Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Obrázok, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou pozná takmer každý človek, ktorý niekedy zavítal na youtube a internet vôbec. Ikonická ilustrácia študujúceho dievčaťa od umelca menom Juan Pablo Machado je charakteristická pre youtube kanál ChilledCow. Ten si už počas niekoľkých rokov vybudovať takú silnú komunitu, že sa momentálne jeho fanúšikovia rozhodli pretvoriť obrázok dievčaťa tak, aby sedel na ich krajinu.  

Populárny youtube kanál ChilledCow

Ak máš v obľube LoFi hudbu, tak budeš pravdepodobne poznať youtube kanál ChilledCow, ktorý je preslávený svojím najdlhšie trvajúcim streamom v histórii Youtube. Tento stream s názvom „lofi hip hop radio – beats to relax/study to“ funguje doslova ako rádio, kde sa nepretržite hrá LoFi hudba.

Je typický obrázkom/animáciou študujúceho dievčaťa, ktorý vytvoril Juan Pablo Machado a motívom mu bol pôvodný obrázok od štúdia Ghibli. Ešte vo februári sa neskutočne dlhý stream tohto kanálu podarilo prerušiť po tom, čo Youtube neprávom účet pozastavil, čím sa zrušil aj samotný stream. Ten mal po svojom ukončení vo februári odohraných 13 000 hodín, čo ho zaradilo podľa webu The Verge k najdlhším streamom na Youtube.

Kanál má silnú komunitu

Počas niekoľkoročného pôsobenia vo vodách Youtube si kanál získal veľké množstvo fanúšikov a doslova sa okolo neho vytvorila komunita. Ľudia z celého sveta na streame mnohokrát debatujú, preto sa veľmi potešili, keď Youtube nakoniec ban kanálu zrušil a stream bol spustený nanovo.

Fanúšikovia sa návratu ich obľúbeného streamu veľmi potešili a začali pretvárať známy obrázok tak, aby charakterizoval ich krajinu. Skrátka, ako by to vyzeralo, keby sa dievča učilo napríklad v Ukrajine, USA alebo kdekoľvek inde vo svete. Ľudia tak začali svoje výtvory zdieľať na internete a niektoré z nich sú dokonale výstižné.

Taliansko

Italy join the challenge, here’s my version of the lo-fi girl from europe

Španielsko

Spanish Lo-fi Girl from europe

Nórsko

Norwegian beats to relax/study to from europe

Estónsko

Estonian Lo-Fi girl. from LofiGirl

Kalifornia

My lofi girl for San Diego (California)! from LofiGirl

Maďarsko

Magyar lo-fi girl – tudom, hogy már volt egy, én másként értelmeztem a challenge-t 🙂 from hungary

Maroko

Lofi hip hop radio – Moroccan version -inspired by the r/europe challenge asked my friend to do it hope it can inspire some people to draw it with more details. from Morocco

Holandsko

Lo-Fi beats girl challenge: Dutch from LofiGirl

Dánsko

My danish lofi girl is finished! What do ya think? from europe

Paríž

A little late to the game but I drew Lofi girl for my hometown — Paris, France. from europe

Tokio

View this post on Instagram

Cyber Lofi Girl ? @chilledcow_yt Recently I listened lofi hip hop radio – by Chilled Cow, So I decided drawing the Lofi girl in my style version cyberpunk! Lofi girl is a robot in the city of Tokyo in 2050. She wants to create her own robot. On the bottom left corner, we can notice the elements to build the robot and, on the back, the rainy city.?? —— Recientemente he escuchado música de Chilled Cow, ¡así que decidí dibujar a la chica Lofi en mi versión estilo cyberpunk! La chica Lofi es un robot en la ciudad de Tokio en 2050. Ella quiere crear su propio robot. En la esquina inferior izquierda, podemos notar los elementos para construir el robot y, en la parte de atrás, la ciudad lluviosa. ?? – – – – – – – #chilledcow_yt #chilledcow #lofi #animation #cyberpunk #robot #cyber #chillvibes #tokyo #neonart #postapocalyptic #2050 #illustration #vaporwave #digitalart #lofihiphop

A post shared by ? (@illiswn) on

Japonsko

Brazília

Brazilian version of lo-fi girl made by @LeticiaEfing on twitter from LatinAmerica

Grécko

Challenge Accepted, u/marccolo! Here is my attempt at Lo-Fi Beats Girl, Greek version from europe

Bielorusko

LoFi Belarus joins the flashmob. Studying after a hard riot day… from europe

Rumunsko

I made a Romanian version of the Lo-fi Hip Hop study girl from ChilledCow’s videos. I was asked to post here as well, it would be interesting if others drew versions for their countries too! from europe

Rokfort edícia

Lo-FI Study girl – Hogwarts edition from harrypotter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť