Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Internetom sa vždy šíria nejaké výzvy. Zatiaľčo boli niektoré celkom neškodné, vtipné a v určitých prípadoch aj niečomu nápomocné ako napríklad „ice bucket“ výzva, ktorá získala peniaze pre charitu, tak ako ich opak tu máme výzvy, ktoré môžu uškodiť tým jedincom, ktorí (ešte) nemajú rozum, lebo kto normálny by ku*va zjedol alebo fajčil kapsulu do práčky?!

Áno, čítate správne, táto výzva sa v originále volá „tide pod challenge“ ktorá nadväzuje na virálne meme, o ktorom sme vás nedávno informovali. Vaša úloha je veľmi jednoduchá, stačí len zjesť kapsulu do práčky, nakrútiť sa a video nahrať na internet. Táto kapsula obsahuje nebezpečné chemikálie, ktoré môžu človeku spôsobiť zvracanie, hnačku, popáleniny očí, pokožky, poškodenie pľúc a dokonca v niektorých prípadoch aj smrť. 

V roku 2018 bolo zaznamenaných už 39 prípadov otrávenia sa v dôsledku konzumácie čistiacej kapsule len v Amerike, nehovoriac o ostatných krajinách na celom svete. Youtube sa rozhodol zakročiť a začal odstraňovať všetky videá, ktoré boli označené touto stupídnou výzvou.

cbsnews.com (https://www.cbsnews.com)

Do tejto výzvy sa zapojili nielen deti, ale aj dospelí ľudia. Tento „týpek“ sa rozhodol obsah kapsule sfajčiť, veď sa chcel predsa odlíšiť od ostatných, čo sa mu aj zrejme podarilo.

Zdroj: tardasskittytit/instagram.com

Na túto výzvu mnoho ľudí reagovalo videami, v ktorých predstierali, že kapsulu idú zjesť a následne povedali, že oni nie sú takí idioti a podobne. Títo ľudia sú príkladom toho, že zo všetkého sa dá získať pozornosť, zhliadnutia a prípadne aj nejaké tie odbery.

Chceli by sme vás všetkých najmä upozorniť, aby ste niečo takéto v žiadnom prípade neskúšali!

Titulná fotka: tardasskittytit / instagram.com
Zdroj: knowyourmeme.com, viralthread.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

trippysek
20 ročný študent teórie digitálnych hier, voľný čas trávim s kamarátmi, priateľkou, baví ma fotiť a samozrejme tvoriť kvalitný obsah pre EMEFKA
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť