Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Známy výrobca whisky, Johnnie Walker, sa rozhodol potešiť fanúšikov seriálu Game of Thrones a vytvoril limitovanú edíciu svojej whisky venovanú práve im. Čakanie na príchod nových epizód si môžu fanúšikovia spríjemniť práve jej popíjaním.

Edícia dostala názov White Walker, lebo je inšpirovaná chladnými nemŕtvymi bielymi chodcami z Westerosu. Whisky nie je výnimočná len svojím dizajnom, Walkerová ponuka bola vytvorená špecialistom na whisky, Georgeom Harperom a obsahuje jednoduché slady z Cardhu a Clynelish v Škótsku.

johnniewalker.com

Celkovo je vytvorená kolekcia, ktorá pod názvom Game of Thrones skrýva osem limitovaných edícií inšpirovaných symbolickými postavami a kreatívnym svetom Westeros. Fanúšikovia si môžu vybrať z whisky nazvanej podľa legendárnych rodín seriálu, napríklad House Stark a House Targaryen, alebo jednu fľašu pomenovanú Night Watch, podľa tých, ktorí chránia ľadovú stenu, ktorá označuje severnú hranicu Siedmich kráľovstiev.

Whisky bude mať tóny karamelizovaného cukru, vanilky, záhradného ovocia a červených bobúľ. Okrem toho bude jej dizajn vytvorený atramentom citlivým na teplotu, takže po uložení do mrazničky fľaša nadobudne úplne nový vzhľad. Limitovaná edícia má byť dostupná vo vybraných obchodoch a letiskách od októbra tohto roku.

Zdroj: johnniewalker.com
Titulná fotka: Helen Sloan/ HBO


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť