Ľudia prezrádzajú, ktoré veci by už v ich veku mali dávno vedieť, no nevedia

A poriadne sa za to hanbia…

Zdroj: Pixabay

V dospelom veku sa už tak akosi očakáva, že budeš disponovať určitými zručnosťami. Mal by si vedieť čo-to ukuchtiť, mal by si vedieť jazdiť na bicykli a ideálne možno aj poznať meno kolegyne, ktorá sedí oproti tebe v práci.

Lenže, nie vždy to tak naozaj funguje. Niekedy je úplne jedno, koľko máš rokov, niektoré veci skrátka nevieš. A hanbíš sa za to. Ale nevieš. Presne o takéto veci sa podelili ľudia na Reddite.

1. Čokoľvek o autách a motoroch. Som chlap a mal by som to vedieť, ale akosi ma to obchádza.

2. Ako robiť svoju prácu. Proste tam len sedím a každý mesiac mi na účet príde výplata, takže ani nemám dôvod niečo meniť. Len ma prekvapuje, že na to za tie roky nikto neprišiel.

3. Mená ľudí, ktorých poznám už roky.

4. Jazdiť na bicykli. Väčšinou sa tým nechválim, no raz som to spomenul kamošovi a teraz zakaždým, keď sedíme v autobuse a za oknom prechádza cyklista, pozrie na mňa a spýta sa: „Žiarliš?“

Cycling Struggling GIF by Sporza - Find & Share on GIPHY

5. Tancovať. Očividne je to veľmi jednoduché, veď „len nasleduj moje kroky a určite sa chytíš“. Nechytím. Nevedel som to za mlada a teraz som už príliš starý na to, aby som za niekým prišiel a požiadal ho, nech ma to naučí. Takže na každej akcii, na ktorú ma na staré kolená pozvú, len utápam svoj žiaľ v alkohole.

6. Ako s ľuďmi komunikovať cez internet alebo prostredníctvom správ. Nedokážem odhadnúť svoj tón, neviem, čo mám napísať a aké emotikony použiť, aby som vyjadril svoje emócie a neznel ako nevychovaný idiot. Konverzovať tvárou v tvár mi nerobí problém, ale toto…

7. Ako reagovať, keď mi niekto spieva „veľa šťastia, zdravia“. Cítim sa pri tom vždy strašne trápne.

8. Ako fungujú dane. Práve som dokončil vysokú a je to pre mňa jedna veľká španielska dedina.

Taxes Calculator GIF by truTV’s Those Who Can’t - Find & Share on GIPHY

9. Značky áut. Bavorák a audi, to poznám, ale tam moje znalosti tejto magickej terminológie autových „plemien“ končia.

10. Či to, čo robím, mojim deťom pomôže alebo ublíži. Vždy som mal jasnú predstavu o tom, ako ich chcem vychovávať, vždy som vedel, čo im chcem odkázať, čo ich naučiť, ale to isté mali aj moji rodičia… a zlyhali. Na plnej čiare. A to je ešte mierne vyjadrenie. Bodlo by mi, keby som na pár sekúnd mohol nahliadnuť do budúcnosti a zistiť, či to robím dobre.

11. Všeobecne, ako funguje život. Dane? Vysoká škola? Nezávislosť? Hypotéka? Trvalý pracovný pomer? Termíny u lekára? Pomóóóc.

12. Geografia. Som Američan, ale ani keby mi niekto držal pri spánku zbraň, neviem vymenovať, kde ležia všetky štáty. Zvládam tie veľké, ako Kalifornia, New York či Florida, ale kde je k*rva Aljaška? Ešte donedávna som si myslel, že je to ostrov…

Bill Nye Spinning GIF by Nike - Find & Share on GIPHY

13. Ako sa vysporiadať s mojím straším synom, ktorý má ADHD. Je na liekoch a ja som už prečítala hádam každý článok, ktorý na svete existuje, o tom, ako funguje jeho mozog a o tom, ako vníma svet… aj tak mám však pocit, že to nestačí. Že mu nerozumiem. A že sa to nikdy nezmení.

14. Jesť zdravo. Vyrástla som v chudobe, na večeru bol väčšinou nejaký lacný polotovar na úrovni vifonky a teraz, keď už bývam sama, ani neviem zapnúť sporák. A už tým dupľom na ňom neviem nič ukuchtiť. Skúšam jednoduché veci ako dusené kuracie mäso, no nemôžem sa ubrániť myšlienke, či sa pri jeho konzumácii neotrávim.

15. Stále neviem, ktorá ruka je pravá a ktorá zase ľavá. Vždy si musím vo vzduchu napísať písmeno, aby som na to prišiel.

16. Ako sa s niekým skamarátiť. Mám len troch kamarátov, s ktorými sa poznám od detstva, no naše záujmy sa rokmi zmenili a oni si začali zariaďovať vlastné životy. No ja na nich stále lipnem, pretože nikoho iného nemám.

Stressed Jennifer Aniston GIF by Nick At Nite - Find & Share on GIPHY

17. Ako si dať mejkap. Vyzerám s tým ako klaun.

18. Symboly väčší a menší ako (také tie zobáčiky, ktoré ukazujú od jedného čísla k druhému). Mám štyridsať rokov, nikdy to netrafím správne a to sú to len dva poondiate znaky.

19. Aké množstvo šampónu má človek použiť na jedno umytie vlasov. Asi ním dosť plytvám.

20. Hláskovať. Som druhák na strednej, mám výborný školský prospech, no keby závisel od mojej schopnosti hláskovať, asi by som prepadol.

What Do You Want From Me Spelling GIF by Big Brother - Find & Share on GIPHY

Zdroj: YungDaVinci / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 fantastických tetovaní, ktoré premenia krk na umelecké dielo


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME