Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Ak patríš k vysokým ľuďom, iste si už aj ty zažil rôzne komické situácie, pri ktorých ti tvoja výška spôsobila mierne problémy. V sprche sa musíš krčiť, aby si si umyl vlasy, v autobuse sa nevieš nasúkať do toho malého sedadla, a tak podobne. Video používateľky s prezývkou Trinity Kayona08, ktoré zverejnila na sociálnej sieti TikTok, malo za cieľ ukázať ostatným, ako svet vnímajú vysokí ľudia. Informáciu o ňom priniesol portál Unilad.

@trinitykayona08

POV you’re 6’1 #TheWildsChallenge #Catchphrases #OOTD #CancelTheNoise #fyp #foryou #foryoupage

♬ vertexathleticapparel.com – Quincy Helsel

Ako môžeš vidieť, Trinity je taká vysoká, že sa jej hlava takmer dotýka stropu a dokonca je vyššia než chladnička. Video na ľudí urobilo naozaj veľký dojem a o jeho virálnosť sa postarala používateľka s prezývkou MrsMars24K, ktorá ho zdieľala na svojom twitterovom profile.

Ľudia v komentároch vyjadrili úžas nad tým, z akej perspektívy vysokí ľudia vidia svoje okolie. Jeden z nich dokonca žartovne napísal, že sledovanie videa mu privodilo nevoľnosť, akú zažíva vo veľkých výškach.

Ani nízki ľudia to nemajú také ľahké

Iní používatelia zase na vyváženie pridali vlastné videá, ktoré zobrazujú, s akými patáliami sa musia boriť nízki ľudia. Vziať si hrnček zo skrinky sa v takom prípade javí byť neprekonateľný problém…


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť