Ľudia, ktorí ti vždy zaručene pokazia deň

Na živote je krásna práve tá rozmanitosť, že ťa každý deň naštve niekto iný.

Poznáte to – nie je dňa, aby vás niekto nevytočil. Vždy sa nájde nejaká osoba, ktorá to dokáže, aj keď je to vždy pre niečo iné. To je tá krásna rozmanitosť života. Prinášame vám preto niekoľko typov ľudí, ktorí vedia človeka vytočiť do vývrtky a určite sa s nimi pravidelne stretávate aj vy.

Autobusári

Poznáte ten pocit, keď sa ponáhľate na zastávku, vidíte ho tam stáť a on tesne predtým, ako stihnete nastúpiť, zavrie dvere a odíde. A keď to aj stihnete, on po vás zazerá, že kvôli vám musel počkať 10 sekúnd a jeho to strašne zdržalo. Niekedy k tomu pridá aj komentár. Alebo ho pred vami naštval niekto iný a vy ste už len ten, čo si jeho zlú náladu odnesie. A začína reťazová reakcia…

https://media.giphy.com/media/mPvF22Bn8wbF6/giphy.gif

Predavači + zákazníci

Potom prídete do obchodu, neviete nikde nájsť tie pomaranče, čo mali mať v akcii a keď sa na ne spýtate zamestnanca, povie vám, že nevie a že on má dosť inej roboty. Tak sa na to ovocie vykašlete, veď načo aj, leto už je za nami a dodržiavať stravu kvôli postave do plaviek už nemá cenu. No najčastejšie vedia náladu človeku v obchode pokaziť priamo pri pokladni. Neochotná teta vyzerá, akoby jej toto zamestnanie niekto pridelil súdnou cestou. Všetko vám nablokuje a keď zistíte, že tá čokoláda stojí o polovicu viac, než hovorila cenovka a rozhodnete sa jej ju tam nechať, začne zúriť a nadávať vám, že si ju do regálu máte ísť vrátiť sami a že ona stornovať celý nákup kvôli tomu nebude. A ešte po vás pozerá, že ste jej nenechali tringelt…

To isté však platí aj z druhej strany. Väčšinou sa to stáva pri rovnakých situáciách so zákazníkmi, no z tohto pohľadu sú oni tí nevďační za vašu prácu. Chápeme obe strany a v tomto prípade je ťažké hľadať ozajstného vinníka pokazenej nálady, pretože má každý svoju pravdu. Celý deň sedieť na stoličke medzi pokladňou a pásom nie je sranda a verte nám, že vašu prácu si vážime. Veď vy ste napokon tí, čo si od nás pri kupovaní radleru vypýtajú občiansky, aj keď podľa tej hustej brady je zjavné, že dotyčný pán nemá 16.

Šoféri

Táto skupina je kapitolou sama o sebe. Existujú samonasierací šoféri, ktorí sa vedia za volantom vytočiť aj keď niekto na zelenú vyštartuje o 0,0075 sekundy neskôr, ako podľa neho mal. No potom sú tu takí, ktorí vedia do nepríčetna vytočiť všetkých navôkol. To sú tí, čo na deväťdesiatke mimo obce idú povinnou šesťdesiatkou, tí, čo vám vletia do cesty až vám brzdy zapískajú alebo takí, čo majú pri stojane na pumpe pristavené svoje auto, no namiesto tankovania si leštia predné sklo.

https://media.giphy.com/media/3orieUiw7BIXz7gmqc/giphy.gif

Učitelia

Toto si pamätajú zaručene všetci. Príde s neohlásenou písomkou alebo vás vyvolá k tabuli a víťazoslávne sa škerí, keď vidí, že nič neviete a on môže napísať ďalšiu päťku. Učitelia boli odjakživa veľkí špecialisti v tom, ako človeka naštvať, ale to by ste skúsili niečo povedať. Ešte len vtedy by prišlo to pravé peklo.

https://media.giphy.com/media/ShT5NhYzZx30c/giphy.gif

Dôchodcovia

Poslednou skupinou špecialistov sú dôchodcovia. V tomto prípade by mal svoju rolu zohrávať aj rešpekt voči starším, no ak sa správajú arogantne, starší či mladší, aj vy máte svoje hranice. Niektorí z nich si myslia, že len preto, že sú od vás starší si môžu dovoliť naozaj všetko. Predbehnú vás v rade nech už čakáte na hocičo, nemajú problém sa cez vás predrať dopredu, keď si chcú uchmatnúť maslo v akcii a ak by ste sa im náhodou odvážili niečo povedať, začnú frflať, čo je to dnes za generáciu.

https://media.giphy.com/media/3oEduYE64xypJyCyEU/giphy.gif

Titulná fotka: commons.wikimedia.org

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 najčudnejších svadobných šiat, ktoré by ti nemali byť inšpiráciou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME