Ľudia sa delia o najhoršie vianočné darčeky, aké kedy dostali a niektoré sú fakt katastrofa

Po tomto budeš vďačný za čokoľvek, čo si si pod stromčekom našiel

Ako sa hovorí, darovanému koňovi na zuby nepozeraj. A už dvojnásobne nie vtedy, ak si si toho koňa našiel pod stromčekom. No o tom, že sa človek nemôže zasmiať na nevydarených koňoch ostatných, sa nepíše nikde nič, takže poďme na to…

1. Raz som povedal môjmu strýkovi v predvianočnom období, ako veľmi mu závidím jeho dlhú bradu. Ani vo sne by mi nenapadlo, že si ju oholí, zabalí ju do igelitového vrecúška a podaruje mi ju na Vianoce.

2. Darčeková karta na nákup spodnej bielizne od mojej babky. Problém nebol darček samotný, skôr fakt, že babka donútila môjho brata, aby išiel tú kartu kúpiť. Predavačka v obchode sa ho ležérne spýtala: „Nakupujete pre priateľku?“ A on celý červený odpovedal: „Nie, pre sestru… teda vlastne pre babku…“. Potom nastalo trápne ticho.

3. Moja teta nie je práve expert vo výbere vianočných darčekov. Väčšinou kúpi nejakú somarinu, ktorú nikdy nikto nepoužije a len doma zapadá prachom. Minulý rok dala mne aj môjmu bratovi pod stromček balík strúhaného syra. Nevadí. Aspoň sa to dalo zužitkovať.

johnythetoyshopguy.wordpress.com

4. Babka mi jedny Vianoce darovala nemocničný plášť. Vraj by z neho boli veľmi pekné šaty, kebyže sa mi to podarí nejako šikovne prešiť.

5. Krstný mi raz pod stromček dal obrovskú kocku z cementu a kladivo. Musel som sa ním prebúrať k svojim reálnym darčekom – niekoľko neplatných mincí a balíček cukríkov po záruke.

6. Ružové tangáče od mojej šialenej babky. Mal som dvanásť. A áno, som chlapec.

7. Bolo to tričko s nápisom „I’m not gynecologist but I’ll take a look anyway“ (preklad – nie som gynekológ, ale aj tak sa pozriem). Darovala mi ho mama môjho nevlastného otca, ktorá žije v Španielsku a angličtinu veľmi neovláda. Vedela, že študujem medicínu a myslela si, že tričko má na sebe nejaký vtipný medicínsky citát. Keď sme jej preložili, čo to skutočne znamená, skoro sa prepadla od hanby.

https://femina.hu/terasz/ajandek-eladasa/

8. Babka mi raz podarovala spodné prádlo s nalepenými očami a kúskom čiernej látky, kde mal byť umiestnený penis akože nos. Som dievča.

9. Na strednej som si pod stromčekom našla knihu „Ako sa vysporiadať s tým, že som adoptovaná“. Viac k tomu hádam ani dodávať netreba.

10. Na výške som chodil s jednou babou, ktorá veľmi dobre vedela, ako nenávidím svoje zuby. Mal som s nimi problémy, boli žlté, nevzhľadné a kvôli nim mi páchlo z úst. Nerád som sa usmieval a keď už som sa k tomu dokopal, vždy som si podvedome zakrýval ústa. Jej rodina mi na Vianoce darovala zubnú kefku. S mojím menom…

11. Dostala som kýbeľ. Proste len prázdny kýbeľ.

https://www.paranoiaquest.com/bad-gift-handle-pizzazz/

12. Pár rokov dozadu moja sesternica darovala mojej mame na Vianoce XXL balenie tampónov. Možno by to bol celkom užitočný darček… keby moja mama nemala takmer šesťdesiat rokov a nebola už dávno po prechode.

13. Nechal som mame na posteli nejaké počítačové hry, aby pochopila, čo by ma na Vianoce potešilo. Lenže ona si myslela, že to sú hry, ktoré pre mňa kúpil otec. Tak ich pekne zabalila a uložila pod stromček. Takže som na Vianoce dostal moje vlastné hry.

14. Pár mesiacov pred Vianocami môj bratranec tragicky zahynul pri autonehode. Bola to jeho chyba, šoféroval opitý. Mama mi na Vianoce dala kľúčenku s tým prístrojom na dychovú skúšku. To samo o sebe by nebolo až také katastrofálne, keby na štítku nebolo napísané, že je to od môjho bratranca. Chápem, čo sa tým snažila docieliť, ale aj tak to bolo veľmi divné a cez čiaru…

15. Pred niekoľkými rokmi mojej babke amputovali obe nohy. Je to smutné, no zachránilo jej to život a vďaka tomu sa jej zdravotne veľmi polepšilo. Minulé Vianoce jej moja teta (jej vlastná dcéra), kúpila ponožky. Nepríjemnejšiu atmosféru pri odbaľovaní darčekov som hádam ešte nezažil.

http://contentorange.com/8-gift-ideas-for-your-employees-that-dont-suck-1171/

16. Moja babka darovala na Vianoce môjmu frajerovi hrnček s nemeckým ovčiakom. Nemá nemeckého ovčiaka a ani nikdy neprejavil o túto rasu psa nijaký záujem. Z úcty k mojej babke ho používa v práci a sám musí uznať, že je to skvelý štart nezáväzných konverzácií: „Och, vy máte nemeckého ovčiaka?“ „Nie.“ Trápne ticho.

17. Stará mama mojej ženy je neskutočný narcis. Jedny Vianoce darovala celej rodine – vrátane detí mladších ako 10 rokov – ručne vyrobenú ozdobu na stromček, na ktorej bola nalepená jej fotografia. Už je to dvadsať rokov a ja stále nútim moju ženu, aby ju vešala na stromček. Ešte nikdy som totiž nevidel darček, ktorý by tak hodnoverne zachytil osobu, od ktorej je.

18. Raz sme si so sestrou a otcom našli pod stromčekom čistič na okná. Všetci sme nechápavo pozreli na mamu a tá len povedala: „Toto je nový čistič na okná, ktorý som prednedávnom vyskúšala. Je skvelý. Musíte ho vyskúšať aj vy!“

https://www.prima.co.uk/family/g34488/hilarious-christmas-gifts-you-will-love/

19. Som chlapec a mal som dvanásť rokov, keď mi sesternica kúpila na Vianoce sieťku na motýle. Keď videla môj zmätený pohľad, vysvetlila: „Myslela som si, že si gej a že by sa ti niečo takéto mohlo páčiť.“ Nebol som gej. Len som si rád kreslil.

20. Na strednej môj brat obrábal jedno dievča, ktoré malo veľmi prísnych rodičov. Raz prišli domov skôr, ako predpokladal a načapali ich v akcii. Ani si nestihol pobrať všetko oblečenie, tak rýchlo odtiaľ vybehol a futašil domov. Naši sa o tom dozvedeli, kontaktovali rodičov toho dievčaťa a pripravili poriadne vianočné prekvapenie. Naši zabalili rodičov toho dievčaťa do obrovskej škatule, obalenej v baliacom papieri, s veľkou mašľou na vrchu. Brat si myslel, že dostal masážne kreslo, ktoré tak veľmi chcel. O to väčšie bolo jeho prekvapenie, keď zo škatule vyskočili rodičia tej babenky. Na ten jeho pohľad nikdy nezabudnem.

https://proaktivdirekt.com/magazin/cikk/ezert-nem-erdemes-osszeveszni-bocsanatos-bunok-a-parkapcsolatban

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: johnythetoyshopguy.wordpress.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zabudni na snehuliakov. Toto sú tie najlepšie stavby zo snehu, aké si kedy videl

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME