Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, ako pristihli svojich bývalých partnerov pri nevere

Toto sú chvíle, keď sa im predstavy o spoločnej budúcnosti rozplynuli pred očami.

Nevera je neospravedlniteľná vec, no jediné, čo môže ľuďom aspoň trochu slúžiť ku cti, je priznanie. Toho sa však títo ľudia z Redditu nedočkali. Na sociálnej sieti sa podelili o momenty, keď oni sami prichytili bývalé polovičky pri nekalých aktoch, a prezradili, ako to celé prebiehalo. Poďme sa na to teda spoločne pozrieť.

1. Na dovolenke som si zobrala jeho mobil, lebo som sa nudila a decká sa hrali na mojom. Našla som v ňom správu akejsi slečne, v ktorej do detailov opisoval naše intímnosti z minulej noci a hovoril, aké to bolo hrozné.

2. Klasika – našla som v posteli dlhý blonďavý vlas. Ja som brunetka s krátkymi vlasmi, on je dohola. Keď som ho konfrontovala, jeho odpoveď bola: „A čo urobíš? Rozídeš sa so mnou? Veď máme spoločnú zmluvu na byt, ktorá trvá ešte rok.“ Hádajte, kto ho s pomocou nášho veľmi ochotného majiteľa bytu na druhý deň ráno poslal kade ľahšie?

3. Mali sme skupinový paušál na telefón. On odišiel a pridal sa do inej skupiny. Operátor nám domov poslal všetky potrebné papiere, na ktorých figurovalo aj jej meno. Pýtala som sa na ňu, on klamal. Našla som ju na Facebooku a z fotiek zistila, že práve oslávili druhé výročie. My sme mali za chvíľu oslavovať 8. výročie svadby…

4. Jeho mama pridala na sociálne siete fotku svojho „novonarodeného vnúčatka“. Je jedináčik a som si na 100 percent istá, že to decko nevyšlo zo mňa.

5. Kamarát stretol v bare partičku chalanov, zakecali sa a zistili, že všetci poznajú moju frajerku. Spýtal sa ich, ako ju poznajú oni. „Spáva s jedným naším kamošom,“ povedal jeden z nich a ten kamoš som určite nemohol byť ja. Kamarát im vysvetlil, ako to je, že my dvaja sa poznáme a že je to moja frajerka. Ich odpoveď: „Dúfam, že sa nepoznáte tak dobre, aby si mu to musel povedať.“

Príbehy ľudí, ktorí pristihli ex pri nevere
Shutterstock

6. Na stole som našiel manželkin zápisník. Na prvej strane sa vynímal plán s desiatimi krokmi, ako sa so mnou rozísť. Ušetril som jej deväť krokov.

7. Mamina najlepšia kamarátka išla na obed so známou zo speváckeho zboru, lebo si našla nového frajera a chcela jej ho predstaviť. Prekvapenie. Bol to môj frajer.

Mohlo by ťa zaujímať:

Užitočné technologické vychytávky, vďaka ktorým zažiješ to najlepšie leto

8. Vošiel som do svojho bytu a našiel ju vo svojej posteli, ako si to rozdáva s chlapíkom, ktorý som rozhodne nebol ja. Jediné, na čo sa zmohla, bolo: „Dal si mi kľúče, pamätáš?“ O 15 rokov neskôr ma kontaktovala zas a snažila sa mi predať Avon.

9. Nastúpila som k nemu do auta. Sedačka bola úplne sklopená a na zemi bol cudzí náramok. Keď si prisadol, opýtala som sa ho, či tie sedačky aspoň vytepoval, keď skončil, a on automaticky odpovedal: „Jasné.“ Asi o dve sekundy neskôr mu došlo, že sa rozpráva so svojou frajerkou a nie jedným z kamošov, ktorí o jeho aférke celý ten čas vedeli.

10. Tragické, ale zistil som to vďaka Pokémon Go. Sťažovala sa, že tá hra jej asi strašne žerie dáta, tak som jej povedal, že si v nastaveniach môže overiť, či to je naozaj tak. Dala mi svoj mobil, ja som išiel do nastavení a zistil, že to nebol Pokémon Go, čo jej cucalo dáta. Bol to Tinder.

Príbehy ľudí, ktorí pristihli ex pri nevere
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.