Ľudia sa delia o najhoršie zážitky z reštaurácií a niektoré sú naozaj na neuverenie

V reštauráciách sa dejú rôzne podivnosti…

V reštauráciách sa dejú rôzne podivnosti, o čom vás presvedčí tento článok. Pozostáva z niekoľkých skutočných historiek ľudí, ktorí s gastronomickým priemyslom nemali práve najlepšiu skúsenosť.

1. Jedla som raňajky v reštike, keď tu zrazu vidím týpka z vedľajšieho stolu, ako si kydá kečup na hranolky. V momente, keď mal dosť, oblizol vrch fľaše a položil ju naspäť do stojanu. Skoro som sa dogrcala.

2. Išla som do pomerne drahej reštaurácie. Kým som čakala na voľný stôl, všimla som si, že čašník za barom robí niečo s pohármi. Zobral nedopitý džús po zákazníkovi, ktorý už odišiel, vybral z neho starú slamku, dal tam novú a potom ho dolial doplna. Takto ho odniesol na stôl novému zákazníkovi.

3. Pár mesiacov som brigádoval v reštaurácii. Jedného dňa som cez prestávku dorazil na záchody. Už medzi dverami ma skoro vykotilo od toho strašného smradu. No nič, povedal som si a urobil, čo bolo treba. Na záver mi to však nedalo a predsa len som nakukol do vedľajšej kabínky. Osudová chyba. Celý záchod, stena, dvere a dokonca aj kľučka boli potreté h*vnom! Bola to najhoršia prestávka v mojom živote a musel som to celé upratať.

https://giphy.com/gifs/new-girl-fox-new-girl-3osxY5RChafe441XdS

4. Počas leta v našej reštaurácii brigádovalo niekoľko pomocných kuchárov. Raz sa dvaja z nich začali hádať, kto z nich pracuje usilovnejšie. Bol to naozaj rušný deň a všetci sme boli „nadšení“, že sa nám kuchári doťahujú o také kraviny. To však nebolo všetko. O chvíľu sa zobrali a odišli dozadu fajčiť. Keď sa vrátili, jeden z nich mal krvavé obe uši! Vysvitlo, že jeho kolega mu v zápale hádky odhryzol oba ušné lalôčiky… obaja dostali padáka.

5. Raz som sa po ceste z práce zastavila v rýchlom občerstvení. Chvíľu po mne dorazil nahnevaný chlapík, očividne bol úplne namol. Začal sa tam rozkrikovať, že mu niekto ukradol nábytok. Bola som v tom, že sa rozpráva s jedným zo zamestnancov, no napokon prišiel manažér a vykopol ho von. Chlapík za sebou tresol dverami zvonka… a potom sa na ne vymočil.

6. Pri vedľajšom stole sedela rodinka s malými deťmi. Im prišlo očividne veľmi vtipné napchať si do úst celú soľničku. Ich rodičia ani nemukli, sem-tam sa na tom dokonca zasmiali.

https://giphy.com/gifs/what-confused-kroll-show-SXeezvYc8uRUc

7. Jeden čas som pracovala ako hosteska a mali sme akciu v reštaurácii. Prišli sme tam a ja som s nechuťou zistila, že polovica tamojšieho personálu má infekčnú chorobu. Vrátanie kuchárov! Celý deň som strávila umývaním rúk a zakaždým, keď vošiel dnu zákazník, chcela som ho na mieste otočiť.

8. Bola som s kolegami na firemnom obede. Boli sme uprostred dezertu, keď som si všimla, že slečne oproti mne lezie po pleci šváb. Skoro som odpadla na mieste!

9. Najhoršia vec, akú som kedy v reštaurácii videla, bolo miešanie cesta na koláč. Týpek – pomocný kuchár alebo čo – vyšiel zo záchoda a počas cesty si ešte očividne naprával svoju pýchu. Dovalil sa do kuchyne (podnik mal otvorenú kuchyňu, takže všetko bolo vidno) a zamieril rovno k obrovskej nádobe s cestom. Pichol doňho ruku až po lakeť a začal miešať…

https://giphy.com/gifs/new-girl-fox-new-girl-3osxYxB49ZOAUj5Ppu

10. Pracovala som ako obsluha v jednej reštike a na túto scénu nikdy nezabudnem. Pri stole sedel párik. Kým čakali na jedlo, chalanisko vyzul svojej spoločníčke topánku a vyložil jej nohu na stôl. Potom jej na prsty nalial trochu kečupu a začal ich jeden po druhom oblizovať.

11. Reštaurácia, v ktorej sme večerali, mala sviečku na každom stole. Pri stole vedľa nás sedel veľmi neslušný starší manželský pár, ktorý na mňa neustále zazeral. No, ako tak zazerali, nevšimli si, že sa až príliš nakláňajú k tej sviečke… až dokiaľ sa servítky, ktoré mali na krku na štýl podbradníku, nechytili a nezačali horieť.

12. Objednal som si v – nie práve najlacnejšom – podniku pohár brusnicového džúsu. Po tom, čo som si odpil, som bol presvedčený, že je pokazený. Zavolal som čašníka a povedal som mu, že by som si rád objednal niečo iné, lebo toto nechutí ako klasický brusnicový džús. Namiesto toho, aby ma nechal vybrať si iné pitie, zavolal manažéra. Ten sa dovalil ako veľká voda, odpil si z môjho nápoja, skonštatoval, že je úplne v poriadku a odišiel preč.

https://giphy.com/gifs/reaction-6fuq9xQqqiv4Y

13. Vonku zúrila poriadna búrka, no my s priateľom sme si pokojne večerali. Ale len dovtedy, kým nezačal strop nenápadne presakovať… ani sme sa nenazdali a zo stropu začala opadávať omietka. Chvíľu nato sa už valila voda rovno na naše hlavy.

14. Pracovala som vo fastfoode. Vždy, keď niekomu spadol na zem chlieb (a musím povedať, že tam bola naozaj nechutne špinavá podlaha), manažérka mu povedala, aby ho umyl v umývadle a nechal vysušiť. UMYŤ CHLIEB V UMÝVADLE! Nikdy som to nespravil, ale videl som, ako to pomerne často robievala ona.

15. Náš čašník niesol ku stolu fľašu s vínom, no potkol sa a spadol. Ako padal, fľaša vína sa roztrieštila rovno pod ním a on dopadol priamo na črepiny. Jedna veľká a ostrá mu odrezala prst. Nie porezala, ale kompletne odrezala… kým prišla záchranka, všade boli litre krvi. Našťastie sa šikovným medikom podarilo prst prišiť naspäť.

https://giphy.com/gifs/8PvkYTEcL69L0vUTkN

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: picswe.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
23
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako by zneli mená známych osobností, keby boli preložené do slovenčiny?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME