Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o absurdné veci, ktoré im vyviedli hostia počas návštevy

Takýchto hostí by si mať doma teda nechcel.

Čo najhoršie sa môže stať, keď k sebe zavoláš návštevu? Nebudú im chutiť chlebíčky? Nuž, ako sa zdá, to je ešte ten lepší prípad. Ľudia na Reddite sa podelili o to najšialenejšie, čo u nich návštevy kedy vyparatili. A pri mnohých z týchto príhod reálne nebudeš vedieť, či sa smiať, alebo plakať. My osobne preferujeme to prvé.

1. Po presťahovaní som zavolal partiu kamarátov na kolaudačku nového bytu. Jeden z nich sa mi vkradol do spálne, narazil si moju kyslíkovú masku na holé prirodzenie a celú túto nádheru si odfotil. O tri dni neskôr mi tú fotku poslal.

2. Na týždeň ku mne prišiel rodinný známy. Koncom týždňa som robila na počítači a nezdalo sa mi, aký je zrazu príšerne pomalý. Po dôkladnejšej inšpekcii som odhalila celkom slušnú zbierku kreslených filmov pre dospelých. V tom momente som nevedela, ako reagovať, no keď som ho viezla domov, slušne som mu vysvetlila, že môj počítač už viac používať nebude.

3. Nielenže si zapálil cigaretu uprostred obývačky, ešte mal toľko drzosti odklepnúť si na zem. Keď som ho upozornila, nech to viac nerobí, od zlosti skoro vyskočil z kože.

4. Mala k nám prísť na návštevu svokra. Cez okno som videla, ako zaparkovala, no namiesto vchodových dverí sa pobrala dozadu na záhradu. Tam sa učupila v kríkoch, stiahla si nohavice a radšej ani nechcem vedieť, čo prišlo po tom. Sledovala som ju ako obarená. Možno si chcela označkovať teritórium?

Shutterstock

5. Vošiel do kuchyne, pustil vodu v umývadle, usr*l si tak, že nám skoro popadali črepníky z parapetov, a vodu zase vypol. Sedela som tam a nevedela, či sa smiať, alebo plakať. Naozaj si myslel, že to prehluší?

6. V prvom ročníku na vysokej som nebýval na intráku, ale na priváte. Počas jednej z mnohých párty za mnou prišiel akýsi chalan a hovorí mi: „Kámo, prepáč, rozlial som ti na koberec pivo. Ale neboj sa, stúpil som na to.“ Nevedel som, čo na to povedať. Ešte teraz sa na tom s kamarátmi občas bavíme.

Eva Mores zo seriálu Nemocnica: Nedokážem sa na seba pozerať. Režisérke som povedala, že ona musí byť mojimi očami (ROZHOVOR)

Odporúčame prečítať:

Eva Mores zo seriálu Nemocnica: Nedokážem sa na seba pozerať. Režisérke som povedala, že ona musí byť mojimi očami (ROZHOVOR)

7. Kamoš sa odpratal na záchod a hodinu ho nebolo. Keď konečne vyšiel, ustráchane som sa ho spýtal, či je v poriadku. „Hej,“ povedal rozpačito. „Len som ti tam musel trochu upratať.“ Chcel som vedieť, čo tým myslí… a vzápätí som to trpko oľutoval. Aby som to skrátil – to, čo považoval za prd, rozhodne prd nebol, a poslednú hodinu strávil oškrabávaním h*vna zo steny. Našťastie to zišlo.

8. Kamarát išiel na dovolenku, tak poprosil známeho, aby mu chodil polievať kvety. Keď sa vrátil, celý dom bol vyzdobený, akoby išli Vianoce. Bol august.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.