Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, kedy im došlo, že sa zmenili na dôverné kópie svojich rodičov

Človek si myslí, že má ešte čas... a potom to zrazu príde.

Jedného dňa to prísť musí, no človek si vždy tak naivne myslí, že má ešte dobrých desať rokov čas. A bum. Zrazu je to tu – vyrysovala sa z teba hodnoverná kópia jedného z tvojich rodičov. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o momenty, keď si to uvedomili oni sami a my sme tie najzaujímavejšie z ich príspevkov zozbierali v tomto článku. Poďme si ich prečítať.

1. Moja mama zvykla hovoriť, že nevie zaspať, keď nemá doma poriadok. Vždy som sa jej za to smiala, ale hádajte, kto tento rok na Silvestra v podnapitom stave vyhadzoval smeti, aby mi nestáli v kuchyni až do rána?

2. Môj otec vedel zaspať kedykoľvek a kdekoľvek, najmä, ak sa posadil do polohovacieho kresla. Keď som skončil strednú a začal pracovať, s kamošom sme sa dohodli, že si u mňa pozrieme nejaký nový film. Sadol som si do tatkovho kresla a do desiatich minút som bol tuhý. Zobudil som sa, až keď už bolo po filme.

3. Kedysi som vyhľadávala podniky so živou hudbou. Teraz, keď vidím, že niekde hrajú, utekám opačným smerom. Neexistuje, že si pôjdem sadnúť do takého hurhaja. Veď ohluchnem.

4. Všimla som si, že niekedy, keď som v zhone, zavolám na svojho psa zlým menom. Proste zo mňa vypadne meno prvého zvieraťa, ktoré máme v rodine, a ja nestihnem odfiltrovať, či je to to správne. Keď sa to dialo mojej mame, vždy som len prevracala očami, lebo ako môže niekto zabudnúť meno vlastného zvieraťa?! Ha. Už viem ako.

Shutterstock

5. S polovičkou sme išli na sviatky k jeho rodičom. Behala som po byte, upratovala a on povedal niečo v zmysle: „Nechaj to už tak. Upraceme, keď prídeme.“ Nato som mu odpovedala: „Nechcem sa vrátiť do neuprataného domu.“ Vtedy mi to došlo. Zmenila som sa na svoju mamu a už nie je cesty späť.

6. Moja mama vždy vedela nájsť niečo, čo sme hľadali pol dňa, za pár minút. V poslednej dobe si všímam, že keď niečo súrodenci alebo otec nevedia nájsť, prídu za mnou, lebo „ja to určite nájdem“. Celkom ma teší, že som podedila práve túto superschopnosť.

Odporúčame prečítať:

Slovák fotografuje preteky F1: Hamilton si potrpí, aby sme ho odfotili v niečom štýlovom. Räikkönen raz sotil na zem môjho učiteľa (ROZHOVOR+FOTO)

7. Jedného dňa som prišla domov a našla v dreze špinavú lyžičku. Neskutočne ma vytočilo, že ju spolubývajúca šľahla do drezu, namiesto toho, aby ju rýchlo umyla. Bože, veď by jej to zabralo dve sekundy.

8. Mám vernostnú kartičku do každého obchodu s potravinami, v ktorom nakupujem.

Shutterstock

9. Zrazu zbožňujem chodiť do Hornbachu. Ako malý som to neznášal, pripadalo mi to ako neskutočná nuda, ale ako čerstvý majiteľ vlastného bývania by som vedel stráviť v sekcii so záhradnými hadicami tri hodiny a aj tak by mi nebolo dosť. Kto by to bol povedal, že raz dospejem do štádia, keď radšej pôjdem nakupovať do stavebnín ako s kamošmi na pivo.

10. Vždy, keď prídem k našim, môj otec rozpráva historky, ktoré sme všetci počuli už minimálne stokrát. Nedávno som sa pristihol, že to robím tiež. Je celkom fajn, že si nevymýšľam, inak by som si musel pamätať každú blbosť, čo som kedy povedal.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.