Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Lela Vémola prehovorila o manželstve s Karlosom. Ako mu dokázala odpustiť neveru?

Jeden bez druhého vraj nevedia byť.


Lela Vémola už nejaký ten rok žije po boku jedného z najznámejších MMA zápasníkov Karlosa Vémolu. Za ten čas si prešli mnohými fázami a, samozrejme, ich vzťah nebol len prechádzka ružovou záhradou.

Začiatkom roka 2022 sa dvojica dokonca rozišla po tom, čo Karlos obvinil Lelu z nevery, a to len pár týždňov po narodení syna Rockyho.

Rovnakú situáciu však zažili aj po narodení prvého dieťaťa (dcérky), no vtedy však malo ísť o neveru zo strany Karlosa. Napokon sa však k sebe vrátili, no na jeseň v roku 2022 sa ukázalo, že Lele Terminátor znova zahýbal, a to iba s 18-ročnou českou pornoherečkou Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane.

TOP 10 vtipných reels od slovenských tvorcov za posledný týždeň #72

Odporúčame prečítať:

TOP 10 vtipných reels od slovenských tvorcov za posledný týždeň #72

Denníku Plus JEDEN DEŇ sa podarilo Lelu osloviť a opýtať sa, ako sa cez nevery dostala, keďže s Karlosom tvoria stále pár. „Nevery patria k životu, nie sme jediný pár na svete, ktorý, bohužiaľ, prechádzal krízou alebo neverou. Vždy ide o to, akí ste silní v tom vzťahu či manželstve. Čím ste silnejší, tým viac prekonáte takéto nepríjemnosti a ťažkosti. A nám sa ukázalo, že sme veľmi silní a jeden bez druhého naozaj nevieme byť. O tom je tá láska! Nie o tom, že vznikne nejaký konflikt medzi partnermi… a dnes je taká ,móda‘, že každý hneď od toho druhého odchádza. Potom tam ten skutočný zmysel vzťahu alebo manželstva nie je a nebolo to také intenzívne, ako malo byť,“ vysvetlila Lela.

„Myslím si, že sme veľmi silný pár, a čím viac sa nám udiali rôzne nepríjemnosti, tým viac sme silnejší a tým viac sa potrebujeme,“ dodala Lela, pričom tvrdila, že Valentín oslavujú nielen v ten jeden deň v roku, ale každý deň.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.