Sobota 20.8.2022
sk
Anabela
cz
Bernard
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, aké veci v detstve pochopili úplne zle

Prekvapivo, dnes to nebude o rozmnožovaní.

Malé deti ešte mnohým veciam nerozumejú, svet je pre nich španielska dedina, a práve to vie byť dôvodom obrovských nedorozumení. Napríklad takýchto. Ľudia na Twitteri sa nedávno podelili o bežné veci, ktoré si ich detské hlavičky vyložili úplne zle a vo väčšine prípadov teda aj tým najhorším možným spôsobom. Tak sa na to pozrime.

1. Keď som mala 6, dostal sa mi do rúk otcov občiansky, na ktorom bol, klasicky, dátum exspirácie. Tri hodiny som plakala, lebo som si myslela, že to je stanovený dátum jeho smrti. Keď sa ma opýtal, prečo plačem, nechcela som mu to povedať, aby nebol smutný.

2. Dávno predtým, ako som zistil, že niektoré relácie majú živé publikum, som si myslel, že ten smiech patrí ľuďom doma pri televíziách. Často som sedával rovno pred telkou a rehotal sa nahlas ako blázon, aby aj oni počuli mňa.

3. Mal som asi 5 alebo 6 a pristihol som našich, ako si prezerajú svoje staré video. A bol som teda poriadne nasr*tý. Ja som ich prvorodený syn a oni pozvali môjho bratranca, ale mňa nie?! Ako si to dovoľujú, zdrhnúť z domu bezo mňa a len tak si mať svadbu. Vôbec mi v tej pomotanej detskej hlavičke nedošlo, že som ešte ani nebol na svete.

4. Moja mama mala nejaké zdravotné problémy, tak starší brat zavolal 112-ku a odviezla ju sanitka. Našťastie to nebolo nič vážne a rýchlo bola zase doma. Pár dní po jej príchode som zavolal na 112-ku a povedal im, že mamina sa má veľmi dobre. Len tak, keby náhodou chceli vedieť.

Shutterstock

5. Keď som bola ešte úplný krpec, naši ma zobrali na krstiny. Bola som taká malá, že som cez ostatných nič nevidela. Len som v pozadí počula zvoniť zvončeky, do ktorých sa zrazu ozval príšerný detský plač. Keďže som nič nevidela, bola som si prakticky istá, že idú to bábo obetovať.

6. Môj bratranec si pospevoval pesničku, ktorú som na druhý deň počul v rádiu. Bol som naňho strašne hrdý. Taký mladý a už má pesničku v rádiu! Vtedy som absolútne netušil, že ľudia si môžu spievať aj pesničky, ktoré sami nezložili. Šokujúce, ja viem.

RAMMSTEIN opäť prídu na Slovensko

Odporúčame prečítať:

RAMMSTEIN opäť prídu na Slovensko. Už čoskoro sa skončí dlhoročné čakanie na ich koncert u nás

7. Ocino bol chirurg. Raz večer niekoľko hodín meškal a mama mi povedala, že sa asi len „zamotal“ v nemocnici. Ja som si to, samozrejme, vyložila doslovne. Predstavovala som si, že ho tam niekto obmotal lanom a teraz ho tam držia ako rukojemníka. Bola som neskutočne šťastná, keď som ráno zistila, že je zase doma.

8. Pamätám si, ako mi môj otec kedysi povedal, že ementál má diery, pretože kravička, z ktorej mlieka sa vyrobil, mala štikútku. Volali sme ho štikútkový syr. Túto mylnú predstavu som si so sebou niesla až do osemnástky, keď má známy vysmial v reštaurácii. V živote som sa necítila trápnejšie.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť