Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o absurdné historky so svojimi šialenými susedmi

Niektorí ľudia by naozaj mali žiť na opustenom ostrove.

Každý z nás má suseda, ktorého práve dvakrát nemusí. Či už ti hádže špaky na parapet, možno každú jednu sobotu vŕta a možno intoxikuje chodbu arómou rýdzeho notorika… tak či onak, nech už robí čokoľvek, vždy môže byť horšie. A tento článok bude toho dôkazom. Zozbierali sme v ňom príhody ľudí z Redditu, ktorí nafasovali hádam tých najbláznivejších susedov pod slnkom. Nuž, veď posúď sám…

1. Môj sused nedovolil nikomu parkovať na svojej príjazdovej ceste, aby sa náhodou nezašpinila. Vrátane seba, parkoval proste na ulici. Keď vedel, že bude mať niekto v okolí návštevu, vytiahol z garáže vrecia plné bohvie čoho a zatarasil nimi cestu, aby sa tam, nedajbože, niekto nepostavil. Raz som ho videl polievať ju počas dažďa. Ale treba uznať, čistejšiu príjazdovú cestu som v živote nevidel.

2. Vykopala moje drahé kvety a presadila ich o dva metre ďalej… do svojej záhrady.

3. Schováva sa v kríkoch na svojej predzáhradke a mňauká na každého, kto ide okolo. Nie je nebezpečný, ale očividne nemá všetkých päť pohromade. Stále býva s rodičmi, ktorí sa oňho starajú, a z osobnej skúsenosti sú to jedni z najmilších ľudí, akých som kedy stretol. Raz som sa dal do reči s jeho otcom a ten mi povedal: „Jednoducho mu je dobre, keď sa tvári, že je mačka.“ Viac som sa nepýtal.

4. Sestrina suseda zavolala na sestru políciu, lebo sa jej decká hrali na záhrade. Hlučné deti, podráždená suseda, to by bola taká klasika… až na to, že jej nevadil hluk. Milá suseda v správach počula, že v Taliansku vybuchla sopka, a začala sa báť, že by radiácia poškodila deťom mozgy. Moja sestra žije v Anglicku.

Shutterstock

5. V noci chodí po okolí a prepichuje ľuďom gumy. Každý z nášho susedstva, čo má auto, už s ňou mal tú česť. V poslednej dobe sa trochu krotí, keďže si mnohí kvôli nej nainštalovali bezpečnostné kamery a svetlá na fotobunku na príjazdových cestách. Ale aj tak. Prečo?!

6. V byte nado mnou býva veľmi zvláštna stará pani a obe máme drevené balkóny s drobnými škárami na podlahe. S rodinou si občas chceme po večeri len tak posedieť na balkóne, ale jej sa to očividne nepáči. Zoberie savo a strieka ho na nás pomedzi tie škáry, potom utečie dnu a neotvára, keď jej búchame na dvere.

Slováci vykupujú lístky na Imagine Dragons. Najdrahšie stoja 400 eur, koncert bude na letisku

Odporúčame prečítať:

Slováci vykupujú lístky na Imagine Dragons. Najdrahšie stoja 400 eur, koncert bude na letisku

7. Po loveckej sezóne mu štyri mesiace visel zo stromu mŕtvy jeleň.

8. Odstavila nás na krajnici v policajnej uniforme a začala nás presviedčať, že sme pri vyparkovávaní z príjazdovej cesty porušili zákon. Vraj to musí nahlásiť svojim nadriadeným. Fajn… až na to, že sme nijaký zákon neporušili a ona nie je policajtka.

Shutterstock

9. Jedného dňa som si v schránke našiel list, v ktorom sused mňa (aj všetkých ostatných na našej ulici) veľmi dôrazne žiadal, aby sme si pokosili trávnik v ten istý deň a do tej istej výšky, aby sme navodili dojem „uniformného susedstva“. So susedom oproti sme naschvál kosili dva dni po sebe, len aby sme ho vytočili.

10. Zažaloval mojich rodičov, pretože prehral vo voľbách a nestal sa starostom. Niektorí ľudia majú príliš veľa voľného času.

11. Tá ženská sledovala každý môj krok. Každý jeden. Vždy, keď som prišla domov z práce, vybehla z domu a oznámila mi, že idem o tri minúty skôr alebo desať minút meškám. Občas dokonca chcela vedieť, kde som sa zdržala.

12. Mala som asi 16 a strážila som susedom psa. Vrátili sme sa z prechádzky, keď tu zrazu do domu vpálil sused z vedľajšej strany, namieril mi na hlavu pištoľ a ziapal po mne, že som zlodej. Skoro som sa posr*la od strachu. Niektorí ľudia si očividne neuvedomujú, že život nie je Call of Duty.

Shutterstock

13. Keď som bola menšia, mali sme susedu, čo pravidelne usporadúvala disko párty pre seba a svoje mačky. O druhej ráno na záhrade zapla disko guľu a potom okolo nej tancovala dookola ako počas nejakého obradného indiánskeho tanca. Dodnes je to jedna z najdivnejších vecí, akú som kedy videla.

14. Každý deň, keď som bol v práci, preskočil náš plot a kúpal sa mi v bazéne. Keď som ho konfrontoval (vďaka susede, čo má oči všade, som mal konečne dôkaz), snažil sa mi nahovoriť, že mal s predošlým majiteľom „ústnu dohodu“, že môže používať bazén, kedykoľvek sa mu zachce. A teda má, logicky, rovnakú dohodu aj so mnou. Vysvetlil som mu, že on má prd… zato ja mám teraz bezpečnostné kamery.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Uhádneš, z ktorej slovenskej reality šou je táto hláška?

15. Zapichol mojej mačke vidličku do chrbta.

16. Skočil mi div že nie pod auto a začal na mňa vrieskať, že som mu v noci rozbombardoval smetný kôš. Snažil som sa mu vysvetliť, že mám po nociach lepší program ako hrabať sa mu v odpadkoch a že to pravdepodobne boli medvedíky čistotné, ktorých je v našom susedstve teda dosť. Odmietal to pochopiť.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť