Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, aké somariny povedali pod vplyvom lekárskych „oblbovákov“

Máš podobnú skúsenosť s anestéziou?

Pod vplyvom anestézie či iných lekárskych „oblbovákov“ je dávať si pozor na jazyk to posledné, na čo pacient myslí. A potom to takto dopadá. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o najväčšie hlúposti, aké pod ich vplyvom vypotili, a my sme tie najvtipnejšie z nich zozbierali v tomto článku. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Keď sa mi snažili trhať zuby múdrosti, celý čas som si držala pred tvárou imaginárny fotoaparát a hovorila: „Cvak, cvak. Ide ti to super. Len tak ďalej. Zmeňme pózu. Cvak.“ Som profesionálna fotografka a môj zubár si u mňa napokon zabookoval fotenie.

2. Operovali sme pacientovi krčnú chrbticu. Keď sa prebral z narkózy, zajačal: „Preboha, nie!“ Potom sa chytil za rozkrok a s úľavou si vydýchol: „Našťastie je stále tu. Bál som sa, že mi ho vezmete.“

3. Rok dozadu mi odstraňovali cystu na vaječníkoch. Hneď, ako som precitla, začala som žobrať „o ručičku“ a nedala som pokoj, až dokiaľ ma sestrička naozaj nechytila za ruku. Kedysi som presne to isté robievala otcovi, ale treba uznať, je to už nejaký ten piatok.

Ľudia sa podelili o hovadiny, ktoré povedali pod vplyvom lekárskych "oblbovákov"
Shutterstock

4. Po trhaní zubov múdrosti som viezla frajera domov, keď mu zrazu zazvonil telefón. Zdvihol ho. Absolútne nevedel, čo hovorí, ledva artikuloval, no nechala som to na človeka na druhej strane, aby položil. Nestalo sa. Už to trvalo viac ako 5 minút, tak mi to nedalo a predsa som sa spýtala: „S kým sa toľko vykecávaš?“

„S rouotom,“ hovorí mi. „Čo?!“ hovorím ja, tak mi nacapil mobil na ucho a vtedy mi došlo, že to bol automatický hovor. Robotický hlas na druhej strane mu oznamoval, že jeho lieky na predpis sú pripravené na vyzdvihnutie. Neubránila som sa smiechu.

Na ktoré znamenia čaká toto leto láska? Pre týchto šesť sa z letnej stane tá osudová

Odporúčame prečítať:

Na ktoré znamenia čaká toto leto láska? Pre týchto šesť sa z letnej stane tá osudová

5. Zobudila som sa po operácii žlčníka, šokovaná, že tam mama nie je so mnou. Sestrička ma informovala, že som pár hodín dozadu prekliala celú svoju rodinu a trvala som na tom, aby ku mne nepúšťali žiadne návštevy. Boli dve hodiny ráno a ja som si nič z toho nepamätala.

6. V lete som bola vyzdvihnúť otca po jeho prvej kolonoskopii. Spýtala som sa ho, aké to bolo, a on – očividne totálne mimo – odpovedal: „Pichali mi do riťky!“ A potom to znázornil prstami. Aby bolo jasné, môj otec je presbyteriánsky pastor, takže na túto hlášku budem spomínať hádam do konca svojho života.

Ľudia sa podelili o hovadiny, ktoré povedali pod vplyvom lekárskych "oblbovákov"
Shutterstock

7. Keď som doniesla manžela po operácii domov, z ničoho nič ma začal skúšať z dejepisu. Nie je učiteľ ani nič podobné. Môj muž pracuje ako finančný analytik a o histórii vie veľké guľové, ale nechcela som mu kaziť radosť, tak som „hrala“ s ním.

8. Bol som mladý, heterosexuálny študent biológie a v ten deň mi mali vyberať obličkové kamene. Keď ma uspávali, zahľadel som sa lekárovi do očí a povedal mu: „Ste neskutočne krásny chlap. Mali by ste hrať vo filme.“ Niežeby bolo divné pochváliť výzor inému chlapovi, ale ten pán mal asi 70 rokov a mal viac chlpov v nose ako vlasov na hlave. Ale inak super doktor, o tom potom.

9. Vôbec si to nepamätám, takže celú historku viem len od mamy. Keď ma prišla vyzdvihnúť po tom, čo mi trhali zuby múdrosti, strašne som jej chcel niečo povedať, no nevedel som hýbať ústami. Tak mi sestrička dala papier a pero.

O niekoľko hodín neskôr, keď som už bol pri zmysloch, za mnou prišla zase a spýtala sa ma: „Tak čo, ešte chceš mňaukať?“ Nechápal som, o čom to hovorí, tak mi povedala o papieriku a ukázala mi, čo na ňom stojí. Bolo tam len „mňau, mňau, mňau, mňau, mňau, mňau“.

Ľudia sa podelili o hovadiny, ktoré povedali pod vplyvom lekárskych "oblbovákov"
Shutterstock

Pokračovanie nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.