Ľudia sa podelili o bežné veci, ktoré si v detstve vyložili úplne zle

Prekvapivo, dnes to nebude o rozmnožovaní.

Zdroj: Shutterstock

Malé deti ešte mnohým veciam nerozumejú, svet je pre nich španielska dedina, a práve to vie byť dôvodom obrovských nedorozumení. Napríklad takýchto. Ľudia na Twitteri sa nedávno podelili o bežné veci, ktoré si ich detské hlavičky vyložili úplne zle a vo väčšine prípadov teda aj tým najhorším možným spôsobom. Tak sa na to pozrime.

1. Keď som mala 6, dostal sa mi do rúk otcov občiansky, na ktorom bol, klasicky, dátum exspirácie. Tri hodiny som plakala, lebo som si myslela, že to je stanovený dátum jeho smrti. Keď sa ma opýtal, prečo plačem, nechcela som mu to povedať, aby nebol smutný.

2. Dávno predtým, ako som zistil, že niektoré relácie majú živé publikum, som si myslel, že ten smiech patrí ľuďom doma pri televíziách. Často som sedával rovno pred telkou a rehotal sa nahlas ako blázon, aby aj oni počuli mňa.

3. Mal som asi 5 alebo 6 a pristihol som našich, ako si prezerajú svoje staré video. A bol som teda poriadne nasr*tý. Ja som ich prvorodený syn a oni pozvali môjho bratranca, ale mňa nie?! Ako si to dovoľujú, zdrhnúť z domu bezo mňa a len tak si mať svadbu. Vôbec mi v tej pomotanej detskej hlavičke nedošlo, že som ešte ani nebol na svete.

4. Moja mama mala nejaké zdravotné problémy, tak starší brat zavolal 112-ku a odviezla ju sanitka. Našťastie to nebolo nič vážne a rýchlo bola zase doma. Pár dní po jej príchode som zavolal na 112-ku a povedal im, že mamina sa má veľmi dobre. Len tak, keby náhodou chceli vedieť.

Shutterstock

5. Keď som bola ešte úplný krpec, naši ma zobrali na krstiny. Bola som taká malá, že som cez ostatných nič nevidela. Len som v pozadí počula zvoniť zvončeky, do ktorých sa zrazu ozval príšerný detský plač. Keďže som nič nevidela, bola som si prakticky istá, že idú to bábo obetovať.

6. Môj bratranec si pospevoval pesničku, ktorú som na druhý deň počul v rádiu. Bol som naňho strašne hrdý. Taký mladý a už má pesničku v rádiu! Vtedy som absolútne netušil, že ľudia si môžu spievať aj pesničky, ktoré sami nezložili. Šokujúce, ja viem.

7. Ocino bol chirurg. Raz večer niekoľko hodín meškal a mama mi povedala, že sa asi len „zamotal“ v nemocnici. Ja som si to, samozrejme, vyložila doslovne. Predstavovala som si, že ho tam niekto obmotal lanom a teraz ho tam držia ako rukojemníka. Bola som neskutočne šťastná, keď som ráno zistila, že je zase doma.

8. Pamätám si, ako mi môj otec kedysi povedal, že ementál má diery, pretože kravička, z ktorej mlieka sa vyrobil, mala štikútku. Volali sme ho štikútkový syr. Túto mylnú predstavu som si so sebou niesla až do osemnástky, keď má známy vysmial v reštaurácii. V živote som sa necítila trápnejšie.

Shutterstock

9. Mala som päť a môj otec to na parkovisku omylom nacúval do auta za ním. Vystúpila z neho ženská a začala po ňom vrieskať, že naňho okamžite zavolá policajtov. Začala som plakať. Reálne som si myslela, že otec pôjde do väzenia a táto príšerná ženská si ma bude musieť adoptovať.

10. Pamätám si, že keď som mala 8, bola som milo prekvapená, že všetky Disney hviezdičky hovoria plynule po španielsky. Značne ma šokovalo, keď som zistila, že nielenže nie sú z Mexika, ani to len nie sú ich skutočné hlasy. Koncept dabingu išiel dovtedy úplne mimo mňa. Hannah Montana už nikdy nebola ako predtým…

11. Ako dieťa som si myslela, že moja mama je najsilnejšia osoba v celom susedstve, pretože bola široko ďaleko najvyššia. Keď sme sa na chodbe stretli s novým, o hlavu vyšším susedom, zvalila som sa na zem a spustila hurónsky rev. Bola som v tom, že bude chcieť moju mamu zbiť.

12. Raz som si na dovolenke vypýtala od mamy cent, aby som ho mohla hodiť do fontány. Povedala, že nemá. Pochopiteľne, myslela to tak, že nemá drobné, nie, že nemá ani cent, ale to mi vtedy nedošlo. Začala som plakať, lebo som sa zľakla, že už nemáme žiadne peniaze a umrieme od hladu.

Shutterstock

13. Keď som mal päť, žili sme s mamou prakticky sami (otec chodieval kvôli práci domov len na víkendy). Raz som zbehol dole zo svojej izby a našiel ju plačúcu sedieť na kuchynskej dlážke. Myslel som si, že je smutná, lebo sa jej nepodarilo nejaké jedlo. Vysvitlo, že nebola smutná kvôli jedlu. Rodila.

14. Až do tretej triedy som sa snažila čítať potme, lebo som si myslela, že som mačka. Bola som si prakticky istá, že keď si vytrénujem oči na nočné videnie, moja transformácia bude úplná. Prd. Nestala sa zo mňa mačka, len som si kompletne dokaličila zrak a na druhý rok mi predpísali okuliare.

15. V škôlke nám učiteľky rozdali sladkosti a jeden z mojich spolužiakov skonštatoval, že sú „bombové“. Začala som plakať, lebo som si myslela, že mám v bruchu bombu a čoskoro vyletím do vzduchu.

16. Ako malý som si myslel, že autá vďaka smerovkám vedia, ktorým smerom chceme ísť, a odbočujú za nás. Teraz už viem, že to by taký bavorák musel ísť len rovno…

Shutterstock

Zdroj: sumerianbby / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
177
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 historických fotografií detí, ktoré ti naženú zimomriavky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME