Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, čo ich prinútilo podať mihnutím oka výpoveď

"Našla som ju hrabať sa mi v kabelke."

9. Mal som súkromnú poradu so šéfom, s ktorým sa celkovo ťažko spolupracovalo, a on z ničoho nič vrazil päsťou do steny. Nie zo srandy. Od nervov, v plnej sile, reálne tam spravil dieru. Pár sekúnd som tam sedel a neveril vlastným očiam. Potom som sa postavil, išiel si pobaliť veci zo stola a odovzdal mu svoju výpoveď.

10. Žena, ktorá ma mala zaškoliť, ma začala ignorovať v sekunde, ako manažér zmizol z dohľadu. Potom som ju našla hrabať sa mi v kabelke, kým som si odskočila na záchod. Povedala som si, že toto mi ku šťastiu fakt nechýba, a odišla som ešte počas prvého dňa.

11. Asi mesiac som pracovala na klinike, potom som dala okamžitú výpoveď. Bola som tam jediná recepčná, nikto ma nezaškolil a šéf na mňa podchvíľou ziapal, že to nerobím dobre. Pred pacientmi. Bolo to také zlé, že zopár z nich za mnou potom prišlo a pýtali sa ma, či som v poriadku.

12. Každé ráno pred robotou som na parkovisku vracal zo stresu. Potom ma jeden pacient doslova kopol do zubov a šéf ma odmietol pustiť skôr, aby som stihol zubára. Aj tak som išiel.

Shutterstock

13. Šéf mi bez srandy povedal, že by som mal začať spávať uňho doma, lebo to je úroveň zápalu pre prácu, ktorú od svojich zamestnancov požaduje. Zbohom.

14. Bola som hlavnou chyžnou v hoteli. Počas každého sviatku si vedenie vypísalo voľno a celú zodpovednosť hodili na plecia mne. Po rokoch bez Vianoc s rodinou som si išla vypýtať aspoň vyšší plat a oni ma poslali dokelu. Počkala som si na najbližší sviatok, keď hotel praskal vo švíkoch, a poslala im svoju fotku z hotelového baru s drinkom v ruke so správou: „Možno to tu zhorí. Ktovie? Ja nie, lebo tu už nepracujem.“

Odporúčame prečítať:

Jennifer z Ruže pre nevestu: Chodili mi škaredé správy a nadávky, teraz som zamilovaná ako nikdy predtým (ROZHOVOR)

15. Majiteľ firmy mi nakázal, aby som v jeho mene vyhodil kolegyňu, lebo prišla načas. Nonstop si vymýšľal nové pravidlá a to posledné bolo, že všetci musíme chodiť skôr, nie presne načas. Nebol som ochotný vyhodiť ženu len preto, že on každý deň mení názor. Radšej som odišiel ja sám.

16. Keď som šoférovala domov z práce a zrazu som dostala panický záchvat len preto, že niekto predo mnou šoféroval ten istý model auta v tej istej farbe, ako mal môj šéf. Pochopiteľne, toto nebola posledná kvapka, ale pomohlo mi to uvedomiť si, že toto fakt nie je cesta.

Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.