Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Ak si myslíš, že sa tvoj milostný život nachádza na bode mrazu, prečítaj si tieto humorné historky z nevydarených prvých (aj posledných) schôdzok. Hneď zistíš, že byť „nasucho“ je vlastne fajn.

1. Myslela som si, že je nejaký blázon do športu, keďže mal na nohe „náramok“. Naozaj som bola v tom, že je to tá technická sranda, ktorá merá tep, kroky a podobné veci. Až neskôr som zistila, že je v podmienke a tou vecou na jeho členku ho monitoruje polícia.

2. On si dal steak za 35 eur a niekoľko miešaných drinkov, ja som mala šalát za 5 eur a čistú vodu. Keď čašníčka priniesla účet, trval na tom, aby sme si ho rozdelili 50/50.

3. Ešte stále býval v dome s rodičmi, takže ma musel nenápadne prepašovať do svojej izby. Keby som vedela, že ma v nej budú čakať návliečky s potlačou Ninja Turtles, asi by som to rovno zabalila a ušetrila si takmer vyvrtnutý členok…

https://giphy.com/gifs/thebachelor-episode-4-abc-26gsoIFoVzh3lUHe0

4. Zobral ma na festival skákajúcich žiab. A tam sme – úplne nečakane – stretli jeho ženu. Museli sme sa teda rýchlo vypariť, lebo mal strach, že ho obviní, že jej ukradol žabu.

5. Pozval ma do veľmi nóbl reštaurácie. Objednal si to najdrahšie jedlo, čo bolo v menu, celé ho do seba natlačil a odišiel si na toaletu umyť ruky. Už sa nikdy nevrátil.

6. Celý večer hovoril len o sebe a keď som mu to vytkla, ospravedlnil sa. Chcel mi to vynahradiť romantickou prechádzkou, a tak ma zaviedol k domu svojej bývalej. Len tak, aby som videla, kde to chúďa býva.

https://giphy.com/gifs/hostelbyanabel-funny-reaction-2eKp6cd9wlR219eNa0

7. Jeden náš spoločný známy sa nás snažil dať už dlhšie dokopy, tak sme napokon prikývli a vybehli na spoločné rande. Bol super, kecali sme naozaj o všetkom… A tak sme napokon zistili, že sme vlastne príbuzní.

8. Pozval ma do reštaurácie, kde robila čašníčku jeho ex. Uprostred večere si pred ňu kľakol a začal žobroniť, aby mu dala ešte jednu šancu. Nevedela som, či sa smiať alebo plakať.

9. Na konci večera sa ku mne naklonil, že ma ide pobozkať, no pred tým mi nežne zašepkal do uška: „Nevyľakaj sa, keď mi náhodou vypadnú zuby.“

https://giphy.com/gifs/splat-nicksplat-the-amanda-show-3o6nV9yHWZGbwaOdkA

10. Snažil som sa s ňou flirtovať a povedal som jej, že jej troška zmrzliny ostala na brade. Aby som jej ju mohol akože romanticky zotrieť, ako to robia vo filmoch – chápete. Lenže vysvitlo, že to bol gigantický jebák a ona sa strašne urazila.

11. Keď som odchádzal, chcel som ju na rozlúčku objať. Lenže to by som nebol ja, keby som sa nepotkol o rohožku a neskotil sa aj s ňou dole. Vyrazili sme dvere jej bytu a nebola tým dvakrát nadšená.

12. Na internetovej zoznamke som stretol dievča, celkom sme si sadli, a tak som ju pozval k sebe na večeru. Myslel som si, že ja budem ten divný, že si človeka, ktorého ani nepoznám, rovno pozývam domov, ale opak bol pravdou. Varil som jej večeru, ona sedela v obývačke a zrazu sa začali ozývať zvláštne zvuky. Nakukol som do miestnosti a čo nevidím – ona mi otvárala poštu!

https://giphy.com/gifs/splat-nicksplat-the-amanda-show-3o6nV9yHWZGbwaOdkA

13. Išli sme von a ja som mala len šaty. K večeru sa dosť ochladilo, tak si ma premeral pohľadom a povedal: „Asi by som ti mal ponúknuť svoju bundu.“ Na chvíľu sa odmlčal, akoby sa v hlave snažil vyriešiť kvadratickú rovnicu a potom dodal: „Lenže potom by bola zima mne.“

14. Zobral ma do malého miestneho divadla, kde lístok stojí 1 euro. Zaplatil aj za mňa, a potom so všetkou vážnosťou sveta poznamenal: „Môžeš mi to vrátiť aj neskôr.“

15. Mama ma odviezla do kina v pracovnom aute. Je policajtka. Keď ma uvidela moja potenciálna budúca, takmer jej vypadli oči z jamiek. Hneď sa začala ospravedlňovať a na záver dodala: „Vieš, niekedy keď som nervózna, smrdím ako marihuana.“

https://giphy.com/gifs/thehills-the-hills-1×05-105-xT5LMFVGCvvNuqxRPW

16. Išla som von s veštcom, ktorý mi odprisahal, že ho raz surovo zmlátil gang duchov. Od toho momentu som len číhala na uličku, do ktorej by som mohla nepozorovane prekĺznuť a zdrhnúť.

17. Zbožňujem rozprávku Lady a Trump, preto som si myslela, že bude veľmi romantické, keď si objednám cestoviny s mäsovými guľkami. Lenže mi v reštaurácii na vrch cestovín namleli čerstvé čierne korenie a ja som ho kompletne celého okýchla paradajkovou omáčkou.

18. Odišiel na záchod a poslal mi esemesku: „Mala by si si zavolať taxík.“ Vysvitlo, že si ocikal nohavice a hanbil s vyjsť von…

https://giphy.com/gifs/nobodiestv-tv-land-tvland-3oKIPE7ShvLYKt2ARq

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: picturebank.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť