Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, ako zistili, že ich partneri sú pre nich tí praví

Takto má vyzerať zdravý vzťah.

Niekedy to nie sú grandiózne romantické gestá ako vystrihnuté z filmu, ktoré nás presvedčia, že s týmto človekom chceme zostarnúť. Práve naopak. Často sú to úplné drobnosti ako napríklad tieto.

Ľudia na Reddite sa podelili o vlastnosti svojich partnerov, ktoré ich utvrdili v tom, že oni sú pre nich naozaj tí praví. Tie najzaujímavejšie z ich príspevkov sme zozbierali v tomto článku.

1. Vyrastala som v domácnosti, kde bol každý permanentne nahnevaný. Stačila drobnosť a rodičia sa úplne prestali ovládať. Raz sme prišli s priateľom – teraz už manželom – domov a zistili, že nás vytopilo. „Doprdele,“ vyhlásil nonšalantne a zavolal správcu budovy. Žiaden krik, žiadne hádzanie vecami o stenu, jednoducho ten problém prijal a pokojne sa pustil do riešenia.

2. Keď sme s mojou manželkou spolu ešte len chodili, nemohol som prehliadnuť, ako vždy prizve do konverzácie niekoho, kto vyzerá osamelo. Vždy, keď si všimla, že niekto len tak postáva v kúte alebo ticho sedí, opýtala sa ho na názor, aby sa mohol zapojiť do debaty.

3. Moja sestra má autizmus. Má 20 rokov, ale mentálnu kapacitu na úrovni trojročného dieťaťa. Keď štyri roky dozadu moja priateľka po prvý raz stretla moju rodinu, z tých dvoch sa okamžite stali najlepšie kamarátky. Vždy jej venovala neskutočnú pozornosť a veľakrát sa o ňu starala, keď som nebol doma, aby si moja mama mohla trochu oddýchnuť. Sestra ju zbožňuje. Neviem presne, koľko toho vníma, ale keď ju vidí, usmieva sa od ucha k uchu, a myslím, že to hovorí za všetko.

4. Keď som si uvedomil, že radšej by som sa nudil s ňou, ako robil čokoľvek zábavnejšie s niekým iným.

Shutterstock

5. Keď sa kolegyne v práci sťažovali na svojich partnerov a mne nenapadla jediná vec, ktorou by som mohla prispieť do debaty.

Otrava alkoholom nie je problém tínedžerov. V štatistikách prevyšujú starší

Odporúčame prečítať:

Otrava alkoholom nie je problém tínedžerov. V štatistikách prevyšujú starší Slováci

6. Počas nášho prvého milovania som dostala menštruáciu. Zistila som to, až keď som po celej veci išla na záchod. Neboli to žiadne hektolitre krvi, ale určite to stačilo na to, aby som zašpinila jeho aj plachtu. Keď som vyšla z kúpeľne, stál medzi dverami a ustarane sa ma opýtal: „Si v poriadku? Dostala si svoje dni?“ A potom sme sa obaja začali smiať.

Vôbec to nebral ako drámu a jeho reakcia ma milo prekvapila. Na druhý deň ma zavolal nakupovať, aby sme spoločne vybrali novú posteľnú bielizeň. „Aj tak nejakú potrebujem a chcem takú, ktorá sa bude páčiť aj tebe,“ povedal. Úplne ma to dostalo.

7. Som introvert a spoločenské interakcie akéhokoľvek druhu zo mňa doslova vysávajú životnú energiu. S ním to je presne opačne. Jeho prítomnosť ma nabíja a je to úžasné.

8. Povedala som mu, že mám úzkostnú poruchu, a on sa to ani na sekundu nesnažil zneužiť vo svoj prospech. Nechcel sa nado mňa vyvyšovať ani sa tváriť, že som niečo menej, lebo som „pokazená“.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.