Ľudia, ktorí by nemali existovať

Niektorí ľudia môžu Bohu ďakovať, že nemáš zbrojný preukaz. Toto su oni


 1. 1

  Ľudia, ktorí považujú svoje ranné hovno za umelecký skvost

  memecenter.com
  A preto ho radšej nespláchnu, keby sa chcel Van Gogh budúcej generácie náhodou inšpirovať. Možno ťa to prekvapí, možno dokonca pobúri, ale ja fakt nechcem vidieť tvoje hovno. Najmä nie, ak sa tvoja strava skladá výhradne z rýchlych občerstvení a sladených nápojov a ak menštruuješ. Ja chápem, že po tom, čo si tam nechala, máš pravdepodobne energetický deficit, ale vy doma nesplachujete? Čo si to odkladáte a vždy štvrtý deň v mesiaci to darujete školskej jedálni ako tajnú prísadu do čevapčiči? (Pamätáte sa na čevapčiči zo školskej jedálne? To boli šmaky.) Úprimne, je mi to dosť jedno, ale keď to hovienko pustíš do verejného hajzla, tak ho láskavo spláchni a ušetri ma ťažkej duševnej traume na najbližšieho pol roka, ďakujem. Ubezpečujem ťa, že pohľad na tvoju stolicu sa ani zďaleka nepodobá na pohľadu na Klimtov Bozk a kľudne tento nevyžiadaný kultúrny zážitok oželiem.
 2. 2

  Ľudia, ktorí si trénujú svoje jasnovidecké schopnosti

  giphy.com
  Na tebe. „Teraz príde Leonardo DiCaprio.“ „...“ „Teraz ho zabijú.“ „...“ Nádych, výdych. „Teraz si zoberie naspäť tie prachy!“ „...“ NÁDYCH, VÝDYCH. „A teraz...“ „Ešte raz mi povedz, čo sa stane a hodím ti niečo do ksichtu!“ „Dobre, ale počkaj, kým mu na konci zomrie žena, až po tom.“
 3. 3

  Ľudia, ktorí si v autobuse sadnú na sedadlo k uličke

  giphy.com
  ...keď je to vedľa nich prázdne! Pri ideálnej situácii sú štyri hodiny poobede, zápcha taká, že maturitu budeš musieť robiť externe a oddávať ťa bude spotený dôchodca s účesom na Jaromíra Jágra a tričkom "odborník na kozy". Vonku je tridsaťšesť stupňov, ani mráčik a pán vedľa teba sa rozhodol, že to najlepšie miesto pre jeho podpazušie je v tvojom ksichte. A potom sa vám stretnú oči. Tebe a tej sedemdesiatročnej tetuche - volička hranatého socialistu, ktorá sa musí hnať do Lidla zrovna v špičke. A ona sa usmeje a položí si igelitku s bagetkou a dvoma jogurtami na sedadlo vedľa seba. Aj ja sa usmejem a dúfam, že sa tým Pribináčikom zadrhneš.
 4. 4

  Ľudia, čo v kine sŕkajú prázdny pohár

  giphy.com
  Ideš sa napiť, potiahneš si z pohára a zistíš, že už tam nič nie je. Vydá to ten debilný zvuk, ale nevadí, lebo ty odložíš pohár a život ide ďalej. Ale nie, že prejde hlavná scéna, aj sa zobrali, cica na plátne už tlačí siedme decko a tá p*** predo mnou ešte stále sŕka z pohára, v ktorom NIČ NIE JE.
 5. 5

  Ľudia, ktorí zostúpia z eskalátoru a začnú odpisovať na mobile

  gifsee.com
  Ja viem, cica, že si myslíš, že máš parádnu postavu, lebo si si bola včera na tri a pol minúty zabehať, ale ja mám bohužiaľ riť jak kombajn a keď sa postavíš do stredu tých schodov, tak ťa fakt nemám ako obísť. Takže sú dve možnosti, buď uhneš alebo ma vcucne eskalátor a zomriem. A ja nechcem zomrieť. Určite nie kvôli tomu, že sa ťa frajer pýta, čo má kúpiť na večeru. Tak láskavo posuň svoju ctenú zadnicu o meter vedľa, a tam sa pre mňa za mňa usaď už aj natrvalo, poroď tri deti a postav utečenecký tabor, je mi to päť. Len prosím uhni.
Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
32
Grr
Fuuj Fuuj
29
Fuuj
Fňuk Fňuk
105
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
14
Uups
Haha Haha
162
Haha
Woow Woow
57
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Ľudia, ktorí by nemali existovať

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image