Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, aké slová, ktoré si vypočuli, im zlomili srdce

Takéto slová si, bohužiaľ, bude človek pamätať ešte aj na smrteľnej posteli.

11. „Skončíš ako tvoj otec. Osamelý feťák, ktorému sa všetci radšej vyhýbajú.“ Vôbec som nevedel, ako zareagovať, tak som tam len stál ako obarený.

12. Bola som v nemocnici, ani nie 36 hodín po tom, čo som priviedla na svet svojho synčeka, o ktorého sme sa dlho snažili. Môj vtedajší manžel zahlásil, že sa mám dať dokopy, lebo ho desím. Čím? Tým, že som plakala od šťastia nad svojím prvorodeným dieťaťom.

13. „Je preč.“ Mesiac po tom, ako sme sa dozvedeli, že môj otec má rakovinu. Štyri týždne som pozorovala, ako sa mi pomaly stráca pred očami, ale aj tak ma to dostalo.

14. „Bol som s tebou len preto, že ona ma nechcela. Teraz zmenila názor a, koniec koncov, my dvaja sme aj tak nemali budúcnosť.“ Rana pod pás.

15. Pamätám si, ako mi kamarátka zo základnej školy povedala deň po tom, čo sme museli dať utratiť nášho psíka, toto: „Preboha, tváriš sa, akoby si nevedela, že nebude žiť navždy.“ Moje 10-ročné ja sa skoro rozplakalo na mieste.

Ľudia prezradili, aké slová, ktoré si vypočuli, im zlomili srdce
Shutterstock

16. Môj prvý bozk patrí medzi jednu z mojich najhorších spomienok. Sekundu som si myslel, že som najšťastnejší človek na svete, a potom mi dotyčná povedala, že to musela urobiť, lebo prehrala stávku. V živote som sa necítil ako väčší idiot.

17. Keď môj strýko zomrel, s mamou sme zobrali domov jeho telefón. Našli sme v ňom správu od mojej 8-ročnej sesternice, jeho dcéry: „Naozaj si zomrel?“ Napísala ju hneď, ako sa to dozvedela. Ani jedna z nás sa neubránila slzám.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Dokážeš trafiť správne klávesy na tejto „slepej“ klávesnici?

18. Kolega mi povedal, že som najnudnejší človek vo firme. Vždy som mal pocit, že sa ľudia so mnou nudia, no mať to takto čierne na bielom ma poriadne prefackalo.

19. Učím malé deti základy bojových umení. Mamička doniesla na tréning malé dievčatko, a kým sa prezliekalo, spýtala sa ma, či je to dieťa, ktoré stojí pri mne, moje. Povedal som, že áno, ale jej dvojča dnes ostalo doma. Tá žena viditeľne zbledla a potom zašepkala: „Aj ja som čakala dvojičky. Jej sestra zomrela pri pôrode.“

20. „Nikdy som ťa nemilovala, tak ma už, prosím, neotravuj.“ Taká vec zabolí od hocikoho, ale od ženy, s ktorou človek strávil viac ako osem rokov a aktuálne plánoval svadbu? Dvojnásobne…

Ľudia prezradili, aké slová, ktoré si vypočuli, im zlomili srdce
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť