Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Ľudia ho označili za „hlupáka z Bratislavy“. Slovák si spravil v Chorvátsku takúto hanbu

Kam to len zaparkoval svoje auto?


Neubehol ani mesiac od nášho článku o Chorvátoch, ktorí nemali pochopenie s hlúposťou českých turistov. Keďže parkovali na neželanom mieste, domáci im na auto napísali pomerne drsný odkaz. Ale keďže sú Slováci súťaživí, zrejme sme sa našich susedov rozhodli predbehnúť (s ešte horším parkovaním).

Na stránke Prometne zgode i nezgode sa v piatok objavila fotografia luxusného BMW s bratislavským evidenčným číslom vozidla. Majiteľ ho nedobrovoľne „zaparkoval“ na kamienkovej pláži na ostrove Pag, pretože tam zapadol a museli ho prísť vyťahovať.

Mohlo by ťa zaujímať:

Chorváti sa s hlúposťou českých turistov nemaznali. Na auto im napísali tento drsný odkaz

Ľudia ho nešetrili

Pod fotografiou sa okamžite začali hrnúť desiatky výsmešných a pohoršených komentárov. Niektorí hovorili o zlej navigácii, ktorá dostala posádku auta s bratislavskou ŠPZ na pláž. Iní sa smejú, ako môže niekto, koho IQ je vyššie ako vonkajšia teplota, ísť s autom až na pláž.

Objavili sa slovné spojenia ako hanba na 100 rokov“ alebo „áno, d*bil z Bratislavy sa potreboval ukázať, že má BMW“. Ďalší komentujúci napísal: „To nie je Slovačka. To je Bratislava, stredisko arogantných hlupákov.“


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.