Ľudia prezradili, akými otravnými vecami lezú na nervy všetkým okolo seba

Keď prechádzame autom cez železničné priecestie, zakričím: „Vlak!“

Zdroj: Matt Baume / Flickr

Každý robí niečo otravné. Aj ty robíš niečo otravné. Môžeš sa snažiť, ako chceš, ale vesmírny zákon jednoducho nepoprieš, a ten hovorí jasne – každý človek robí niečo, čo toho druhého vytáča. Možno je to šťukanie perom, možno pohmkávanie otravnej pesničky a možno niečo celkom iné. Títo ľudia z internetu prezradili, čím svoje okolie otravujú oni – a to celkom vedome.

Keď mi volá frajerka, vždy sa jej opýtam: „A kto volá?“ Niekedy až po tom, čo už spolu solídne dve minúty hovoríme.

Keď mi automat na parkovisku vypľuje nejaké drobné, vždy z plných pľúc zakričím: „Vyhral som jackpot!“ Myslím, že by ma moja polovička vtedy najradšej deportovala na inú planétu.

Keď nám príde pizza (nepokrájaná, v zahraničí je to bežné) nakrájam ju frajerovi namiesto trojuholníkov na štvorčeky. Rovno ho prejde chuť.

Keď prechádzame autom cez železničné priecestie, zakričím: „Vlak!“ Zľakne sa. Každý. Jeden. Raz.

Not Funny GIF by Simon Rex / Dirt Nasty - Find & Share on GIPHY

Keď moja priateľka prekročí povolenú rýchlosť čo i len o jeden kilometer za hodinu, začnem po nej kričať „porušuje zákon, porušuje zákon“ takým tým hlasom narušeného päťročného decka. Divím sa, že ma ešte nikdy nevysadila.

Keď sa frajerka na verejnosti zohne (niečo jej spadlo, skúša si topánky a podobne), nahlas prdnem ústami a tvárim sa, akoby práve vypustila ďalšiu atómovú bombu.

Keď sa ma niekto opýta, koľko je hodín, odpoviem: „Koľko ti na r*ť hodím.“ Bez ohľadu na to, kto sa ma to vlastne pýta. Môj šéf z toho ide zošedivieť.

Keď ideme na dovolenku a dorazíme na letisko, vždy sa s panikou v očiach pozriem na svoju polovičku a opýtam sa: „Zobrala si lístky, že?“ Samozrejme, že ja mám lístky. Teraz mi to už nežerie, ale prvýkrát skoro dostala infarkt.

Security Airport GIF by truTV’s Those Who Can’t - Find & Share on GIPHY

Keď sme s manželom pozerávali Priateľov, vždy som pri úvodnej zvučke zobrala našu mačku na kolená a tlieskala jej packami do rytmu. Ja som sa smiala ako zmyslov zbavená, on nie. Možno preto som teraz rozvedená.

Keď mi niekto napríklad povie „večera je o trištvrte na sedem“, zakaždým to musím preonačiť a povedať: „Och, to akurát nemám čas. Môžeme to dať na šesť štyridsaťpäť?“

Keď začneš vetu slovami „dnes ráno som sa zobudil“ v našej domácnosti je zvykom prerušiť ťa a hlbokým hlasom povedať: „Da dada dam!“

Keď posielam peniaze cez internet, vždy pošlem o tridsať centov menej. Je to stratégia, ktorá nikdy nikoho nevytočí príliš… len ho zľahka irituje.

Annoying GIF - Find & Share on GIPHY

Keď nakupujeme jedlo, opýtam sa, či náhodou nepotrebujeme granule pre psa. Nemáme psa. A keď moja polovička zahlási, že ho fakt nemáme, tvárim sa strašne šokovane a začnem po ňom kričať: „Čo si, pre lásku božiu, urobil Puňťovi?!“

Keď ideme s manželom z práce domov a ja šoférujem, niekedy naschvál preletím cez výtlk. Môj manžel je strašne vysoký a viem, že keď auto nadskočí na výtlku, poriadne si šľahne hlavu o strechu.

Keď sa ma čašník opýta, či chcem na vrch čerstvé čierne korenie, odpoviem: „Nie, ďakujem, budem šoférovať.“ Ten ich zmätený výraz vždy stojí za to.

Keď mi niekto povie, že len „rýchlo skočí do sprchy“, vždy naňho vydesene pozriem a zakričím: „Preboha, to nerob! Je to strašne nebezpečné!“

Season 2 Help GIF by 9-1-1 on FOX - Find & Share on GIPHY

Keď sa v práci nudím, napíšem do kalkulačky číslo 808. Potom idem za náhodným kolegom, podám mu kalkulačku a poviem, že to je preňho. Volá Bob.

Keď nám čašník prinesie účet, pozriem naň, chytím sa za srdce a predstieram, že z tej sumy dostávam srdcový infarkt. Moju polovičku to tak vytáča, že trhá blok čašníkovi z rúk ešte skôr, ako ho stihne položiť na stôl.

Keď má nejaký môj kamarát na sebe maskáčové oblečenie, predstieram, že ho nevidím.

Keď niekto predo mnou povie „och, bože“, položím mu ruku na plece a zašepkám: „To je v poriadku, chlapče. Môžeš ma volať John.“

Jesus GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Marty Lawrence / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rekord zo slovenských ciest: šofér nafúkal takmer šesť promile!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME