Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia, ktorí sa do roka rozviedli, sa podelili o svoje príhody

Nie každému vzťahu je súdené prerásť do šťastného manželstva.

Čo je základom šťastného manželstva? Títo ľudia z Redditu nám to asi nepovedia. O rozvod totiž museli požiadať ešte počas prvého roka, a keď už nemajú žiadne múdre partnerské rady, podelili sa s nami aspoň o svoje trpké príhody. Čo sa u nich odohrávalo po svadbe? Poďme si to prečítať.

1. Po svadbe mu načisto prešlo. Namiesto mena ma začal oslovovať výhradne „žena“, hoci som mu niekoľkokrát povedala, ako mi to vadí. Zakázal mi vídať sa s kamarátmi, kamarát-nekamarát, keď som sa pozrela na iného chlapa, v jeho očiach som ho podvádzala. Posledná kvapka bola, keď ma fyzicky napadol na koncerte, lebo ma našiel baviť sa s bývalým kolegom.

2. Keď ma počas prvých desiatich mesiacov tretíkrát podviedol, požiadala som o rozvod. Z nevysvetliteľných dôvodov pre mňa prvé dva razy neboli postačujúce…

3. Zavolal mi „najlepší kamarát“, že od nej dostal herpes. V tom čase som slúžil v Afganistane.

4. Nestalo sa to mne, ale mojej známej. Jej manželstvo nevydržalo ani do konca svadobnej oslavy. Ženích sa ožral ako prasa, a keď za ním prišiel známej syn z predchádzajúceho manželstva, že chce ísť spať, poriadne mu jednu lizol. Známa zobrala malého a hneď ráno požiadala o anulovanie.

rozvod, dôvod rozvodu, vzťah, svadba, príhody, historky, svadobná hostina, ženích, svedkovia
Shutterstock

5. Na medových týždňoch nechcela robiť nič iné, len sa hádať. Zašlo to tak ďaleko, až som si radšej pobalil veci a zvyšok voľna strávil doma so psom. Potom jedného dňa prestala nosiť obrúčku a začala ma ľuďom predstavovať ako svojho frajera. To už bola trochu silná káva.

6. Krátko po svadbe mi vykričal, že som pribrala, a teda už so mnou nechce spávať. Veľmi nezdravo som za tri mesiace schudla vyše 30 kíl, len aby mi povedal, že si medzičasom našiel niekoho iného.

Aká bola príčina smrti Daniela Heribana? Petra Polnišová mu do neba posiela dojemný odkaz

Odporúčame prečítať:

Aká bola príčina smrti Daniela Heribana? Petra Polnišová mu do neba posiela dojemný odkaz

7. Moja práca pokryla všetky naše výdavky, takže nemusela pracovať, ale robilo jej brutálny problém voziť ma každé ráno do práce a večer z nej. Nemusela by to robiť, keby počas dňa nechcela používať auto. Podľa nej som to mal vyriešiť inak a kúpiť jej vlastné. Och, a aby som nezabudol – taktiež mala menší problém nechrápať s cudzími chlapmi.

8. Bývalá chodila so svojím ex vyše sedem rokov a obe rodiny na nich tlačili, aby sa konečne vzali. Napokon do toho išli. Zo svadby odchádzal každý z nich na vlastnom aute a obaja si veľmi dobre uvedomovali, aká to bola chyba. Ďalších šesť mesiacov spávala na gauči u bratranca, lebo sa to bála povedať rodičom.

rozvod, dôvod rozvodu, vzťah, svadba, príhody, historky, obrúčky, rozvodové papiere
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje