Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Len 17-ročný mladík sa vlámal do predajne potravín, polícia ho zadržala krátko po krádeži

Mladého Čadčana obvinili z prečinu krádeže v štádiu pokusu a z pokračovacieho prečinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci.


V rukách polície skončil 17-ročný Jozef z Čadce, ktorý je podozrivý z vlámania do predajne potravín v Zborove nad Bystricou (okres Čadca). Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, vďaka služobného psovi ho policajti zadržali krátko po krádeži.

Mladík sa do predajne vlámal v stredu 24. mája v skorých ranných hodinách, pričom odcudzil tovar za viac ako 950 eur a spôsobil ďalšiu škodu za 350 eur. Po zadržaní ho policajti predviedli na policajný útvar. „Šetrením bolo zistené, že v ten istý deň sa pokúsil vlámať aj do inej predajne potravín v rovnakej obci,“ uviedla Kremeňová.

Mladého Čadčana obvinili z prečinu krádeže v štádiu pokusu a z pokračovacieho prečinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci. „Zároveň bol spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ dodala Kremeňová.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje