Ľudia, ktorých stretneš v obchode počas koronavírusu

Nákup potravín už nie je to, čo kedysi.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Ani vo sne by nám nenapadlo, že raz budeme mať s nakupovaním také problémy, ako je tomu dnes. Že sa budeme na každý jeden nákup chystať ako na špeciálnu misiu a nebudeme si istí tým, či v obchode nájdeme bežné suroviny.

Naše nákupy momentálne ovplyvnil koronavírus, čo má za dôsledok, že obyčajný nákup potravín ani zďaleka nie je obyčajným. Určite si počas svojich nákupov stretol niektorých z týchto typov korona nakupovačov. 

Dodržiavač pravidiel

Pravidlá pre nákupy sú jasne stanovené a akonáhle sa nájde niekto, kto ich nerešpektuje, automaticky všetkých okolo naštve. A práve v týchto situáciách sa nájde práve ten typ človeka, ktorý sa rozhodne konať a dotyčnému to, samozrejme, poriadne vytmaví.

Nesmie sa k nemu priblížiť nik na väčšiu vzdialenosť ako 2 metre, inak hrozí, že ho ostrieka dezinfekčným prostriedkom. Nebodaj tento človek vidí medzi deviatou a dvanástou nakupovať v obchode mladého človeka. Ajaj…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hazardér

Momentálne majú naše obľúbené maškrty oveľa menšiu šancu byť kúpené, lebo inokedy by si si povedal, že máš chuť na gumené cukríky, tak si ich ideš kúpiť.

Teraz dvakrát porozmýšľaš nad tým, či chceš kvôli tejto neresti absolvovať rituál umývania rúk, nasadzovania a následného prania rúška. Sú však takí, ktorí radi pričuchnú k nebezpečenstvu a vyberú sa do obchodu hrdo aj po jedinú vec. Len tak, z roztopaše.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Paranoidný

Tento človek je presným opakom toho vyššie spomínaného. Vychádza z domu zásadne, iba keď musí a aj smeti ide vyniesť radšej po polnoci, aby stretol čo najmenej ľudí.

So svojou imunitou silnou ako vyjadrovacie schopnosti Andreja Danka vie, že korona na neho doslova číha na každom rohu. Nebodaj počuje v obchode niekoho zakašľať alebo kýchnuť, svoje nákupy zásob zdvojnásobí, lebo počíta s tým, že čoskoro sa stane pozitívnym. Na koronavírus.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nerozhodný

Keď idete na nákup, ktorý by vám mal vystačiť aspoň na dva týždne, tak si to vyžaduje poriadne kalkulácie. Ani nevieš ako a medzi regálmi rozmýšľaš, či si máš kúpiť múku aj napriek tomu, že si nikdy žiadne koláče nepiekol. Ale čo ak?

Premýšľaš aj nad tým, či potrebuješ tie sladkosti a čipsy, lebo veď keď si ich nekúpiš, aspoň to nebudeš jesť. Konečne sa ti s tým podarí skoncovať. No ale, čo ak dostaneš počas nasledujúcich dvoch týždňov na niečo z toho chuť? Ťažké rozhodovanie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ignorant

Medzi všetkými tými ľuďmi, ktorých po ceste do obchodu stretneš, sa nájde aj pár ignorantov. Napríklad ten, ktorý si myslí, že nosenie rúška je úplná hlúposť a jemu nebude nik rozkazovať, čo má robiť. Rozhodne sa naberať si rožky svojimi holými paprčami, do ktorých si pred chvíľou kýchol. Práve kvôli takýmto ľuďom je momentálne povinnosť nosiť rúško a mnohé ďalšie opatrenia.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
41
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nepodarené účesy z karantény. Zatvorené holičstvá nútia ľudí, aby sa strihali sami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME