Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, čo im neskutočne vadí na ich polovičkách, no nemôžu im to povedať

"Jeho chrápanie. Viem, že sa to nedá kontrolovať, ale človek by sa občas rád aj vyspal."

Dokonalý partner neexistuje a vždy sa nájdu nejaké veci, za ktoré by ho človek najradšej nakopal do zadku. Títo ľudia z Redditu sú toho dôkazom. Svoje polovičky ľúbia najviac na svete a predsa sa našli drobnosti, ktoré im neskutočne pijú krv. Napríklad takéto.

1. Nedokáže prijať kritiku. Absolútne žiadnu. Asi je zjavné, prečo ho nemám potrebu konfrontovať.

2. Z jej výslovnosti slova „hamburger“ sa mi ježia všetky chlpy na tele. Je to hamburger. HAMBURGER. Nie ham-BIRD-gr.

3. Za tie zvuky, ktoré vydáva pri jedení žemle, by som ho dokázala udusiť vankúšom. Inak nemliaska, je ako normálny človek, ale keď príde na žemle… koniec. Nanešťastie, má ju každý deň na raňajky a ja mám sto chutí odsadnúť si.

4. Moja žena v detstve chodila na spev a odvtedy je presvedčená, že má skvelý hlas. Nemá. Vždy, keď začne spievať, najradšej by som sa teleportoval o tri ulice ďalej, ale nemám to srdce povedať jej, že sa to jej kvílenie nedá počúvať. Na to ju až príliš ľúbim.

Shutterstock

5. Moja žena je ten typ človeka, ktorý v potravinách kráča slimačím tempom, hodinu stojí pred každým regálom a rozhoduje sa, čo chce vlastne kúpiť. Vždy za nami stoja minimálne dvaja ľudia, ktorí čakajú, kým uhne, a mne je jasné, že v duchu preklínajú ju aj všetky jej ďalšie pokolenia.

6. Jeho chrápanie. Viem, že sa to nedá kontrolovať, ale človek by sa občas rád aj vyspal.

Mohlo by ťa zaujímať:

20 zábavných fotografií, ktoré hodnoverne zobrazujú život v dlhodobom vzťahu

7. Nevie po sebe upratať. Ja pracujem na plný úväzok, ona len cez víkend. Celý víkend behám po dome s mopom v ruke, pucujem, čo sa dá, vysávam, umývam riad, periem, žehlím a v pondelok ráno to u nás zase vyzerá ako po výbuchu. Nechápem, ako jedno malé stvorenie môže narobiť toľko neporiadku.

8. Je schopná stáť tri hodiny pred regálom v obchode a kalkulovať, čo sa najviac oplatí. Chápem, že chce ušetriť, ale zabiť polovicu svojho voľného času vyberaním toaletného papiera, ktorý je o dvadsať centov lacnejší ako ten druhý? Viem si predstaviť aj krajšie strávenú nedeľu.

Shutterstock

9. Nevie sa bozkávať len tak pre nič za nič. V jeho ponímaní každá pusa musí viesť do postele, čo je pre mňa absolútne nepochopiteľné. Ja mám rada fyzický kontakt, chcem sa objímať a bozkávať aj bez prísľubu, že z toho bude niečo viac.

10. Každé posr*té ráno sa zobudím a polovica tela mi visí z postele. Každé jedno. Máme obrovskú posteľ a ona je maličká ako arašid, tak ako je to možné? Každé. Jedno. Ráno!

11. Nevie sa bozkávať. Na začiatku nášho vzťahu som sa s ním o tom snažila rozprávať, naviesť ho správnym smerom, ale on si stále išiel svoje a jedného dňa som to skrátka vzdala. Už sú to roky a stále je to rovnaká katastrofa.

12. Jeho kýchanie. Môj muž je alergik a nemôže si pomôcť, ale ten chlap nekýcha – on vrieska a pľuje zároveň. Často aj niekoľkokrát za sebou. Keď to človek nečaká (a že ja to teda nikdy nečakám), skoro ho od ľaku vykotí zo stoličky.

Shutterstock

13. Rodina mojej ženy má bytostnú potrebu zachádzať do tých najmenších detailov, aj keď to vôbec nie je nutné. Jej otec rozpráva historku, a kým sa dostane k pointe, kvetnato vykreslí scenériu, opíše každého v dosahu dvoch kilometrov, spomenie, aké bolo počasie a čo mal práve na sebe. Ľúbim ju aj jej rodinu nadovšetko na svete, ale väčšinu z ich dialógov počúvam tak jedným uchom, ak vôbec.

14. Veľmi sa snaží hovoriť mi v posteli zvodné prasačinky a veľmi jej to nejde. Niekedy mám čo robiť, aby som sa nezačal rehotať.

Mohlo by ťa zaujímať:

Muži sa podelili o príšerné rande, z ktorých museli utekať, kade ľahšie

15. Zorganizovať si čas je očividne nad jej sily. Poviem jej, že o týždeň niečo máme a musíme odísť vtedy a vtedy (čo je už beztak o polhodinu skôr, lebo viem, že inak nie je šanca). Pripomeniem jej to deň vopred. Pripomeniem jej to v osudné ráno. Začnem ju duriť tri hodiny pred odchodom. Robím, čo je v mojich silách… a aj tak vždy prídeme neskoro.

16. Keď pozerá videá na mobile a odmieta si dať slúchadlá. Nevidím video, nepočujem telku a vlastne si môžem tak akurát trhnúť nohou.

Shutterstock

17. Nedávno sa rozhodol, že si chce vypestovať bradu, a odvtedy ide naše manželstvo dole vodou. Nebudeme si klamať – vyzerá ako idiot. Vôbec mu to nerastie rovnomerne, pol kilometra nič a potom akýsi nesúmerný chuchvalec a väčšina chlpov mu raší na krku. Celé zle.

18. Milujem ju a chcem ju robiť šťastnou. Som rád, keď sa teší, som rád, keď sa smeje… ale, pre lásku božiu, ten jej smiech znie ako by mi niekto vŕtal rovno do lebky.

19. Vyzuje si topánky a nechá ich tam. Nikdy ich neodprace. Aktuálne máme v kuchyni tri páry, dva páry v obývačke a jeden pri vchodových dverách.

20. Ten chlap prdí, akoby mu za to platili. Jeho mama je taká istá, stále hovorí, že za to môžu gény, a celkovo celá jeho rodina prdí a prdí a prdí. Reálne sedíme za stolom, večeriame, jeho mama nadvihne nohu a us*rie si tak, že sa dom otriasa v základoch. Je to nechutné.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť