Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.4.2024
sk
Juraj
cz
Jiří, Jura
, Juraj, George
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, aké zvláštne zvyky svojich polovičiek odhalili až po svadbe

"Moja žena nechodí na veľkú."

Pokiaľ si s človekom nežil, tak ho nikdy stopercentne nepoznáš. Niektoré veci totiž vyplávajú na povrch až po určitej dobe vzájomného spolužitia a ľudia z Redditu, o ktorých bude dnešný článok, sa o tom presvedčili na vlastnej koži. A takto to dopadlo…

1. Moja žena vydáva zo spánku zvuky ako pri milovaní. Je to rozkošné, celkom komické a dlho som nemal potrebu jej túto skutočnosť vešať na nos. Lenže potom išla na výlet s kamarátkami. Zdieľala s nimi jednu izbu, a tak sa to celé akosi prevalilo.

2. Môj muž si čistí zuby vriacou vodou. Verí, že sa tak vyčistia dôkladnejšie.

3. Moja žena si nedokáže zapamätať, kam kladie bežné drobnosti. Kľúče, mobil, peňaženku, jednoducho veci potrebné na každodenné fungovanie a ona nič… proste nula bodov. Ak sa to môže stratiť, tak ona to zaručene stratí, minimálne na niekoľko dní a niekedy aj nastálo. Sme svoji už 10 rokov a ešte stále ma to udivuje.

4. Plnené vajíčka. Môj muž ich žerie – nie papá, doslova žerie – akoby mu išlo o život. Niekedy si medzi jednotlivými vajíčkami zabudne dať pauzu na nádych, proste len tlačí, tlačí a tlačí. Moja mama si myslela, že preháňam, tak som ju donútila pripraviť ich na Vianoce. Vtedy sa stala svedkom toho hororu na vlastné oči… bez srandy vyzeral ako posadnutý diablom.

DiNovi Pictures / MovieStillsDB

5. S mojím mužom som sa kamarátila 16 rokov, potom sme sa zasnúbili a začali sme spolu žiť. Až vtedy som zistila, že spáva oblečený. Nebavíme sa o trenkách a tričku ani o rozkošnom pyžamku… ten chlap spáva na kompletku oblečený, že by hneď z postele mohol vyštartovať do práce. Tričko, džínsy, topánky. Nemá na to žiadne logické vysvetlenie, no odmieta sa tohto bizarného zvyku vzdať.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenka v Egypte o vzťahu s moslimom: Vzali sme sa potajomky. Manželovi rodičia museli sobáš predýchať (ROZHOVOR)

6. Môj muž si vždy pri sr*ní zapne sprchu. Nie preto, že by chcel prehlušiť audiostopy svojich črevných pochodov. Proste len rád kaká v teplučkej, zaparenej kúpeľni.

7. Tri hodiny ráno a ja sa zobudím na to, že moja žena leží v posteli a čumí do blba. Najprv som si myslel, že sa ide napiť alebo na záchod, no už dlhšie sa nehýbala, tak som sa jej rozhodol prihovoriť. Nereagovala. Vtedy mi došlo, že spí. Teraz už viem, že to robí pravidelne – posadí sa zo spánku a sedí – no stále ma to desí.

8. Môj muž púšťa smrteľné ticháče. Je to na porazenie. Ten bastard nič nepovie, len tíško čaká, či si to niekto všimne, a ja sa môžem pri večeri pokojne aj dogrcať. Manželstvo je krásna vec.

Canyon Creek Films / MovieStillsDB

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.