Ľudia sa bavia na fotke Cardi B, ktorá sa pochválila domácimi jahodami v čokoláde

Podľa speváčkiných fanúšikov tieto jahody nevyzerajú práve najlákavejšie.

Zdroj: Shutterstock, iamcardib / twitter.com

Americká raperka Cardi B je medzi súčasnou mladou generáciou pomerne populárna. Aktívna je nielen na hudobnom poli, ale aj na sociálnych sieťach, kde ju sleduje obrovské množstvo ľudí. A ako píše napríklad aj portál Unilad, speváčka zrejme nechce byť vnímaná len ako umelkyňa, ale aj šikovná kuchárka.

Svojim fanúšikom totiž s pýchou ukázala vlastnoručne pripravené jahody v čokoláde. „Aké milé. Domáce jahody v čokoláde,“ napísala na Twitteri.

Jahody v čokoláde vyvolali vlnu sarkastických poznámok

Reakcie ale neboli príliš pozitívne. Ľudia si speváčku začali doberať, keďže jej jahody nepôsobili ani trochu lákavo. Ba naopak. Vyzerali totiž ako… no, výkaly. Na účet známej speváčky sa tak vyrojilo mnoho sarkastických komentárov. Na druhej strane sa našlo aj viacero takých, ktorí sa raperky zastali a poukázali, že je snáď najdôležitejšie to, ako jahody chutia a nie to, ako vyzerajú.

„V koho zadku boli tie jahody?“ spýtal sa istý používateľ. „Tak premýšľam, či ich náhodou nepripravila Minnie Jackson,“ napísal ďalší s odkazom na film Farba citov, v ktorom postava Minnie Jackson (Octavia Spencer) naservíruje nenávidenej panej (Bryce Dallas Howard) koláč zmiešaný s vlastnými výkalmi.

„Cardi, si milionárka a nedokážeš si zaplatiť niekoho, kto ti tie jahody profesionálne pripraví?“ čudovala sa zase istá Kate. Rob sa zase spýtal, či ich Cardi B namáčala vo svojom zadku. „Si si istá, že to je čokoláda a nie niečo iné?“ spýtala sa Riri.

Niektorí sa ale speváčky zastali

Ako sme ale spomenuli, nie všetky komentáre boli takéto ironické. „Ľudia v komentoch si zrejme neuvedomujú, aké náročné je roztopiť čokoládu, ak ste to ešte nikdy nerobili,“ napísal Tyler. „Kašľať na haterov, som si istý, že sú chutné! Šťastného Valentína,“ dodal Jamie. Ďalší sa zase pochválili vlastnými cukrárskymi úspechmi a dokonca poslali Cardi B aj návod, ako jahody v čokoláde správne pripraviť.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
58
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nezmyselné veci, pre ktoré sa páry často zbytočne hádajú


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME