Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Opäť nastal čas letného slnovratu, kedy naša pologuľa Zeme nastavila svoju tvár smerom k slnku a začala do svojho povrchu nasávať pozitívnu energiu zo slnečných lúčov. Určite ste aj vy začali pociťovať istú zmenu v ovzduší a zaregistrovali zmenu v magnetických poliach vašich životov. Hviezdy prehovorili. Ak vás zaujíma, čo vás čaká toto leto, čítajte ďalej. Najprv si však prečistite svoje čakry, nech vstúpite do tohto nového astronomického obdobia s otvorenou mysľou, toto totiž nie sú tarotové karty s vešticou Jolandou, všetky informácie pochádzajú priamo z univerza.

http://ekladata.com/8HZgCrGfeVVbiQEUDZnJyxbMXi0.gif

Baran (21.3 – 20.4)

Toto leto čaká baranov pár horúcich chvíľ, pri ktorých sa poriadne zapotia. Nie je to však nič, čo by nevedeli zvládnuť. Mali by do svojich dní vniesť zdravé rituály, ktoré by im pomohli vypustiť paru. Ideálne sú na to večery, kedy je mesiac vysoko na oblohe, a keď si do ich rúk nájde cestu jedno orosené.

Býk (21.4 – 21.5)

S teplom prichádza veľká záťaž na telo. Kvôli zmene v prírodnej rovnováhe budú býci aj kravy bojovať so zdravotnými problémami. Hlavne s tráviacimi. Je nám to ľúto, ale letnými výletmi na salaše za krásami Slovenska a neuváženým pitím žinčice si toto znamenie vybuduje laktózovú intoleranciu. Už žiadne olomoucké syrečky a vyprážaný ementál. Od teraz iba sójové latéčka.

Blíženci (22.5 – 21.6)

V lete by blíženci mali spozornieť, keď uvidia vysokého tmavého cudzinca. Dostane ich totiž na kolená. Najprv sa im bude snažiť predať zaručene značkové parfumy a potom ich kopne do lýtka, okradne, a zdrhne. Je odporúčané investovať do kurzu sebaobrany alebo slzného spreju. Alebo sa nepribližovať k ľuďom. Ak sa do tejto situácie nedostanú, je pravdepodobné, že vysokým tmavým cudzincom sú oni sami.

Rak (22.6 – 22.7)

Raky sú jednými z tých šťastlivcov, čo sa toto leto dostanú k moru. Nemali by sa však tešiť predčasne. Hviezdy vedia, že aj keď v tom letáku na Work & travel bol ich trojmesačný pobyt v zahraničí vykreslený ako rozprávka, nebude tomu tak. Nech už ich kroky smerujú kamkoľvek, skončia čistením záchodov v cudzích kúpeľniach a slnko uvidia iba cez víkendy. Toto však môže byť skryté požehnanie, aspoň nedostanú raka. Nemali by si tiež zabudnúť pribaliť opaľovací krém.

https://media1.tenor.com/images/d843a78b699f890a2b11adcd2e338168/tenor.gif?itemid=4486777

Lev (23.7 – 23.8)

Toto leto bude pre levy dosť rušné hlavne v rámci ich rodiny. Otec im ukáže rodinný biznis a ako ďaleko siaha. Mali by si však dávať pozor. Blízky rodinný príslušník bude pochybovať o ich schopnostiach zobrať na svoje plecia toľko zodpovednosti a bude sa im to snažiť prekaziť a pri tom môžu levy utrpieť mnoho hlbokých rán. Ak to však vydržia, pomôže im to rásť, navrátiť čo im právom patrí a možno aj získať svoju lásku. Pri životnej ceste tiež môžu naraziť na nových priateľov. Diviaka a surikatu.

Panna (24.8 – 23.9)

Panny by si po tomto lete mali hľadať nové znamenie, pretože ich leto bude búrlivé ako vínko. Mali by byť pripravené na nájdenie pravej lásky… a pri troche šťastia aj dvoch, či troch. Tiež by sa nemali brániť novým veciam a báť sa trošku experimentovať. Pamätajte, venček je len jeden, ale dierok viac.

Váhy  (24.9 – 23.10)

Váhy sú strojcami vlastného šťastia, bohužiaľ to väčšinou dos*rú svojim váhaním. Mali by sa snažiť byť zásadovejšie a hovoriť viac „áno“. Ďalší pohárik? Áno. Pridám ti kuracie stehno? Áno. Je dobrý nápad dať si v alkoholickom opojení vytetovať ironicky meno svojich ex nad zadok? 3x áno! Iba by si mali dávať pozor na situácie, keď im napadne postaviť sa na váhu. Vtedy sa oplatí zaváhať.

Škorpión (24.10 – 22.11)

Škorpióny by si toto leto mali začať dávať pozor na to, ako sa správajú k ľuďom. Samých seba si možno predstavujú ako sexy motorkárov v kožených bundách, ale mali by myslieť na to, že také veci boli cool možno v 80. rokoch. Keď v dnešnej dobe toľko pichajú do ľudí, už si nezapichajú. Dnes letia hipsteri. Škorpióni by si mali nechať narásť bradu, namiesto Topfestu ísť na Grape, založiť si účet na etsy a naučiť sa batikovať.

https://media1.tenor.com/images/4ca562f2c5d43866f65f4e520c80d963/tenor.gif?itemid=5625773

Strelec (23.11 – 21.12)

„Luk a kamizola, ale myslivec to není„.  V lete sa strelci netrafia tak celkom do čierneho. Namiesto užívania slnečných dní a kúpania ostanú sedieť doma v izbe. Budú pozerať jeden film za druhým, popíjať mysliveckú a oplakávať všetky životné rozhodnutia. Život totiž nie je rozprávka a nie všetky problémy dokáže vyriešiť kúzelná sova. A ak niekomu rieši problémy sova, mal by ubrať na špáradlách.

Kozorožec (22.12 – 20.1)

Kozorožce budú mať toto leto trochu smolu. Tak ako aj všetky ostatné ročné obdobia a tak trochu celý ich život. Vesmír, rovnako ako aj všetci ostatní ľudia, totiž ignorujú ich existenciu. Veď povedzme si úprimne, kto kedy stretol nejakého kozorožca? Ale aj pre týchto nešťastníkov existuje nádej na zaujímavé leto. Ak sa nechajú viesť svojim srdcom, mohli by naraziť na Pannu, ktorá im najprv ukáže kozy, a potom im nasadí parohy.

Vodnár (21.1 – 19.2)

Tichá voda brehy myje a vodnári sú minimálne zo 60% voda. Preto sú to častokrát tichí introverti. Nemali by sa však brať až tak vážne, lebo je vedecky dokázané, že každý, kto pije vodu, zomrie. Keď k ich domu toto leto prídu zbierať „kožkyperie a elektromotore“, nemali by si kusnúť do jazyku a radšej povedať, čo majú na srdci. Za žiadnych okolností by sa tiež nemali nechať okradnúť o staré odkvapy. Kameň vodnárov je totiž hliník.

Ryby (20.2 – 20.3)

Pre ryby bude toto leto extrémne ťažkým obdobím. Budú totiž na suchu. Merkúr je na ústupe a to nepraje ich peňaženkám, kde im ostala najviac iba šupina z Vianoc. Ak chcú mať ryby aspoň na toaleťák a chcú sa vyhnúť suchotám, mali by jednať rýchlo a utekať si od mamky vydrankať pár eur, kým je ešte v opojení z náhleho prebytku vitamínu D.

https://media0.giphy.com/media/3o6UB5RrlQuMfZp82Y/giphy.gif

Titulná fotka: Barbara Busquet, depositphotos.com


Ako hodnotíš tento článok?

Lucia

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť