Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, akým nerealistickým hlúpostiam zvykli veriť ako malí

Deti milujú vymýšľanie a domýšľanie.

Detská myseľ je vskutku fascinujúca. Nepozná limity, dokáže vykonštruovať naozaj čokoľvek a vyhlásiť to za fakt. Tu máš názornú ukážku. Používateľ @exilegrimm sa na Twitteri opýtal, akej úplne nerealistickej bizarnosti ľudia verili ako malí, a aj sám o chvíľu uznáš, že v odpovediach sa našli skutočné perly. Veril si niektorým týmto veciam aj ty sám?

1. Myslela som si, že sršne vyrábajú džem. Vedela som, že včely robia med, no nikdy mi nikto nepovedal, kde sa berie džem, tak som predpokladala, že ho tiež musí vyrábať nejaký hmyz. Neviem ale, prečo práve sršne.

2. Myslel som si, že najstaršie dieťa prezidenta krajiny je prezidentom všetkých detí.

3. Každoročne nás na Vianoce navštívil Ježiško, no ja som vedel, že je to môj dedko. Poznal som jeho vôňu a oči. Problém bol v tom, že som si myslel, že som jediný, kto to vie. Bol som v tom, že vedie dvojitý život ako nejaký superhrdina – cez deň obyčajný dedo, v noci Ježiško. Bol som odhodlaný zobrať si jeho tajomstvo do hrobu.

4. Myslela som si, že keď dospelí chcú mať dieťa, proste idú do lekárne a kúpia si tabletku. Na obale má vždy napísané „parametre“ budúceho potomka, aby si človek mohol vybrať, či chce blonďavé, hnedooké, vysoké alebo hocijaké iné.

Shutterstock

5. Myslela som si, že každá žena sa automaticky rodí s miniatúrnymi bábätkami v bruchu, a keď dospeje, vychádzajú z nej von, ako sa im zachce.

6. Myslel som si, že keď človek dovŕši 18 rokov, automaticky sa mu zmení meno na niečo „dospelejšie“. Jednoducho som si nevedel predstaviť žiadne dieťa, ktoré by sa volalo Bartolomej alebo Drahomír.

V 3. sérii Zaklínača sa potvrdí, že Marigold je bisexuál

Odporúčame prečítať:

V tretej sérii Zaklínača sa potvrdí, že Marigold je bisexuál

7. Neviem, ako som k tomu dospel, ale bol som v tom, že vešiaky v kabínkach na záchodoch sú akési telekomunikačné zariadenie. V tábore som sa nimi snažil posielať správy kamarátom. Nahlas som do nich vrieskal, aby ma bolo dobre počuť. Všetci si museli myslieť, že mi preplo.

8. Keď som mala asi 7, naši mi kúpili mačiatko. Bola som z neho taká nadšená, že som mu nedala pokoja, tak mi otec povedal, že ho nemôžem hladkať, kým je, lebo ochorie. Chcel len, aby sa chúďa mačka mohla aspoň najesť v pokoji. Ja som tomu ale verila hádam ešte do osemnástky.

Shutterstock

9. Myslela som si, že plastická operácia doslova znamená, že ti z kusa plastu vymodelujú novú tvár a nalepia ti ju na tú existujúcu.

10. Moje 7-ročné ja žilo v domnienke, že pranie špinavých peňazí reálne znamená pranie špinavých peňazí. Kriminálnik hodí kopu krvou premočených bankoviek do práčky, vyperie ich a potom ich rozdelí medzi seba a svojich kumpánov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje