Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Aj ty si iste aspoň sem-tam rád dopraješ chutný hamburger. Pokiaľ ale patríš k ľuďom, ktorí majú radi kulinárske výzvy, iste ťa zaujme burger od londýnskej reštaurácie Luxxo Burger. Ako totiž píše aj portál PSU, ich výrobok s názvom King’s Bounty II Dragon Burger patrí zrejme k tým najpálivejším na svete.

Podľa reštaurácie je 125-krát pikantnejší než známe čili papričky jalapeños. Stojí za zmienku, že už tie ti v ústach narobia hotové peklo, takže si ani nevieme predstaviť, ako veľmi musí dať milovníkom pikantného jedla zabrať práve tento burger.

Profimedia

Možnosť vyhrať videohru

Obsahuje dva osmažené hovädzie plátky, mexický syr a tajnú pikantnú omáčku, ktorej hodnota pri meraní dosiahla hranicu jedného milióna jednotiek. Takže rozhodne nič pre padavky. Záujemcovia však nedostanú len samotný burger, ale aj možnosť vyhrať videohru King’s Bounty II, podľa ktorej dostal burger svoje pomenovanie.

Tá je dostupná na PlayStation 4, Nintendo Switch a Xbox One. Vybraní výhercovia totiž k burgeru dostanú aj špeciálny kód, vďaka ktorému si budú môcť vyzdvihnúť svoju kópiu videohry na konzolu podľa vlastného výberu.

Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť