Ľudia hádžu svojimi Vans teniskami, aby si overili zaujímavú teóriu

Nová virálna výzva je tentoraz spojená s obľúbenými teniskami.

Stačí jeden človek a na internete sa dokáže rozpútať ošiaľ. Podobne na tom bola aj užívateľka Twitteru, ktorá zverejnila video, kde hádže svojimi Vans teniskami. Prišla totiž na to, že akokoľvek môžete svoje Vans tenisky hodiť, tak pristanú podrážkou nadol.

Používateľka, ktorá na Twitteri vystupuje pod prezývkou @Ibelievthehype ku svojmu videu, kde hádže teniskami, napísala: „Vedeli ste, že akokoľvek svoje vans tenisky hodíte, vždy skončia podrážkou dole?‘‘ Krátke video a jednovetný popis stačil na to, aby rozprúdil novú výzvu. Samozrejme, sila internetu na seba nenechala čakať a všetci ostatní si túto teóriu museli potvrdiť.

Pod hashtagom #VansChallenge sa tak začali objavovať videá, kde ľudia hádžu svojimi teniskami. Rovnako ako mačka vždy padne na všetky štyri labky, tak aj vansky padajú podrážkou nadol. Je jedno, akýkoľvek typ týchto tenisiek do vzduchu hodíš, aj tak sa otočia podrážkou nadol.

Tak, ako ľudia postovali svoje videá, kde hádzali fľašou, oblievali sa kýbľami ľadovej vody, tak teraz hádžu svojimi Vans teniskami. Ukázalo sa však, že nie každého tenisky sa naozaj otočili tak, ako by sa mali. Niektorí ľudia tvrdia, že ak sa tvoje tenisky po hodení neotočia šnúrkami nahor, tak sú to napodobeniny. Niektorí, ktorých tenisky sa tak neotočili, tomu naozaj uverili.

Tenisky niektorých ľudí sa však neotočili „správne“

@JBarrera117(https://twitter.com/JBarrera117/status/1102431594416095233)

My si však myslíme, že je to len vec náhody. Ľudia, ktorí tenisky Vans nosia, si sú vedomí, že tieto tenisky sú dosť ťažké, a to vďaka ich hrubej podrážke. Práve ona je, pravdepodobne, vysvetlením celej záhady okolo toho, prečo tenisky väčšinou padnú podrážkou na zem. Značka Vans sa doposiaľ k tejto výzve nijak nevyjadrila.

@curlyhead_kayy(https://twitter.com/curlyhead_kayy/status/1102425227043237891?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1102425227043237891&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.highsnobiety.com%2Fp%2Fvans-viral-challenge%2F)

Zdroj: highsonbiety, mashable
Titulná fotka: Kristian Egelund, Unsplash/ @JBarrera117

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Produkty, ktoré by mali byť predávané aj s tabletkami na sebareflexiu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME