Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia prezradili svoje špinavé tajomstvá, ktoré ešte nikdy nikomu nepovedali

Tieto tajomstvá si so sebou zoberú do hrobu.

Niektoré tajomstvá ťa priam požierajú zaživa, a keď už sa o ne nemôžeš podeliť s okolím, je fajn vyventilovať sa aspoň na internete. Presne to urobili títo ľudia. Na Reddite prezradili svoje špinavé tajomstvá, ktoré si pôvodne plánovali zobrať so sebou do hrobu, a my sme tie najpikantnejšie z nich zozbierali v tomto článku. Tak sa teda na ne pozrime.

1. Jedného dňa mi na účte pribudlo osemtisíc. To číslo účtu mali len moji rodičia, ktorí by mi v živote toľko peňazí nedali. Chcel som ich vrátiť, ale v tom čase som bol úplne na mizine, tak som si ich nechal. Čakal som, či sa niekto ozve, že sa stala chyba, ale keď bolo dlho ticho, išiel som za ne na dovolenku.

2. V siedmej triede sme mali robiť projekt o úplavici a ja som ho neodovzdal. Keď sa ma na to učiteľka spýtala, odprisahal som jej, že som jej ho dával. Hodinu sa hrabala v papieroch na stole, až napokon vyhlásila: „Viem, že tu niekde určite bude.“ Poslala ma preč a na druhý deň som zaň dostal dvojku.

3. Až teraz som začal splácať úver za auto, ktoré som si zobral v roku 1999. Moja januárová platba sa vrátila s tým, že úver je už splatený. Nie je šanca, ale určite ich nebudem opravovať.

4. Keď som bol malý, mama mi za niečo zabavila moju obľúbenú počítačovú hru. Zistil som, kde ju skryla, oskenoval som obrázok z cédečka, nalepil som ho na nejaké prázdne a to strčil naspäť do obalu. Potom som sa hrával vždy, keď nikto nebol doma. Už je to 18 rokov a stále som jej to nepovedal.

Shutterstock

5. Neboli to medvedíky čistotné, čo nám v roku 1993 rozliali farbu po celej garáži. Bol som to ja.

6. V deväťdesiatych rokoch som nezaplatil účet za telefón a operátor nás odpojil. Chcel som vedieť, či stále funguje, tak som vytočil číslo tiesňovej linky a hneď, ako niekto zdvihol, som to položil. O pár minút neskôr nám na dvere klopali policajti. Zvalil som to na svoje deti.

Policajti hľadajú 18-ročnú Teréziu. Pohádala sa s priateľom, jej mobil a bundu našli na moste

Odporúčame prečítať:

Policajti hľadajú 18-ročnú Teréziu. Pohádala sa s priateľom, jej mobil a bundu našli na moste

7. V predposlednom ročníku na strednej som tesne pred prázdninami hodil do ventilačnej šachty kartón mlieka. Keď sme sa po lete vrátili, trieda smrdela, akoby tam niekto skapal. Samozrejme, vina okamžite padla na chalaniska, ktorý podobné kraviny robí bežne, no tentokrát v tom bol úplne nevinne. Mohol som sa priznať. Ale nepriznal som sa.

8. V práci sa tvárim ako idiot. Vďaka tomu ak niekto niečo potrebuje, určite s tým nepôjde za mnou.

Shutterstock

9. Mala som asi 12 a chcela som byť zaujímavá, tak som spolužiakom povedala, že u nás doma si umývame zuby v horúcej vode. Jasné, že to bola blbosť. Umývali sme si zuby ako celý zvyšok populácie – v studenej vode. Spolužiaci len neveriacky vyvaľovali oči, no moja malá dušička túto lož nevedela stráviť. Už je to 15 rokov a ja si stále ako za trest umývam zuby v horúcej vode, aby som to odčinila.

10. Nie som dobrý IT-čkár. Som len veľmi dobrý v googlení.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť