Ľudia sa delia o momenty, keď klamali pre vlastný prospech a dopadlo to bravúrne

Lož má krátke nohy, ale niekedy naozaj dobré výsledky…

Každý občas zaklame. Nepochybne ste už niekedy zaklamali aj vy. Nie je to síce pekné, no ako uvidíte v nasledujúcich historkách, niekedy vie drobná lož priniesť skvelé ovocie.

1. Keď som sa po troch mesiacoch vzťahu chcela nasťahovať ku svojmu frajerovi, povedala som mu, že mi končí nájomná zmluva a nemám kam ísť. V skutočnosti som s ním chcela len bývať, ale to on predsa nemusí vedieť.

2. Na výške som mal profesora – notorického alkoholika. Na jednej hodine ma náhodne vyvolal a ja som nemal ani poňatia, čo práve preberáme. Keď vyslovil moje meno, asi dve minúty som mu ticho hľadel do očí, a potom som zahlásil: „Tak, a to je asi všetko.“ A on súhlasne prikývol, povedal „vynikajúca odpoveď“, dal mi Á-čko a išlo sa ďalej.

3. S mužom sme povedali deťom, že Barney zomrel. Na toho obrovského fialového dinosaura sme sa už skrátka nedokázali dlhšie pozerať. Zožrali nám to aj s navijakom.

4. Niekedy urobím v luxusnej reštaurácii rezerváciu pre dvoch a následne predstieram, že sa môj neexistujúci frajer na mňa vykašľal. Väčšinou to stačí nato, aby ma čašníkom prišlo ľúto a ponúkli mi nejaké víno alebo predjedlo zadarmo.

https://giphy.com/gifs/eating-bored-rebel-wilson-A3pWd3oDVU4TK

5. Raz na strednej mi dal riaditeľ „kľúč od kumbálu na náradie“ a požiadal ma, aby som ho odniesol svojej triednej. Tváril sa dosť zvláštne nato, že malo ísť len o kľúč od miestnosti s nejakými školníkovými haraburdami. Utekal som do kľúčovej služby, nechal si urobiť kópiu a v závere sa moje tušenie potvrdilo – mal som vlastný kľúč od celej školy.

6. „Omylom“ som napísala svojmu ex odpoveď, ktorá mala ísť akože môjmu novému nápadníkovi. Žiadneho som nemala, ale aj tak to vyšlo. Dnes sme manželia už dvanásť rokov a naozaj nemusí vedieť, že som ho k tomu trochu postrčila.

7. Nestalo sa to mne, ale môjmu dobrému kamošovi z vysokej. Pri autonehode stratil pamäť (akože naozaj, vážne). Dievča, s ktorým sa vyspal RAZ (!!!) prišlo do nemocnice a natáralo mu, že sú vo vážnom vzťahu. Dnes sú z nich manželia…

8. Povedala som mame, že George Michael je spevák, ktorý spieva o náboženstve a viere, aby ma nechala ísť na jeho koncert. Na moju obhajobu, spieval pieseň Faith.

https://giphy.com/gifs/georgemichael-george-michael-i-want-your-sex-3o7aD6PUyDQnRtBzYA

9. Dostala som prácu animátorky na letnom tábore, ktorý sa orientoval na prírodu. Všetko len preto, že som im nakecala, že som študovala biológiu a rastliny. V skutočnosti sme sa počas vstupného pohovoru prechádzali po lese a ja som si vymýšľala odborné názvy rastlín, okolo ktorých sme akurát prechádzali. Takže teraz behá po svete asi stovka detí, ktoré volajú rastliny nesprávnymi menami.

10. Roky som kradla peniaze z prasiatok mojich súrodencov, lebo som sa hnevala, že sú starší ako ja. Vtipné bolo na tom to, že keď mama zbadala, že tam nie je dosť peňazí, myslela si, že im v ten týždeň zabudla dať vreckové. Tak ho doplnila.

11. Na základnej sa mi nechcelo písať referát o Nežnej revolúcii, tak som ho proste nenapísal. Keď učiteľka rozdávala opravené práce, povedal som jej, že na moju musela zabudnúť, pretože som ju určite odovzdal. Odpovedala, že vie a pamätá si, že ju čítala a bola dobrá. Dala mi jednotku.

12. V piatok sme mali odovzdať jedno školské zadanie. Mne sa ale akosi nechcelo ho napísať. Nato, že som mala 9 rokov, som to vyriešila naozaj bravúrne. Odovzdala som učiteľke môj rozvrh na dramatický krúžok v peknom žltom zakladači. Počas víkendu som napísala prácu, strčila ju do rovnakého žltého zakladača a v pondelok som ju odovzdala učiteľke. „Ospravedlňujem sa, musela som si pomýliť zakladače.“

https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG

13. Nejaký čas som spávala so svojím kolegom, no chcela som to ukončiť. Po prvé bol idiot a po druhé bol ten idiot aj príšerný v posteli. Jedného dňa som mu teda povedala, že som pripravená posunúť náš vzťah na ďalší level. Predsa len mi tikajú biologické hodinky a už by bol možno aj čas na vydaj. Odkopol ma rýchlejšie ako horúci zemiak.

14. Na zoznamkový profil som si zavesil fotku so psom mojich rodičov, aby mi ľudia zaručene odpísali. Keď sa naňho niekto opýtal, povedal som, že už so mnou nežije. Bola to tragická udalosť – presťahoval som sa do nového bytu, no majiteľ mi povedal, že zvieratá nie sú povolené, až potom, čo som podpísal nájomnú zmluvu.

15. Keď som bola malá, donútila som našich, aby ma zobrali k očnej. Tam som predstierala, že nič nevidím a napokon mi museli kúpiť okuliare. Prd som cez ne videla, ale bola som presvedčená, že v nich vyzerám parádne. 

16. Mala som 17 a sučke mojej kamarátky sa narodili šteniatka. Tak veľmi som jedno chcela, no bola som si absolútne istá, že naši by to neschválili. Tak som ho doniesla domov a vymyslela si srdcervúcu story o tom, ako som ho našla v krabici s nápisom „šteňa zdarma“ pri obchodnom dome. Všetci mi to uverili, dokonca aj moja sestra. Už ho máme osem rokov.

https://twitter.com/Nicole_Cliffe/status/1082773990681206785

Zdroj: twitter.com
Titulná fotka: iStock

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Blázniví ex partneri: Ľudia sa delia, aké bizarnosti vyparatili po nešťastnom rozchode

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME