Ľudia sa delia o trápne hlúposti, ktoré vyparatili v stave najvyššej opitosti

Historky, na ktorých sa schuti zasmeješ.

Zdroj: EMEFKA koláž

V stave opitosti nám niektoré nápady prídu lepšie a rozumnejšie, ako v skutočnosti sú. A presne z takých nápadov potom vznikajú takéto vtipné historky.

1. Bola som tak na mol, že som vyliezla na stôl a skočila dole v domnienke, že ma ten fešný neznámy chlapík chytí. Nechytil. Otočil sa, odišiel preč a ja som si zlomila nos.

2. Po množstve poldecákov sme dosť vyhladli, tak nás triezvy kamarát odviezol do fastfoodu. Neviem, čo mi to napadlo, ale kým sme čakali v drive-thru, vyzliekla som si všetko oblečenie. A potom som skočila do toho ich okienka. Manažér ma našiel zaseknutú vo vnútri, ako jačím na celú predajňu, nech mi dajú kuracie nuggetky.

3. Bola som úplne mimo a očividne mi prišlo ako fajn nápad napísať správu manželskému páriku, ktorý poznám, či by nechceli ísť do trojky. Lenže som v tom stave akosi nepostrehla, že správu posielam môjmu manželovi…

4. Chalanisko mi povedal, že mi chce ukázať niečo vo svojej izbe. Ako sme kráčali hore schodmi, pomaly mi začalo dotekať, čo sa vlastne deje. Jediný nápad, ktorý skrsol v mojej opitej hlave, bol „spadni zo schodov, dolámanú ťa hádam nepretiahne“. A tak som spadla.

https://giphy.com/gifs/BhQexnwUKtm92

5. Vyhodili ma z mexickej reštaurácie, pretože som rozlieval pitie po stole a utieral ho tortillami ostatných ľudí pri stole.

6. S kamošmi sme cestovali na dovolenku a zastavili sme sa na diaľničnom odpočívadle. Všetci okrem šoféra sme boli už poriadne naliati a kamoši sa stavili, že sa určite nevyzlečiem donaha a neprebehnem krížom cez to odpočívadlo. Bolo pomerne prázdne, takže prečo nie? Vyzliekol som sa, začal utekať, penis mi vial vo vetre… a vtom som o niečo zakopol a hodil papuľu rovno do nezaschnutého cementu.

7. Prišiel som domov a rozhodol som sa urobiť si špagety. Až na druhý deň mi došlo, že to, čo som považoval za sitko na cedenie cestovín, bola vlastne naberačka, ktorou vyberám mačkine h*vná z jej záchodu.

8. Môj ex bol svedkom na svadbe môjho kamaráta, takže som začala piť pomerne skoro. V určitom momente sme všetci boli už riadne pod parou a debata sa zvrtla na orgazmy. Údajne som zdvihla prst, nasmerovala ho na môjho bývalého a zakričala: „Tak tento vás k orgazmu určite neprivedie!“

https://giphy.com/gifs/kristen-wiig-whatever-cinderella-KDId06ohMF0yI

9. Bol som opitý a chýbal mi môj otec… tak som našiel na Facebook-u každého človeka s rovnakým menom a pridal si ich všetkých do priateľov.

10. Bola som opitá a nadržaná a chcela som nalákať chalana, s ktorým som sa motala, ku mne na intrák. Tak som rozlepila Oreo sušienku na dve polovice a nalepila si ich na bradavky. Potom som sa odfotila a poslala mu fotku s popisom: „Chceš prísť ochutnať?“ Neodpisoval, tak som zaspala. Ráno ma poriadne vytočilo, že ešte stále neodpísal. A potom som si to všimla. Odpoveď od mojej babky: „Vyzeráš naozaj chutne, zlatko.“

11. Raz som sa opitý začal biť so stromom, lebo mi stál v ceste. Prehral som.

12. Skryl som sa v kríkoch a zavolal si Uber. Keď mi prišla správa, že auto je na mieste, prezvonil som šoféra a poprosil ho, nech sa so mnou zahrá na schovávačku.

https://giphy.com/gifs/friends-tv-wmsmNQK7z8NQk

13. Spala som u mojej kamarátky, ktorá psa zatvárala na noc do takej látkovej ohrádky. Bolo mi veľmi ľúto, že tam musí spinkať úplne sám. Tak som sa mu tam nanominovala a spala tam s ním.

14. Počas návštevy kamaráta na intráku ma v opitosti vyplo. Posledné, čo si pamätám, bolo čupenie v jeho skrini a cikane do topánky nejakého zahraničného študenta. Musela som urobiť skvelý dojem.

15. Po prežúrovanej noci som sa zobudila vo svojej intrákovej izbe a zistila som, že mi zmizol mobil. Tak som sa pozviechala a išla sa opýtať tety na vrátnici, či jej ho tam náhodou niekto nenechal. „Ty si *iksypsilon*?“ Súhlasne som prikývla a ona mi podala mobil s nálepkou, na ktorej bolo moje meno. Vraj som jej ho tam včera nechala, aby som náhodou v opitosti nikomu neposielala zaľúbené esemesky. Som múdrejšia, ako sa zdá.

16. Jeden otravný týpek z baru chcel silou mocou vybojovať moje číslo, tak som si rýchlo nejaké vymyslela. Ráno som sa zobudila a na mobile som mala minimálne dvadsať nahnevaných správ od mojej najlepšej kamarátky. Vysvitlo, že to číslo, ktoré som si vymyslela, som si vlastne nevymyslela. Bolo jej a ten idiot jej vypisoval celú noc.

https://giphy.com/gifs/friends-tv-wmsmNQK7z8NQk

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: evidentlycochrane.net

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najbizarnejšie dôvody, prečo ľudia meškali do práce

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME