Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Letuška ju kvôli outfitu nechcela pustiť do lietadla. Modelka odpovedala tichou vzburou

Neuveríš, čo spravila priamo na palube lietadla.


Letuška ju požiadala, aby sa pred letom prezliekla do niečoho slušnejšieho, ona odpovedala šteklivými fotkami. 23-ročná modelka pre magazín Playboy nafotila sériu provokatívnych záberov priamo na palube lietadla. Po žiadosti letušky údajne cítila poníženie, a hoci ju napokon do lietadla pustili, na túto príhodu nehodlala zabudnúť.

Incident sa odohral, keď modelka Ravena Hanniely letela zo Spojeného kráľovstva do Brazílie. Počas spiatočného letu, ktorý tentokrát smeroval do Paríža, sa preto vykradla na toaletu, vyzliekla si tričko a nafotila zopár pikantných fotografií len v priehľadnej čipkovanej podprsenke. Podľa vlastných slov sa tým snažila pokoriť svetový rekord.

Fotenie neprebiehalo hladko

Fotenie na miniatúrnej toalete lietadla nebolo jednoduché. „Odfotiť dokonalú selfie mi trvalo dlho,“ priznala Hanniely a dodala, že ju dokonca vyrušila letuška. Tá ju na žiadosť iného pasažiera vyzvala, aby opustila toaletu, lebo jej fotenie trvalo príliš dlho. S vidinou pokorenia svetového rekordu o erotickú fotografiu odfotenú v najvyššej nadmorskej výške sa však nedala odradiť.

Odvážna modelka letela do Francúzska osláviť svoj veľký úspech – júnové vydanie známeho magazínu pre dospelých ju totiž označilo za „olympijskú múzu“. Hanniely bola poctená. „Ani som si nepredstavovala, že by som získala takýto titul. Odjakživa som mala rada šport a pravidelne cvičím. Myslím, že konečne žijem život, o akom som snívala,“ dodáva.

Letuška ju kvôli outfitu nechcela pustiť do lietadla. Modelka odpovedala tichou vzburou
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.