Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Ľudia na internete prezradili, ako dnes žijú ich prvé školské lásky

Niektoré žijú skvelý život, iné už nežijú vôbec...


Väčšina ľudí na svoju stredoškolskú lásku zabudne hneď, ako vytiahne päty zo školy. Hoci podľa amerických filmov by sme si ich mali zobrať a žiť šťastne až do smrti, všetci vieme, že v bežnom živote to takto nechodí. Omnoho pravdepodobnejšie je, že sa vaše cesty nadobro rozídu a vy o sebe už do smrti nebudete počuť ani mäkké f.

Týmto ľuďom z Redditu sa však niečo o svojich bývalých platonických láskach zistiť podarilo. Niektoré zahrejú pri srdiečku, iné príbehy by človek radšej nevedel. Veď posúď sám a nezabudni nám v komentároch prezradiť, či aj ty vieš niečo o svojej láske zo strednej. 🙂

1. Venuje sa herectvu. Sem-tam ju vidím v reklame a poviem si „hej, ja ju poznám!“. Bola to fakt zlatá baba, takže som rád, že sa uchytila.

2. Vyrástol z neho veľmi atraktívny teplý muž. Ja nie som ani atraktívna, ani inak orientovaná a už vôbec nie muž.

3. Bola to moja najlepšia kamarátka, a hoci už vtedy robila diskutabilné veci, dnes je to jasné – má pedofilné sklony. Keď mala 17, často „chodila“ s 13-ročnými chlapcami, ale ja som si myslel, že ju to časom prejde. Neprešlo. Dnes má viac ako 30 a stále obháňa pubertálnych chlapcov.

4. Bol som v prvom ročníku, ona v maturantskom. Roztlieskavačka, jej brat rozohrávač futbalového tímu, také to typické dievča z amerických komédií, ktoré je úplne mimo tvoju ligu. Nedávno som ju videl s kočíkom. Viem, že sa vrátila naspäť do svojho rodného mesta, kde sa vydala, ale to je tak všetko.

Shutterstock

5. Moja prvá stredoškolská láska bola zároveň jediná baba, s ktorou som na strednej chodil. Po roku nášho vzťahu jej mama zakázala sa so mnou vídať, pretože jej povedala, že sme spolu spali. To bolo 20 rokov dozadu. Ešte stále žije s mamou, nemá deti a pokiaľ viem, od nášho rozchodu s nikým nebola. Dokonca aj prácu má stále rovnakú ako na strednej. Myslím, že jej mama ju drží v zlatej klietke a ona nemá šancu dospieť.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ľudia sa podelili o najbizarnejšie veci, ktoré zažili u niekoho na návšteve

6. Stala sa z nej profesionálna roztlieskavačka. V 34 rokoch zomrela na rakovinu prsníka. Šialené, čo všetko sa človek dozvie, keď si hodí niekoho meno do googlu.

7. Je z nej úspešná umelkyňa. Dokonca učí umenie na jednej z najprestížnejších francúzskych univerzít.

8. Krátko po tom, čo sme zmaturovali, ju nabúchal prvák. Zo strednej, nie z vysokej.

Shutterstock

9. Moja prvá láska je nádherná, úspešná a bohatá podnikateľka, ktorá si zobrala chlapíka s rovnakým krstným menom, aké mám ja. Dal v práci výpoveď a otvoril si piváreň. Na strednej sa mi strašne páčila, ale myslel som si, že nemám šancu, tak som chodil s inými. Potom vysvitlo, že som sa jej páčil tiež. Bol som slepý idiot, a kým mi to došlo, ona už bola niekde celkom inde. Nuž, môžem si za to sám.

10. Niekoľko rokov po skončení strednej spáchala samovraždu. Stala sa z nej učiteľka a vyplávalo na povrch, že mala pomer s jednou zo svojich mladých študentiek.

11. Vytvoril si vlastný vodoznak a dáva si ho na každú idiotskú fotku, čo postne na Instagram. Fakt nechápem, čo som na ňom vtedy videla.

12. Pracovali sme v tej istej firme a došlo mi to až vtedy, keď som prestúpil do inej. Vôbec som ju nespoznal, ale niet sa čomu diviť – nevideli sme sa 15 rokov. Zistil som, že je vydatá a má deti, takže taká klasika. 

Shutterstock

13. Svoju prvú lásku som stretol v roku 1987. Pred piatimi rokmi sme sa zobrali. 

14. Jeden z nich je bezdomovec a drogovo závislý. Druhého v našej rodnej krajine pozná hádam každý, je to autor bestsellerov a často ho vídavam v telke. Už sa mi viac nepáči, ale stále sme dobrí priatelia a som veľmi rada, že sa mu darí. Myslím, že sa tí dvaja dokonale vyvažujú.

15 desivých vecí, ktoré ľudia našli v domoch po predchádzajúcich majiteľoch

Odporúčame prečítať:

Desivé veci, ktoré ľudia našli v domoch po predchádzajúcich majiteľoch

15. Je to neskutočne nadaná molekulárna biologička v Bostone. A áno, stále vyzerá ako bohyňa.

16. Moja prvá láska so mnou sedela na hodinách angličtiny. Bolo to také malé punkerské pivo, od zeme ju vidno nebolo a stále chodila v čiernom. Teraz je z nej úspešná fitness modelka.

Shutterstock

17. Už v puberte sa z nej stala modelka. Pracovala pre spoločnosť predávajúcu vlasové produkty, vyštudovala Yale, precestovala celú Európu, otvorila si vlastný veľmi úspešný obchod s keramikou a jej výrobky sa predávajú po celom svete. Vždy, keď ju vidím v časopise, cítim sa ako h*vno.

18. Je to jeden z tých fitkových mačov, čo okrem zdvíhania činiek vlastne nerobí vôbec nič. Nebudeme si klamať, presne taký istý bol aj na strednej. Len vtedy som mala IQ dva a očividne sa mi to páčilo.

19. Zavraždil ho jeho najlepší kamarát. Kvôli dievčaťu. 

20. Počas maturitného ročníka zomrela na rakovinu. Bolo to presne pol roka po tom, čo mi povedala, že keď zmaturujeme, vezme si ma za muža. Už je to 20 rokov. Som ženatý a mám deti, ale nebudem predstierať – keď v rádiu začne hrať naša pesnička, mám zimomriavky po celom tele.

Shutterstock

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.