Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Ľudia na internete prezradili, ako dnes žijú ich prvé školské lásky

Niektoré žijú skvelý život, iné už nežijú vôbec...


Väčšina ľudí na svoju stredoškolskú lásku zabudne hneď, ako vytiahne päty zo školy. Hoci podľa amerických filmov by sme si ich mali zobrať a žiť šťastne až do smrti, všetci vieme, že v bežnom živote to takto nechodí. Omnoho pravdepodobnejšie je, že sa vaše cesty nadobro rozídu a vy o sebe už do smrti nebudete počuť ani mäkké f.

Týmto ľuďom z Redditu sa však niečo o svojich bývalých platonických láskach zistiť podarilo. Niektoré zahrejú pri srdiečku, iné príbehy by človek radšej nevedel. Veď posúď sám a nezabudni nám v komentároch prezradiť, či aj ty vieš niečo o svojej láske zo strednej. 🙂

1. Venuje sa herectvu. Sem-tam ju vidím v reklame a poviem si „hej, ja ju poznám!“. Bola to fakt zlatá baba, takže som rád, že sa uchytila.

2. Vyrástol z neho veľmi atraktívny teplý muž. Ja nie som ani atraktívna, ani inak orientovaná a už vôbec nie muž.

3. Bola to moja najlepšia kamarátka, a hoci už vtedy robila diskutabilné veci, dnes je to jasné – má pedofilné sklony. Keď mala 17, často „chodila“ s 13-ročnými chlapcami, ale ja som si myslel, že ju to časom prejde. Neprešlo. Dnes má viac ako 30 a stále obháňa pubertálnych chlapcov.

4. Bol som v prvom ročníku, ona v maturantskom. Roztlieskavačka, jej brat rozohrávač futbalového tímu, také to typické dievča z amerických komédií, ktoré je úplne mimo tvoju ligu. Nedávno som ju videl s kočíkom. Viem, že sa vrátila naspäť do svojho rodného mesta, kde sa vydala, ale to je tak všetko.

Shutterstock

5. Moja prvá stredoškolská láska bola zároveň jediná baba, s ktorou som na strednej chodil. Po roku nášho vzťahu jej mama zakázala sa so mnou vídať, pretože jej povedala, že sme spolu spali. To bolo 20 rokov dozadu. Ešte stále žije s mamou, nemá deti a pokiaľ viem, od nášho rozchodu s nikým nebola. Dokonca aj prácu má stále rovnakú ako na strednej. Myslím, že jej mama ju drží v zlatej klietke a ona nemá šancu dospieť.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ľudia sa podelili o najbizarnejšie veci, ktoré zažili u niekoho na návšteve

6. Stala sa z nej profesionálna roztlieskavačka. V 34 rokoch zomrela na rakovinu prsníka. Šialené, čo všetko sa človek dozvie, keď si hodí niekoho meno do googlu.

7. Je z nej úspešná umelkyňa. Dokonca učí umenie na jednej z najprestížnejších francúzskych univerzít.

8. Krátko po tom, čo sme zmaturovali, ju nabúchal prvák. Zo strednej, nie z vysokej.

Shutterstock

9. Moja prvá láska je nádherná, úspešná a bohatá podnikateľka, ktorá si zobrala chlapíka s rovnakým krstným menom, aké mám ja. Dal v práci výpoveď a otvoril si piváreň. Na strednej sa mi strašne páčila, ale myslel som si, že nemám šancu, tak som chodil s inými. Potom vysvitlo, že som sa jej páčil tiež. Bol som slepý idiot, a kým mi to došlo, ona už bola niekde celkom inde. Nuž, môžem si za to sám.

10. Niekoľko rokov po skončení strednej spáchala samovraždu. Stala sa z nej učiteľka a vyplávalo na povrch, že mala pomer s jednou zo svojich mladých študentiek.

11. Vytvoril si vlastný vodoznak a dáva si ho na každú idiotskú fotku, čo postne na Instagram. Fakt nechápem, čo som na ňom vtedy videla.

12. Pracovali sme v tej istej firme a došlo mi to až vtedy, keď som prestúpil do inej. Vôbec som ju nespoznal, ale niet sa čomu diviť – nevideli sme sa 15 rokov. Zistil som, že je vydatá a má deti, takže taká klasika. 

Shutterstock

13. Svoju prvú lásku som stretol v roku 1987. Pred piatimi rokmi sme sa zobrali. 

14. Jeden z nich je bezdomovec a drogovo závislý. Druhého v našej rodnej krajine pozná hádam každý, je to autor bestsellerov a často ho vídavam v telke. Už sa mi viac nepáči, ale stále sme dobrí priatelia a som veľmi rada, že sa mu darí. Myslím, že sa tí dvaja dokonale vyvažujú.

OnlyFans modelka zachránila život svojmu fanúšikovi. Vo videohovore si na jeho tele všimla zvláštny detail

Odporúčame prečítať:

OnlyFans modelka zachránila život svojmu fanúšikovi. Vo videohovore si na jeho tele všimla zvláštny detail

15. Je to neskutočne nadaná molekulárna biologička v Bostone. A áno, stále vyzerá ako bohyňa.

16. Moja prvá láska so mnou sedela na hodinách angličtiny. Bolo to také malé punkerské pivo, od zeme ju vidno nebolo a stále chodila v čiernom. Teraz je z nej úspešná fitness modelka.

Shutterstock

17. Už v puberte sa z nej stala modelka. Pracovala pre spoločnosť predávajúcu vlasové produkty, vyštudovala Yale, precestovala celú Európu, otvorila si vlastný veľmi úspešný obchod s keramikou a jej výrobky sa predávajú po celom svete. Vždy, keď ju vidím v časopise, cítim sa ako h*vno.

18. Je to jeden z tých fitkových mačov, čo okrem zdvíhania činiek vlastne nerobí vôbec nič. Nebudeme si klamať, presne taký istý bol aj na strednej. Len vtedy som mala IQ dva a očividne sa mi to páčilo.

19. Zavraždil ho jeho najlepší kamarát. Kvôli dievčaťu. 

20. Počas maturitného ročníka zomrela na rakovinu. Bolo to presne pol roka po tom, čo mi povedala, že keď zmaturujeme, vezme si ma za muža. Už je to 20 rokov. Som ženatý a mám deti, ale nebudem predstierať – keď v rádiu začne hrať naša pesnička, mám zimomriavky po celom tele.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť