Ľudia sa podelili o tajomstvá, ktoré nikdy neprezradia svojej rodine

Aj blízki ľudia majú medzi sebou tajnosti.

Zdroj: © Shutterstock

Každý z nás má tajomstvá. Niekto menšie, niekto väčšie a niekto dokonca také, o ktoré sa nemožno podeliť ani s vlastnou rodinou. Presne také nedávno prezradili ľudia na Reddite, a my vám ich spovede prinášame v tomto článku.

1. Žijem tisícky kilometrov ďaleko a naozaj mi bohato stačí vidieť ich raz-dvakrát do roka. Nemôžem ich vystáť. Sú to toxickí ľudia, len závidia a ohovárajú, a je prakticky nemožné viesť s nimi normálny dialóg. Ako pubertiak som nevedel pochopiť, prečo som taký nešťastný, hľadal som útechu v alkohole. Teraz už viem, že to bolo nimi.

2. Moja matka, ktorá sa zaprisahala a na svoj život sľúbila, že sa nikdy nezmení na svoju matku, sa vo finále na svoju matku zmenila. So sestrami sme uzavreli dohodu. Ak ktorákoľvek z nás spozoruje, že sa meníme na našich rodičov, má výsostné právo vniesť do nás závan zdravého rozumu jedným dobre miereným zauchom.

3. Fúkal som piko. Už som trinásť rokov čistý a verím, že sa nikto z mojej rodiny o tejto nešťastnej životnej etape nikdy nedozvie.

© Shutterstock

4. Vyrábam silikónové dildá. Všetky moje účty platia obrovské gumené penisy a nehanbím sa za to… ale naši o tom predsa len vedieť nemusia.

5. Necítim sa ako právoplatná súčasť našej rodiny. Skôr ako náhrada za brata, keď akurát nie je k dispozícii. Mám pocit, že ma rodičia práve dvakrát nemusia a mám bližší vzťah s rodinou mojej frajerky, ako s nimi. Keď si nájdem dobre platený džob a našetrím nejaké peniaze, odsťahujem sa a už ma tak skoro neuvidia.

6. Môj strýko je prvotriedny kretén. A moja babka to s prehľadom ignoruje. Strká hlavu do piesku a vždy, keď príde od nej drankať peniaze, dá mu hádam ešte viac, ako pôvodne žiadal. Je to dospelý muž, lenivý ako voš… a ona to odmieta pochopiť.

© Shutterstock

7. Celý život som si hovorila, že to nikomu nepoviem. Že si to so sebou vezmem do hrobu. Môj nevlastný otec, frajer mojej matky, ma celé roky brutálne znásilňoval a nikto o tom ani len netušil. Navonok nepôsobil ako násilnícky typ, vo vnútri bol monštrum. Osem mesiacov dozadu som konečne nabrala odvahu a udala ho. Nikdy som sa necítila šťastnejšie.

8. Môj muž to vie, ale nikto iný nie. Som veľmi apatická a necítim… no vlastne takmer nič. Viem, že moje emócie nekorešpondujú s tým, čo by v danej situácii prežíval normálny človek. Naučila som sa predstierať reakcie, viem, ako sa tváriť a čo urobiť, aby si ostatní nič nevšimli, no vnútri? Vo vnútri som ako skala a len máločo so mnou pohne. Nebývam šťastná ani smutná, väčšinou idem na neutrále.

9. Raz som mame namiesto vegánskeho hot-dogu kúpila obyčajný. Pri objednávaní som bola mysľou inde a vôbec mi to nedošlo. Básnila o ňom celé týždne, vraj to bol najlepší vegánsky hot-dog na svete a chutil úplne ako ten klasický. Nemôžem jej povedať pravdu a verím, že ak ma nebude mučiť, vezmem si toto tajomstvo do hrobu.

© Shutterstock

10. Moja mama nevie variť. Snaží sa, fakt sa veľmi snaží, ale nedá sa to žrať.

11. V najhoršej fáze mojej závislosti na alkohole som sa snažil predávkovať liekmi na spanie. Počas cesty do nemocnice mama zašepkala otcovi, že by bolo pre všetkých lepšie, keby som to neprežil. Nevedela, že som to počul. Lenže počul. A nikdy jej to neodpustím.

12. Moja vzdialená rodina si myslí, že som lenivé nezamestnané hovädo a už desať rokov si doma váľam šunky. V skutočnosti? Som manažér prestížnej právnickej firmy, zarábam slušné prachy… ale nehodlám o tom hovoriť niekomu, kto by chodil každý týždeň na návštevu, len aby sa zadarmo napchal homárom.

© Shutterstock

13. Ja som tá fajnová, sebecká, arogantná, tá, čo sa o nikoho nestará, tá čo robí len zlobu. Jednoducho čierna ovca rodiny. Priznávam, že som bola celkom problematické decko a ako malá som veľa vyvádzala, ale haló?! Už predsa nie som dieťa. Lenže oni si ma tak zafixovali a tvrdohlavo ignorujú každý môj pokus dokázať im, že som sa zmenila. Najradšej by som ich oboch kopla do zadku.

14. Začal som masturbovať v deviatich. A odvtedy som nevynechal jediný deň.

15. Pridal som sa k námorníctvu, aby som od nich zdrhol. Sú na mňa veľmi „hrdí“, všetkým hovoria historku o tom, ako som sa jedného dňa zobudil a cítil bytostnú potrebu spasiť svet. Pi*ovina. Doma som to nenávidel a chcel som sa od nich dostať čo najďalej.

© Shutterstock

Zdroj: marybroadmore / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
125
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
149
Haha
Woow Woow
57
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 objektov, ktoré do seba zapadajú tak dokonale, akoby boli pre seba vyrobené

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME