Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Asi všetci sa kolektívne zhodneme na tom, že táto pandémia trvá neskutočne dlho a už nám to začína solídne liezť na mozog. Je to viac ako rok, čo čakáme, kedy sa svet konečne vráti do pôvodných koľají, kedy konečne budeme môcť chodiť normálne von, bez rúška na tvári, dvojmetrových odstupov a strachu, že sa to na nás niekde po ceste do obchodu nalepí.

Len sedíme doma a dúfame, že to príde čo najskôr. Zatiaľ čo niektorým z nás to vôbec neprospieva, u iných je to presne naopak. Pobyt doma u nich podnecuje kreativitu, ktorá sa mimo iného môže prejavovať aj takto. Ľudia z celého sveta vtipne parodujú známe historické obrazy a instagramový účet Tussen Kunst & Quarantaine, ktorý má momentálne viac ako 200-tisíc sledovateľov, uverejňuje tie najlepšie z nich.

Domáce prerábky obrazov sme tu už niekoľkokrát mali. V tomto článku sme ukázali, ako sa vybláznili milovníci umenia pod tweetom Múzea J. Paula Gettyho, v tomto článku sme vám zase predstavili mladú kreatívnu Rusku, ktorá obrazy napodobňuje po svojom. Do výzvy Tussen Kunst & Quarantaine sa však môžeš zapojiť aj ty. Podmienkou je použiť minimálne tri predmety z domácnosti a vyhnúť sa photoshopu. Títo ľudia to splnili a výsledky naozaj stoja za to.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj: tussenkunstenquarantaine / Instagram 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.