Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Stačí jeden človek a na internete sa dokáže rozpútať ošiaľ. Podobne na tom bola aj užívateľka Twitteru, ktorá zverejnila video, kde hádže svojimi Vans teniskami. Prišla totiž na to, že akokoľvek môžete svoje Vans tenisky hodiť, tak pristanú podrážkou nadol.

Používateľka, ktorá na Twitteri vystupuje pod prezývkou @Ibelievthehype ku svojmu videu, kde hádže teniskami, napísala: „Vedeli ste, že akokoľvek svoje vans tenisky hodíte, vždy skončia podrážkou dole?‘‘ Krátke video a jednovetný popis stačil na to, aby rozprúdil novú výzvu. Samozrejme, sila internetu na seba nenechala čakať a všetci ostatní si túto teóriu museli potvrdiť.

Pod hashtagom #VansChallenge sa tak začali objavovať videá, kde ľudia hádžu svojimi teniskami. Rovnako ako mačka vždy padne na všetky štyri labky, tak aj vansky padajú podrážkou nadol. Je jedno, akýkoľvek typ týchto tenisiek do vzduchu hodíš, aj tak sa otočia podrážkou nadol.

Tak, ako ľudia postovali svoje videá, kde hádzali fľašou, oblievali sa kýbľami ľadovej vody, tak teraz hádžu svojimi Vans teniskami. Ukázalo sa však, že nie každého tenisky sa naozaj otočili tak, ako by sa mali. Niektorí ľudia tvrdia, že ak sa tvoje tenisky po hodení neotočia šnúrkami nahor, tak sú to napodobeniny. Niektorí, ktorých tenisky sa tak neotočili, tomu naozaj uverili.

Tenisky niektorých ľudí sa však neotočili „správne“

@JBarrera117(https://twitter.com/JBarrera117/status/1102431594416095233)

My si však myslíme, že je to len vec náhody. Ľudia, ktorí tenisky Vans nosia, si sú vedomí, že tieto tenisky sú dosť ťažké, a to vďaka ich hrubej podrážke. Práve ona je, pravdepodobne, vysvetlením celej záhady okolo toho, prečo tenisky väčšinou padnú podrážkou na zem. Značka Vans sa doposiaľ k tejto výzve nijak nevyjadrila.

@curlyhead_kayy(https://twitter.com/curlyhead_kayy/status/1102425227043237891?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1102425227043237891&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.highsnobiety.com%2Fp%2Fvans-viral-challenge%2F)

Zdroj: highsonbiety, mashable
Titulná fotka: Kristian Egelund, Unsplash/ @JBarrera117


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť