Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

Ľudí v Poľsku nahnevala reklama, ktorá prirovnáva zlé parkovanie k nevere

Video sa podľa väčšiny vôbec nepodarilo.


Poľské mesto Gdyňa sa rozhodlo bojovať proti problémom s parkovaním na miestach určených pre invalidov skutočne svojráznym videom. Ako píše aj portál Aktuálně, na sociálnych sieťach ním ale spôsobili pobúrenie, keďže zlé parkovanie prirovnali k nevere.

Vo videu môžeme vidieť, ako sa vedľa ženy prebudí hendikepovaný mladík. Žena sa ho opýta na meno, ale muž sa len usmeje. Neskôr vysvitne, že muž strávil noc s manželkou šoféra, ktorý mu predtým zabral miesto na parkovanie. „A čo ak by som nabudúce zabral tvoje miesto ja?“ spýta sa na záver mladík.

Hlúpy nápad, zhodli sa používatelia

Prirovnanie zlého parkovania k nevere ale u používateľov nevzbudilo príliš veľké nadšenie. Vlastne sa dá povedať, že negatívne reakcie prevládali. „Ako človek z brandže by som si želal poznať proces projektovania a realizácie tohto spotu!“ napísal jeden z používateľov. Ďalší sa začudovane pýtali, či bol toto naozaj najlepší nápad, s ktorým mesto dokázalo prísť. Iní zase krútili hlavou nad tým, ako mohol byť takýto klip schválený.

„Je to odvážne, ale nerozvážne,“ zhodnotili video noviny Gazeta Wyborcza. Novinári zároveň uviedli, že toto rozhodne nie je prvý prešľap gdyňskej radnice. V minulosti sľúbila záujemcom prispieť na elektrické bicykle, ale keď o ponuku prejavilo záujem niekoľko stoviek ľudí, ukázalo sa, že radnica má peniaze len pre 40 z nich.

Upozornili aj na prípad stavby športovej haly, o ktorej radnica 14 rokov vyhlasovala, že na ňu nepotrebuje žiadneho sponzora. Nedávno ale oznámila, že ho predsa len začína hľadať.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť