Logan Paul sa po svojom videoprešľape kajá, no internet ho krutými meme vôbec nešetrí

Väčšina z nás ho doteraz asi ani nepoznala…

Americký vloger a hviezda Youtube – Logan Paul celému svetu ukázal, ako zo seba v zahraničí spraviť absolútne necitlivého idiota. Počas svojho výletu v Japonsku uverejnil niekoľko videí, v ktorých sa mu podarilo porušiť asi všetky pravidlá slušnosti a úctivého správania, ktoré existujú v krajine vychádzajúceho slnka. Všetky výtržnosti z ulíc Tokia ale zatienilo video s názvom We found a dead body in the Japanese Suicide Forest…

Vlog bol zverejnený posledný deň minulého roka. Logan sa spolu so svojimi kamarátmi rozhodol navštíviť japonský les Aokigahara, ktorý sa nachádza pri hore Fuji. Toto miesto je nechválne známe ako „les samovrážd“, pretože pre Japoncov predstavuje najpopulárnejšiu destináciu na ukončenie svojho života. Depresívna Aokigahara je skutočne pokrytá desiatkami tiel mŕtvych ľudí, ktorí spáchali samovraždu rôznymi spôsobmi.

https://www.historicmysteries.com/suicide-forest/

Aj tak vyzerá…

V úvode vlogu Logan varuje, že video obsahuje zábery, ktoré môžu byť pre niekoho nepríjemné. Vysvetľuje, aká je samovražda smutná vec a zdôrazňuje, že o nej treba hovoriť. Následne dôstojný prístup vyhodí cez okno a zábery priamo z Aokigahary sa nesú v duchu „americký youtuber zo seba robí blba na mieste, kde by zo seba blba robiť rozhodne nemal“. Výletík sprevádza neustále žartovanie a detinské bláznenie.

http://heavy.com/

Skvostná čiapka na Loganovej hlave tomu tiež nepomáha

Partička následne natrafí na telo obeseného muža. V tomto mieste video troška zvážnie, ale napriek tomu zábery pôsobia pomerne nedôstojne. „Je mi to tak ľúto, toto mal byť vtipný vlog,“ komentuje nález Logan. Autor mohol dopredu myslieť na to, že miesto, kde umierajú ľudia je skutočne hlúpe miesto na vtipné vlogy.

http://knowyourmeme.com

Youtubera okamžite zavalila obrovská vlna kritiky, ktorá dodnes neprestáva. Bolo mu vyčítané, že zneužíva ľudskú tragédiu na lacný clickbait a získavanie pozornosti. Príspevok bol krátko po publikovaní zmazaný, predtým sa mu ale podarilo získať asi 6,2 milióna zhliadnutí. Youtube pridal k videu vyjadrenie, v ktorom objasňuje, že videá zobrazujúce smrť v senzacionalistickom a neúctivom svetle nemajú na stránke čo robiť. Na portáli Liveleak sa objavila kópia videa, ktorá je stále dostupná k zhliadnutiu.

V ospravedlnení, ktoré Logan zavesil na Twitter svoj skutok oľutoval a obhajoval sa tým, že sa len snažil upozorniť na problematiku depresie a samovrážd. Krátko na to sa prišiel kajať aj vo videu. Väčšina ľudí ospravedlnenie neprijala a hlúpy krok youtubera ich naďalej štve. Stále prebieha búrlivá diskusia.
K incidentu sa vyjadrili mnohé známe osobnosti – video, ktorým reagoval PewDiePie získalo za 24 hodín 8,6 milióna videní a 106000 komentárov. Pre obyčajných ľudí sa ako najlepší spôsob komentovania týchto udalostí osvedčili – ako inak – memes:

https://www.facebook.com/
http://knowyourmeme.com
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
https://www.facebook.com/
http://knowyourmeme.com

http://knowyourmeme.com

Zdroj: knowyourmeme.com
Titulná fotka: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
14
Grr
Fuuj Fuuj
54
Fuuj
Fňuk Fňuk
13
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Ovracaný vládny špeciál" je najnovšia kauza slovenskej politiky, ktorá zabáva internet

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME