Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o atypické problémy, s ktorými sa museli popasovať na pracovisku

Nudiť sa v práci je napokon ten lepší scenár.

Nuda v práci ťa síce doslova požiera zaživa, ale stále je to ten lepší scenár. Fakt, že sa máš vôbec čas nudiť, totiž znamená, že nikto nič neposr*l a ty nemáš zase na krku xy absurdných situácií, ktoré treba promptne vyriešiť. Títo ľudia z Redditu také šťastie nemali.

Nedávno sa na sociálnej sieti podelili o najväčšie bizarnosti, ktorým museli na pracovisku čeliť, a po ich prečítaní budeš rád, že si na ich mieste nebol ty. Od splašenej husi v aute až po opitú klientku na masážnom stole, toto sú veci, ktoré človek rozhodne nechce zažiť.

1. Kolega po mne začal vrieskať, že som nechal v chladničke hnilé jedlo. Bol som tam prvý deň a ešte som sa nestihol ani vybaliť.

2. Pracoval som pre neziskovú organizáciu, ktorá pomáhala zrakovo postihnutým ľuďom. Raz sa tam dvaja z nich pobili. Jeden bol len čiastočne slepý a ten druhý, úplne slepý, sa po ňom začal zaháňať slepeckou paličkou. Mali sme štyroch svedkov, no všetci boli nevidiaci, takže nikto z nich nevedel polícii dosvedčiť, čo sa vlastne stalo.

3. Pracujem v knižnici. Človek by neveril, koľko ľudí k nám napochoduje bez čitateľského preukazu a tvária sa, akoby som si chcela na nich zobrať auto na splátky, keď si vypýtam občiansky. Len chcem vedieť, či sú naozaj tí, ktorí tvrdia, že sú.

4. Raz do mňa cez okienko na drive-thru niekto hodil plný pohár s pitím, čo je veľmi nemilé urobiť niekomu, kto akurát stojí pred regálom plným nápojov pre ostatných zákazníkov.

5. Pracujem v psom salóne. Raz k nám prišla pani, inak veľmi zlatá, s austrálskym ovčiakom a požiadala ma, či by sme chlpy, ktoré mu ostriháme, mohli podeliť do jednotlivých igelitových vreciek podľa farby a textúry. Vysvitlo, že z nich vyrába šperky. Keď som jej vo finále doniesla chlpy asi v siedmich rôznych taštičkách, veľmi sa potešila a dala mi slušné prepitné. Aj tak to ale bolo to najdivnejšie, o čo ma kedy zákazník požiadal.

Ľudia sa podelili o najbizarnejšie problémy, ktorým museli čeliť v práci
Shutterstock

6. Šéf si začal pred všetkými robiť srandu z kolegyne, ktorá si na poslednú chvíľu musela zobrať PN-ku. Nie, neváľala si doma šunky. Zistili jej rakovinu vaječníkov. O desať sekúnd neskôr som dala výpoveď.

7. Krásny to deň, keď sa môj šéf rozhodol zachrániť zranenú hus, uložil ju do kartónovej škatule a poveril ma, nech ju zaveziem k veterinárovi. Uprostred cesty sa začala celá trepotať, vyskočila zo škatule a ja som nevedel, čo s ňou robiť, takže zvyšok jazdy sedela na sedadle spolujazdca.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

8. Zákazník trval na tom, že začneme kupovať inú značku klobás, pretože – a to teraz citujem – „jedna mačka, ktorú pozná, ich nechce jesť“. Ani nie jeho mačka. Len nejaká náhodná mačacia známa.

9. Som tlmočníčka znakovej reči a pracujem prevažne na školách. Raz som tlmočila jednému nepočujúcemu študentovi a učiteľka sa rozhodla postaviť rovno medzi nás. Keď som ju požiadala, aby sa posunula, len chladne odvrkla: „Stojím tu zámerne, aby sa na vás príliš nespoliehal.“

10. Skupinka dospelých mužov sa nám vkradla do kabínok a začali fajčiť marihuanu. Chceli byť veľmi nenápadní a možno by sa im to aj podarilo, keby spomínaný obchod nebol Justice. Pre všetkých, čo nežijú v Amerike, Justice je obchod s oblečením pre malé dievčatá (zhruba do 12 rokov) a kabínky sú určené výhradne pre deti. Trčali im von celé hlavy.

Ľudia sa podelili o najbizarnejšie problémy, ktorým museli čeliť v práci
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.