Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili, ktoré veci zistili podstatne neskôr ako zvyšok populácie

Niektorí ľudia až v dvadsiatke zistia, že chlieb môže splesnivieť.

Život je plný prekvapení a jeden nikdy nevie, kedy sa zase naučí niečo nové. Títo ľudia z Redditu sú toho jasným príkladom. Na sociálnej sieti sa nedávno podelili o absurdne obyčajné veci, ktoré zistili podstatne neskôr ako zvyšok populácie, a my sme tie najvtipnejšie z ich priznaní zozbierali v tomto článku. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Len mesiac dozadu som sa naučila prehĺtať tabletky. Keď sa mi to konečne podarilo, mama mi tlieskala so slzami v očiach a hneď to bežala zapísať do knihy „prvé zážitky nášho bábätka“. Mám 23.

2. Mala som asi 14, keď som zistila, že človek sa nemusí sprchovať v spodnej bielizni. Ako malé sme sa so sestrou vždy kúpali spolu a naši nám vraveli, nech si to necháme na sebe, tak som automaticky predpokladala, že tak sa to robí. Nerobí.

3. Bol som dosť otravné decko, a keď som našich otravoval, aby ma zobrali so sebou do reštaurácie, vždy ma odbili slovami: „Deti majú do reštaurácie vstup zakázaný.“ O 20 rokov neskôr som na večeri so svojou frajerkou, pri vedľajšom stole bliaka akési cudzie dieťa a ja otrávene prehodím: „Spomínaš si na tie krásne časy, keď deti nesmeli chodiť do reštaurácií?“ Nespomínala si. Nikto si na ne nespomína.

4. Keď som mal desať, myslel som si, že „urobiť sa“ znamená poriadne si prdnúť. Raz som povedal mame, že som sa urobil toľkokrát po sebe, až ma bolí brucho.

5. Mám tridsať a len nedávno som zistil, že umývačka riadu nefunguje ako práčka a počas umývania sa kompletne celá nenaplní vodou. Vždy som sa ju bál otvoriť uprostred programu, že vytopím susedov.

Ľudia prezradili, ktoré veci zistili podstatne neskôr ako zvyšok populácie
Shutterstock

6. Kedykoľvek niekto spomenul, že kupuje nábytok vyrobený z orechového dreva, automaticky som si predstavila, že sú to podrvené škrupiny orechov natlačené do formy, aby pripomínali drevo. Až po tridsiatke mi došlo, že to je dobrá blbosť. Cítila som sa ako idiot.

7. Nikdy mi nikto nepovedal, že do mikrovlnky nemôžem dávať kovové predmety. Zistil som to až v momente, keď som na internáte čajovou lyžičkou skoro odpálil kuchynku do povetria. Skoro som sa vtedy posr*l od strachu.

Čo herci vo filmoch vlastne šňupú namiesto drog? Margot Robbie to divákom prezradila

Odporúčame prečítať:

Čo herci vo filmoch vlastne šnupú namiesto drog? Margot Robbie to prezradila divákom

8. Do dvadsiatky som vôbec netušila, že mlieko sa môže „zgrcnúť“ a chlieb splesnivieť. Vyrastala som s ôsmimi súrodencami a jedlo sa míňalo tak rýchlo, že sa nestihlo pokaziť. Keď som prvýkrát videla pleseň na chlebe, myslela som si, že to je asi nejaká špeciálna príchuť. A aj bola.

9. Mal som asi desať, keď som zistil, že som Ind a nie Indián.

10. Bol som v tom, že dvojičky vznikajú pri drsnej súloži. Raz mi ktosi povedal, že chlap musí ísť ako zbíjačka, aby sa embryo rozbilo na dve polovice, vďaka čomu z neho vzniknú dve bábätká. Vždy, keď som videl niekde na ulici dvojičky, pomyslel som si: „Fuj. Ich rodičia musia byť totálni úchyláci.“

Ľudia prezradili, ktoré veci zistili podstatne neskôr ako zvyšok populácie
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť