Ľudia prezradili, pri čom najdivnejšom pristihli svojich známych

A fakt to stojí za to…

Zdroj: MTV/Remote Productions

Niekedy je lepšie nevedieť, čo robia naši známi za zavretými dverami. Navonok sú to predsa normálni milí ľudia, tak prečo si túto ideu o nich kaziť nejakými nechutnými pravdami. Lenže nie vždy sa vesmír s touto ideou stotožňuje.

Niekedy ťa bez varovania pošle priamo do jamy levovej a ty sa staneš svedkom čohosi, čo si určite vidieť nechcel a rovnako určite na to ani nikdy nezabudneš. A presne to sa stalo týmto ľuďom z Redditu.

1. Môj syn sa snažil nazrieť do útrob svojho análneho otvoru prostredníctvom webkamery.

2. Pracujem v hoteli. Daný hosť ma požiadal, aby som mu na izbu priniesla kávovar, keďže nie každá izba ho má, no na vyžiadanie je k dispozícii. Zbehla som teda preň, niekoľkokrát zaklopala, no nikto sa neozýval. Pootvorila som dvere len na malý kúsok, aby som nakukla dnu… a zbadala na zemi nahého muža v jednej z tých gumených psích masiek. Kávovar som nechala pred dverami.

3. V práci máme spoločnú toaletu – muži aj ženy. Dá sa zamknúť, takže sa nikto neobťažuje s klopaním – keď idú dvere otvoriť, je voľné, keď nie, tak očividne nie. Raz som takto nabehla na záchod, kľučka povolila, dvere sa otvorili… a predo mnou sedel môj protivný kolega v plnej svojej kráse. Tak, ako ho pánboh stvoril, pričom kôpka jeho oblečenia mu ležala pri nohách. Nenadviazal so mnou očný kontakt ešte ďalší mesiac.

Too Much Overkill GIF by MTV’s Lindsay Lohan’s Beach Club - Find & Share on GIPHY

4. S mamou sme sa raz rozhodli urobiť obrovskú spoločnú oslavu našich narodenín (ja som mala 15, mama 50) so všetkými našimi príbuznými, kamarátmi a známymi. Konala sa u mňa na byte. V deň oslavy som zozbierala svoje najlepšie kamarátky a vyrazili sme ku mne skôr. Otvorila som dvere do bytu (bez klopania, pochopiteľne, veď to bol môj byt), kamošky v priamom závese a naskytol sa mi pohľad na niečo, na čo nikdy nezabudnem.

Moja obývačka bola plná starších dám. Nahých starších dám. Mama síce spomínala, že sa chce dať na päťdesiatku s kamarátkami zo srandy nafotiť ako Calendar Girls, ale ani vo sne by mi nenapadlo, že sa to rozhodne praktizovať tu. V mojom byte. V deň našej spoločnej oslavy, kam mali prísť hádam všetci, koho poznáme. No mala som dosť.

5. S bývalým frajerom sme pracovali v tom istom obchode s potravinami a mali sme jedného kolegu, ktorý na prvý pohľad vyzeral celkom milo a priateľsky, no niečo na ňom jednoducho nesedelo. Raz po šichte odišiel môj ex do mužskej šatne a našiel ho tam polonahého s nohavicami na pol žrde a v rukách vodný melón. S dierkou. Keď zbadal bývalého, zbledol o tri odtiene a snažil sa to nejako ututlať. Márne. Ten chlap fakt t*tkal v pracovnej šatni vodný melón.

6. Slečna bez trička, ktorá pózovala fotografovi s glóbusom v rukách. Uprostred národného parku! Bolo tam veľa detí a všeobecne celkom dosť ľudí, a bolo to rovnako nečakané ako nevhodné… ale nebol som úplne nahnevaný.

Stressed Too Much GIF by NewQuest - Find & Share on GIPHY

7. Stalo sa to dávno, ešte keď sme aj s mojimi súrodencami bývali spolu u našich. Raz som vbehol do izby sestre, ktorá akurát vyšla zo sprchy. Stála predo mnou v uteráku a nebolo by na tom nič také divné, keby jej v tej sekunde na zem nevypadla erotická hračka. Rovno z vagíny. Bol som ešte malý, na smrť ma to vydesilo, tak som začal jačať ako zmyslov zbavený a utiekol preč.

8. Ako malý som absolvoval našu rodinnú stretávku so všetkými príbuznými, ktorých som kedy mal. Išli sme kempovať. Raz večer som nevedel zaspať, tak som sa „vyšuchtal“ zo svojho stanu a išiel nájsť svojich bratrancov a sesternice. Našiel som ich hlboko v lese, ako sa asi desiati skláňajú nad jednou sesternicou, ktorá veľmi nešikovne pitve hada.

Všade bola krv, had sa ešte triasol a ja som sa skoro dovracal. Keď si ma všimla, zahlásila, že už to robila najmenej miliónkrát. Vraj trénuje do budúcna, lebo chce byť veterinárkou. Bez slova som sa vrátil do stanu.

9. Jedno ráno som sa zastavila v McDonald’s na kávu a rozhodla sa tam odbaviť ešte nejaký drobný biznis. Ani vo sne by mi nenapadlo, že len čo otvorím dvere na toaletu, ocitnem sa tvárou v tvár s touto… tetuchou. Mohla mať asi 40. Sedela v kabínke rovno oproti dverám, nasilu držala tie svoje otvorené a udržiavala so mnou očný kontakt, zatiaľčo si veľmi rázne uľavovala. Neprestala na mňa zazerať, až dokiaľ som nevycúvala von. To bolo ale ráno…

Drunk It'S Always Sunny GIF by It's Always Sunny in Philadelphia - Find & Share on GIPHY

10. Otvorila som dvere do bytu môjho ex a narazila na akúsi zvrátenú párty, o ktorej som nemala ani poňatia. Niektorí „hostia“ mali na sebe latexové spodné prádlo, iní sa neobťažovali ani s tým a nechali svoje rozmnožovacie ústrojenstvo len tak voľne hompáľať. Nejaký párik nám agresívne súložil na posteli a nejaký týpek sa na nich ukájal. Môj ex sedel v kúpeľni – spitý pod obraz boží plakal tak, že som ho nevedela upokojiť. Bolo to veľmi mätúce.

11. Veľmi opitý párik bezdomovcov, divoko si to rozdávajúci pod stromom v študentskom mestečku, kde som robil ochranku. Príšerný pohľad. Obaja boli v katastrofálnej forme, ledva sa hýbali a obaja si boli plne vedomí toho, že sa jeden z nich (alebo obaja?) posr*l.

12. Vyrastala som medzi ôsmimi súrodencami, takže som videla množstvo vecí, ktoré by som radšej nevidela. Jedna z nich je môj malý brat, ktorý sedel na štyroch v kuchyni úplne nahý, len s ružovým opaskom na bruchu, a pažravo ujedal z misky pre mačku jej jedlo.

Upset Oh No GIF by Ex On The Beach - Find & Share on GIPHY

13. Poznáte tú challenge, v ktorej hodíte do vzduchu fľašu s vodou a snažíte sa, aby pristála na dne? Tak presne to robili moji spolubývajúci a intráku, keď som vošiel do bunky, lenže namiesto fľaše mali obrovské realistické dildo. Pridal som sa k nim a navrhol, nech mu nalepíme očká. A takto to dopadlo.

14. Môj otec si pred zrkadlom fénoval chlpy v intímnej oblasti a vyzeral, že si to náramne užíva. Ten obraz už nikdy nedostanem z hlavy, nech sa snažím, ako len chcem…

15. Keď boli ešte moji synovia malí (4 a 3 roky), kúpala som ich spolu. Raz som ich na chvíľku nechala osamote a asi sekundu po tom, čo som odišla, sa z kúpeľne začal ozývať hlasný smiech. Prikradla som sa ku dverám a nazrela dnu… len aby som videla svojho staršieho syna, ako na všetkých štyroch nastavuje zadok smerom k tomu mladšiemu.

Frustrated Oh No GIF by Australian Open - Find & Share on GIPHY

Zdroj: HamburgerVulture / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Úchvatné fotky bežných vecí, ktoré ťa spoľahlivo hodia do hypnotického tranzu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME