Pondelok 15.8.2022
sk
Marcela
cz
Hana
, Hanka, Hannah
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, čo najdivnejšie našli medzi vecami svojich polovičiek

Niektoré sú milé, z iných ti príde nevoľno.

Myslíš si, že svoju polovičku poznáš ako vlastné topánky, no potom sa jej jedného dňa pohrabeš vo veciach a nájdeš veci, ktoré by si tam vonkoncom nečakal. Presne to sa stalo týmto ľuďom z Redditu. Na sociálnej sieti prezradili, na aké bizarnosti omylom natrafili medzi vecami svojich polovičiek, a toto sú tie najzaujímavejšie z ich priznaní. Poďme si ich prečítať.

1. Zošit plný nádherných kresieb krajiniek, riek, stromov aj ľudí. Nepovedal mi, že vie kresliť, takže som bola dosť prekvapená, keď som naň narazila.

2. Po smrti môjho manžela som medzi jeho vecami našla kľúče od garáže. Nemáme garáž a ani v práci nemal garážové státia. Dodnes netuším, čo presne tie kľúče otvárajú.

3. Schováva pred nami vianočné darčeky od rodičov, dokonca aj tie, ktoré poslali vyslovene nám a nie jemu. Potom predstiera, že nám nič neposlali. Neviem, čo tým sleduje, ale netrápi ma to natoľko, aby som do toho rýpala.

4. Gumeného kraba. Moja žena má panický strach z krabov, tak jej mama občas nejakého schová medzi veci. Je to ich interný vtip, o ktorom som spočiatku nevedel. Prvýkrát som ho našiel medzi maškrtami pre psa asi dva roky dozadu a bol som veľmi zmätený, ako sa tam dostal.

5. Zubnú protézu. Boli sme spolu rok a vyše dvoch mesiacov sme bývali v tom istom byte, no nikdy mi nepovedal, že nosí protézu. Hanbil sa. Bál sa, že sa naňho potom začnem pozerať inak, no ja som ho ubezpečila, že vôbec nemusí mať strach. Náš vzťah hádam nestojí na tom, či má vlastné zuby alebo nie.

Ľudia prezradili, čo divné našli medzi vecami svojich polovičiek
Shutterstock

6. Zoznam dôvodov, prečo by sa so mnou mala rozísť a prečo je chalan, s ktorým ma podvádzala, stokrát lepší ako ja. Dve strany plné všetkých vecí, ktoré na sebe nenávidím, a tajomstiev, ktoré som jej prezradil v dobrej viere, že ich nikdy nepoužije proti mne. Nebolo to ľahké čítanie.

7. Použitú injekčnú striekačku. Bolo to 20 rokov dozadu, keď som niečo upratoval. Priznávam, keď som ju našiel, nebolo mi všetko jedno a chvíľu mi trvalo, kým som sa ju odhodlal konfrontovať. Vysvitlo, že patrila jej mame – bola to striekačka, ktorou sa predávkovala.

Odporúčame prečítať:

20 „influenceriek“ z Instagramu, ktoré si mysleli, že sú ich sledovatelia úplne slepí

8. Excelovskú tabuľku s údajmi o všetkých ženách, s ktorými kedy spal, a bodovým hodnotením ich výkonu. Mala som najvyššie skóre, no že by som práve skákala nadšením, sa povedať nedá…

9. Keď som ešte bývala so svojím ex, pod posteľou som našla sadu nových tanierov. Spýtala som sa ho, načo mu to je, a odpoveď bola: „Keby sme sa náhodou rozišli, nech nemusím riešiť ešte aj takéto veci.“ Povedal to bez štipky emócie. Keď sa z neho neskôr vykľul totálny sociopat, nebola som až taká prekvapená.

10. Šesť kreditných kariet na moje meno, o ktorých som nemal ani páru. Moja účtovníčka sa zahrala na Columba a vypátrala, že je v debete viac ako 60-tisíc. Okamžite som ju odstrihol a požiadal účtovníčku, aby mi našla dobrého právnika. Už je to 23 rokov a stále pre mňa pracuje.

Ľudia prezradili, čo divné našli medzi vecami svojich polovičiek
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť