Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.4.2024
sk
Estera
cz
Julius
, Július, Julian

Lev je dominantný, Baran zase odvážny. Ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšie v posteli?

Patríš medzi ne aj ty?


Svet astrológie nám ponúka nespočetné množstvo informácií o osobnostiach, vzťahoch, kariére a mnohých ďalších aspektoch nášho života. Jednou z najzaujímavejších a často diskutovaných tém je to, ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšie v posteli. Hoci je to subjektívne a môže sa to líšiť v závislosti od osobných skúseností, niektoré znamenia majú určité vlastnosti, ktoré v oblasti intímnych vzťahov vynikajú.

Škorpión

Keď hovoríme o vášni a intenzite, Škorpión je často považovaný za jedno z najohnivejších znamení zverokruhu. Títo jednotlivci sú hlboko citliví, vášniví a vedia, ako sa spojiť s partnerom na emocionálnej úrovni. Ich magnetická energia a intenzita môžu byť neodolateľné, a preto sú často považovaní za jedno z najlepších znamení v posteli.

Lev

Levi sú známi svojou silnou, dominantnou a charizmatickou povahou. V intímnych vzťahoch sú veľmi sebavedomí a vedia, ako presvedčiť partnera, aby sa cítil špeciálne. Sú skvelí milenci, ktorí sa snažia uistiť, že obe strany zažívajú najlepšie okamihy. Ich tvorivosť a odhodlanie robiť radosť svojmu partnerovi ich robí jedným z najlepších znamení v posteli.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.