Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Asi všetci sa kolektívne zhodneme na tom, že táto pandémia trvá neskutočne dlho a už nám to začína solídne liezť na mozog. Je to viac ako rok, čo čakáme, kedy sa svet konečne vráti do pôvodných koľají, kedy konečne budeme môcť chodiť normálne von, bez rúška na tvári, dvojmetrových odstupov a strachu, že sa to na nás niekde po ceste do obchodu nalepí.

Len sedíme doma a dúfame, že to príde čo najskôr. Zatiaľ čo niektorým z nás to vôbec neprospieva, u iných je to presne naopak. Pobyt doma u nich podnecuje kreativitu, ktorá sa mimo iného môže prejavovať aj takto. Ľudia z celého sveta vtipne parodujú známe historické obrazy a instagramový účet Tussen Kunst & Quarantaine, ktorý má momentálne viac ako 200-tisíc sledovateľov, uverejňuje tie najlepšie z nich.

Domáce prerábky obrazov sme tu už niekoľkokrát mali. V tomto článku sme ukázali, ako sa vybláznili milovníci umenia pod tweetom Múzea J. Paula Gettyho, v tomto článku sme vám zase predstavili mladú kreatívnu Rusku, ktorá obrazy napodobňuje po svojom. Do výzvy Tussen Kunst & Quarantaine sa však môžeš zapojiť aj ty. Podmienkou je použiť minimálne tri predmety z domácnosti a vyhnúť sa photoshopu. Títo ľudia to splnili a výsledky naozaj stoja za to.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj: tussenkunstenquarantaine / Instagram 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť