Ľudia na internete riešia ďalší obrovský problém. V ktorej miestnosti má byť práčka?

V kuchyni alebo v kúpeľni?

Zdroj: © Shutterstock

V ktorej miestnosti máš doma práčku? To je otázka, ktorou momentálne žije internet a zároveň aj jasný dôkaz, že niektorí ľudia majú naozaj príliš veľa voľného času. Ale aby sme celú kauzu nezavrhli hneď v úvode, poďme si na túto otázku odpovedať.

Za predpokladu, že nežiješ v gigantickom baráku s desiatimi spálňami, kúpeľňami a separátnou miestnosťou na svoje štyri práčky (ako je napríklad tento, o ktorom sme nedávno písali) a dokonca ani v americkom bytovom komplexe, v ktorom fičí kultúra spoločných práčovní, odpoveď je prostá. V kúpeľni.

© Shutterstock

To je predsa miesto, kde zo seba zhadzuješ špinavé šatstvo a je len praktické ho v rovnakej miestnosti meniť opäť na použiteľné. No nie? Nie. Pretože iný kraj, iný mrav, kompletne iná logika… a pretože Briti musia byť vždy niečo extra. A umiestnenie práčky v dome nie je žiadnou výnimkou. Debatu odštartovala slečna, ktorá na Twitteri vystupuje pod menom @biebersgrills.

„V Nemecku je normálne, že sa práčka nachádza v kúpeľni, nie v kuchyni, kam rozhodne nepatrí. Nechápem,“ napísala mladá Nemka na svojom profile. Jej príspevok sa stal okamžitým virálom, nazbieral desiatky tisíc lajkov a ľudia v komentároch vyjadrovali svoje názory na túto existenčne dôležitú problematiku.

Čo z nich vyplynulo? To, čo sme už všetci veľmi dobre vedeli – že Briti sú skrátka divní. Práčku majú väčšinou v kuchyni, lebo medzi spotrebičom na skladovanie jedla, spotrebičom na prípravu jedla a spotrebičom na ohrievanie jedla je jej očividne fajn. Ale treba priznať, že podobná anomália sa z času na čas vyskytne aj na Slovensku.

biebersgrills / Twitter
biebersgrills / Twitter
biebersgrills / Twitter
biebersgrills / Twitter
biebersgrills / Twitter
biebersgrills / Twitter

Developeri čoraz častejšie stavajú byty o výmere útulnej králikárne, kde sa toho do kúpeľne viac ako záchod a sprchový kút skrátka nezmestí. S práčkou sa musí vysporiadať každý sám a napasovať ju, kam sa zmestí. Ak je kúpeľňa pasé, tak ide do kuchyne, ak sa nezmestí ani tam, môžeš si ju postaviť tak akurát na hlavu. Takže čo, kde máš práčku doma ty?

Loading

Kde máš doma práčku ty?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: biebersgrills / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
42
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
24 otravných vecí, ktoré vedia v práci nahnevať každú predavačku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME