Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o absurdné príhody s dospelými, ktorí trucovali ako malé deti

Niektorí dospelí ľudia potrebujú radikálnu prevýchovu.

Hádam každý bol už svedkom zúfalej mamičky, ktorej sa v obchode decko hádže o zem, lebo mu nechce kúpiť puding alebo kinderko. Bolo to otravné? Určite, no zobral si do úvahy, že je to dieťa, a pevne si veril, že z podobného správania jedného dňa vyrastie. Ako sa však zdá, nie vždy sa to stane.

Používatelia Redditu sa nedávno podelili o nemilé skúsenosti s dospelými ľuďmi, ktorí sa bezmála správali ako päťročné deti. Každý sa občas nahnevá, o tom potom, týchto expertov však k teatrálnym scénam vyprovokovali úplné banality. Poďme sa spoločne pozrieť, aké.

1. Pani prišla k nám do bagetérie tri minúty pred záverečnou a skoro sa zosypala, keď zistila, že jej nevieme spraviť salámovú bagetu, lebo už nemáme salámu. Očividne jej to nepokazilo len deň, ale rovno celý život. Zaprisahala sa, že k nám už v živote nepáchne, a odišla. Vďakabohu.

2. Kedysi som robila v zábavnom parku. Spomínam si na chlapa, ktorého išlo rozdrapiť od jedu, lebo sa akási rodina „predbehla“ na začiatok radu. Vysvetlila som mu, že tá rodina je tu v rámci nášho charitatívneho programu a ich deti sú znevýhodnené. Nato mi šplechol do tváre: „Kiežby som aj ja mal postihnuté decko, aby som nemusel stáť v rade!“ V ten deň sa nepovozil vôbec.

3. Sused po mne začal vrieskať ako zmyslov zbavený a reálne sa mi vyhrážal, že sa kvôli mne obesí. Celý ten cirkus len preto, že som odmietol odhrabať lístie z jeho záhrady. Niektorí ľudia majú naozaj o koliesko navyše.

4. Žena sa mi pred kasou bez srandy vysr*la na podlahu. Prišla reklamovať tovar, trvala na vrátení peňazí a ja som ju poslal kade-ľahšie. Tovar očividne nezakúpila u nás – niečo také ani nepredávame a bolo na tom logo iného výrobcu. „Keď mi nedáte peniaze, celé vám to tu os*riem!“ vyhrážala sa mi, ale ja som si myslel (a pevne v to veril), že to nemyslí vážne. Myslela.

Ľudia sa podelili o absurdné príhody s dospelými, ktorí trucovali ako malé deti
Shutterstock

5. V školskej knižnici máme veľký stôl, na ktorom si žiaci počas dlhších prestávok skladajú puzzle. Niektoré majú za deň hotové, iné im trvajú dlhšie. Raz k nám počas vyučovania zavítal nejaký otecko, zbadal puzzle a natešene sa spýtal, či ich môže doskladať. Vysvetlila som mu, že to tam majú rozrobené študenti a asi by neboli nadšení, keby sa im do toho niekto montoval.

Ten chlap úplne stratil hlavu. Začal sa so mnou doťahovať, vrieskal po mne, a keď som ho po stý raz poslala do kelu, zahučal na celú knižnicu: „Táto pani mi nechce dovoliť skladať puzzle! To je diskriminácia!“ Celý čas vedľa neho stála jeho manželka a z jej tváre bolo jasné, že by sa najradšej od hanby prepadla.

Ako si Slováci vychutnávajú tresku? Ukázali nám to v tejto kreatívnej výzve

Mohlo by ťa zaujímať:

Ako si Slováci vychutnávajú tresku? Ukázali nám to v tejto kreatívnej výzve

6. Ženská sa uprostred letu postavila zo sedadla a chcela, aby lietadlo okamžite pristálo, nech môže vystúpiť. Vraj k nej bola letuška drzá a ona nebude podporovať aerolíniu, ktorá zamestnáva nevychovaných ľudí. Neverila som, že toto niekedy poviem, ale kiežby som vtedy mala so sebou padák.

7. Už ste niekedy vysvetľovali zazobanému chlapovi, že aj naňho sa vzťahujú zákony a na jeho veľkú smolu musí platiť dane? Ja áno. Nebolo to pekné.

8. Boli sme s frajerkou na večeri v ázijskej reštaurácii a boli očitými svedkami toho, ako zákazník pri vedľajšom stole takmer napálil jednu čašníkovi. Prečo? Pretože si našiel v sushi surovú rybu.

Ľudia sa podelili o absurdné príhody s dospelými, ktorí trucovali ako malé deti
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje