Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich
V spolupráci s Ygames

Letná Univerziáda 2024 prichádza po prvýkrát aj v ešportoch. Zapojte sa do kvalifikácie a reprezentujte svoju univerzitu

Kvalifikácie v hrách League of Legends a Teamfight Tactics prichádzajú už o pár dní.


Elektronické športy prichádzajú po prvýkrát na Letnú Univerziádu Slovenskej republiky 2024 za výraznej podpory Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity.

Študenti slovenských vysokých škôl a univerzít sa tak budú môcť zapojiť do súboja o prestížny titul v hrách League of Legends a Teamfight Tactics.

Kvalifikujte sa aj vy do ešportových turnajov a postúpte priamo na finále Letnej Univerziády, ktoré prichádza už od 1. 9. do 6. 9. a prinesie súboj najlepších akademických športovcov (a ešportovcov). Poverenie na organizovanie Univerziády získala po 3x v svojej histórii Slovenská technická univerzita v Bratislave. 

Ygames

Online kvalifikácie do League of Legends a Teamfight Tactics turnajov prichádzajú už najbližšie dva víkendy – 18-19. 5. a 25-26. 5. 2024. Registrácie do turnajov nájdete na webe YGames.sk.

League of Legends

Z každej League of Legends kvalifikácie postupuje 1 najlepší tím priamo do finále Univerziády (celkovo 2). Kvalifikované tímy doplnia ešte 2 najlepšie zostavy 8. sezóny Univerzitných Majstrovstiev SR v elektronických športoch, a to konkrétne celky Mad Engineers (STUBA) a STEEL CROWS RED (TUKE). 

Teamfight Tactics

V Teamfight Tactics kvalifikáciách postupujú dokopy až 4 hráči (2 najlepší z každej kvalifikácie). Opätovne, ako pri LOL turnaji, aj tu doplnia kvalifikovaných hráčov vo finále 4 TOP účastníci 8. sezóny UNI MSR – ADAG AWAKENED (EUBA), Mysiacik (TUKE), FF DANGO223 (UNIZA) a MaRleb (TUKE). 

Finále ešportovej časti Letnej Univerziády sa uskutoční na pôde Fakulty elektrotechniky a informatiky STU 3-5. septembra 2024.

Rozpis kvalifikácií:

  • League of Legends – 18. 5. a 25. 5.
  • Teamfight Tactics – 19. 5. a 26. 5. 

Viac informácií o ešportoch na Univerziáde a kvalifikáciách do turnajov nájdete tu. Nenechajte si ujsť Letnú Univerziádu SR 2024, zapojte sa do jednotlivých turnajov a reprezentujte svoju školu na tomto prestížnom podujatí. Viac info o celom podujatí nájdete na oficiálnom webe

Ygames

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.